گروهی از قانونگذاران دو حزبی، یادبود سربازان ویتنام را پیش از روز یادبود پاکسازی می‌کنندCNN

در واشنگتن، تکریم کهنه سربازان ویتنام آمریکا یک موضوع حزبی نیست. یک گروه دو حزبی از قانونگذاران، از جمله کهنه سربازان نظامی، نمایندگان مایک والتز و ست مولتون، در پاکسازی داوطلبانه یادبود کهنه سربازان ویتنام قبل از روز یادبود شرکت کردند. والتز، یک کلاه سبز تزئین شده، در سال های اخیر تلاش برای شستن دست این بنای یادبود در واشنگتن را رهبری کرده است.

والتز، یکی از جمهوری خواهان فلوریدا، به جیک تاپر در «سی ان ان امروز صبح» گفت: «برای ما به عنوان اعضای کنگره خوب است که برای دیدن این 58000 نام به اینجا بیاییم. والتز گفت: «این برای آمریکایی‌ها خوب است که ببینند ما دور هم جمع می‌شویم، اختلافاتمان را کنار می‌گذاریم و قدردانی می‌کنیم که آزادی رایگان نیست».

داوطلبان یادبود جنگ ویتنام را در واشنگتن دی سی روز پنجشنبه قبل از روز یادبود در 29 مه شستشو می دهند.

والتز گفت که این تلاش برای قدردانی از کهنه سربازان جنگ ویتنام مهم بود.

ما از آنها چیزهای زیادی یاد می‌گیریم که در زمانی که از جانبازان قدردانی نشدند چه گذشتند» زیرا «کشور برای اولین بار در تاریخ، علیه آنها مخالفت کرد».

والتز متعهد شد: “ما این کار را هر سال انجام خواهیم داد و من سعی خواهم کرد هر سال که در کنگره هستم این کار را انجام دهم.”

مولتون، یک دموکرات ماساچوست، شرکت در این رویداد را “فوق العاده قدرتمند” و فرصتی برای “قدردانی از آنچه آنها به آمریکا دادند، آنچه به همه ما دادند، برای کشوری که در آن زمان حتی قدر فداکاری های آنها را نمی دانستند” توصیف کرد. ”

مولتون، یک تفنگدار دریایی، اضافه کرد که این تلاش به عنوان «یادآوری برای همه مردان و زنان جوانی است که هنوز آنجا هستند، بر باروهای آزادی در سراسر جهان ایستاده‌اند و روی ما حساب می‌کنند تا دور هم جمع شویم و کار درست را انجام دهیم. واشنگتن.”

مولتون همچنین به تلاش‌ها برای ساخت یک بنای یادبود جنگ 11 سپتامبر اشاره کرد که اخیراً بین کهنه سربازان ویتنام و یادبود لینکلن قرار گرفته است و گفت که این مکان «مکانی برجسته در مرکز خرید – در مرکز خرید ملی – برای همه کسانی است که ما داریم. اخیراً از دست داده است.»