چگونه بایدن قصد دارد پاسخ همه گیر آمریكا را تغییر دهد

بایدن روز جمعه گفت: “همه گیری در سراسر کشور به طور قابل توجهی نگران کننده است.” “من می خواهم همه در روز اول بدانند ، ما قصد داریم برنامه خود را برای کنترل این ویروس عملی کنیم.”

هفته گذشته تعداد موارد جدید بسیار دلهره آور وجود داشت و تا زمانی که بایدن روی کار آمد 20 ژانویه ، پروژه های تأثیرگذار موسسه سنجش و ارزیابی بهداشت دانشگاه واشنگتن بیش از 372،000 مورد مرگ Covid-19 وجود دارد – این 135،000 بیشتر از کل فعلی

دکتر مگان رنی ، پزشک اورژانس در دانشگاه براون ، روز یکشنبه در سی ان ان گفت: “تا زمانی که دولت بایدن-هریس زمام امور را به دست بگیرد ، این ویروس در جوامع سراسر ایالات متحده بیداد می کند.”

رئیس جمهور منتخب جو بایدن با سخنرانی پیروزی به دنبال اتحاد ملت است

روز دوشنبه ، انتظار می رود که بایدن اسامی ده رهبر را که در گروه ویژه ویروس کرونا فعالیت می کنند ، اعلام کند. سی.ان.ان روز شنبه گزارش داد كه توسط جراح جنرال سابق دکتر ویوك مورتی ، كمیسر سابق اداره غذا و داروی آمریكا ، دکتر دیوید کسلر و دکتر مارسللا نونز اسمیت از دانشگاه ییل هدایت خواهد شد.

این بدان معنا نیست که گروه ویژه ترامپ در مورد ویروس کرونا در کاخ سفید چراغ ها را خاموش می کند.

دکتر آشیش جها ، رئیس دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون ، روز یکشنبه در CNN گفت که بسیار مهم است که تیم های کارگروه مربوط به ویروس کرونا و ترامپ و بایدن با هم همکاری کنند.

جها گفت: “اول و مهمترین ، من فکر می کنم ما باید خواستار همکاری باشیم.”

در اینجا پنج راهی وجود دارد که بایدن می گوید پاسخ ویروس کرونا در ایالات متحده هنگام ریاست جمهوری تغییر خواهد کرد.

افزایش تست و ردیابی تماس

شماره یک در لیست وعده های بایدن آزمایش بیشتر و ردیابی تماس است.

آزمایش از همان روزهای ابتدایی شیوع بیماری به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، اما دانشمندان می گویند كه ملت روزانه به ده ها میلیون آزمایش برای باز نگه داشتن بی خطر كشور نیاز دارد و حتی با گذشت 10 ماه از بروز همه گیری ، هنوز كافی نیست.
بدون آزمایش ، دانشمندان نمی توانند تصویر واضحی از محل ویروس دریافت کنند. با تخمین اینکه 40 درصد موارد Covid-19 بدون علامت هستند ، نتیجه سریع آزمایش برای جلوگیری از شیوع بیماری کلیدی است. و تحقیقات نشان داده است که برای جلوگیری از گسترش ، حدود 75 درصد از تماس های آلوده باید قرنطینه شوند.
بایدن قول می دهد که همه آمریکایی ها به “آزمایش منظم ، قابل اعتماد و رایگان” دسترسی خواهند داشت.

آنها می گویند که آنها سایت های آزمایش درایو را دو برابر می کنند ، در فن آوری جدید سرمایه گذاری می کنند و یک سپاه مشاغل بهداشت عمومی ایالات متحده ایجاد می کنند که “حداقل 100،000” ردیاب تماس با فرهنگ را با صلاحیت بسیج کند.

بایدن می گوید که او همچنین صفحه ای را از دولت فرانکلین روزولت قرض خواهد گرفت و چیزی شبیه هیئت تولید جنگ ایجاد می کند ، که به نظارت بر تبدیل کارخانه های زمان صلح به کارخانه هایی که تجهیزات و سلاح های نظامی می سازند کمک می کند. بایدن می گوید ، یک انجمن آزمایش همه گیر ، به تولید و توزیع ده ها میلیون آزمایش کمک می کند.

سرمایه گذاری اضافی در واکسن ها و درمان ها

از ماه مارس ، دولت ترامپ میلیاردها دلار برای تولید و مقیاس گذاری واکسن ها و درمان های Covid-19 از طریق Operation Warp Speed ​​هزینه کرده است. هدف آن تولید و تحویل 300 میلیون دوز واکسن ایمن و موثر تا ژانویه 2021 است. چندین واکسن بالقوه در آزمایش های گسترده ای انجام می شوند.

ایالت ها برنامه های توزیع واکسن خود را هفته ها پیش در CDC ثبت کردند. اما آنها هیچگونه بودجه ای از کنگره دریافت نکرده اند تا بتوانند زیرساخت های لازم برای توزیع این واکسن ها را برای ده ها میلیون نفر ایجاد کنند.

بایدن قول می دهد 25 میلیارد دلار سرمایه گذاری بیشتر برای ساخت و توزیع واکسن به طور رایگان برای همه افراد در ایالات متحده انجام دهد.

آنها می گویند سیاست در تأیید واکسن نقشی نخواهد داشت و دولت جدید داده های بالینی هر واکسن مصوب را در دسترس عموم قرار می دهد.

کمپین بایدن همچنین وعده داد که درمان ها و داروها مقرون به صرفه خواهد بود.

ماسک های اجباری و PPE بیشتر

بایدن گفته است که برای تعیین ماسک در ملا public عام با فرمانداران محلی و شهرداران همکاری خواهد کرد. یک مطالعه مدل سازی در ماه اکتبر نشان داد که اگر 95٪ آمریکایی ها ماسک بزنند ، می توان بیش از 100000 نفر از زندگی Covid-19 نجات داد.

تیم بایدن همچنین می گوید که مشکلات مربوط به تجهیزات حفاظت شخصی کارکنان مراقبت های بهداشتی را بر عهده خواهد گرفت.

برایان استلتر اعلان های توییت ترامپ را به صورت زنده روی آنتن خاموش کرد
طبق تحقیقات انجام شده در ماه سپتامبر توسط انجمن بیمارستان های آمریکا ، چندین مطالعه نشان داده است که از اوایل سال 2020 کمبود شدید تجهیزات محافظت شخصی وجود دارد و برخی از کمبودها بدتر شده اند.
اغلب ، کارکنان پزشکی و خانه سالمندان مجبور شده اند از دستکش ، ماسک و سایر تجهیزات محافظتی که در خطر هستند استفاده مجدد کنند. اتحادیه ، National Nurses United ، تخمین می زند بیش از 1700 کارگر بهداشتی در این بیماری همه گیر جان خود را از دست داده اند. براساس گزارش CDC در ماه اکتبر ، بین مارس و مه ، 6 درصد از کل بیماران بستری شده در Covid-19 پرسنل مراقبت های بهداشتی بودند.
در حالی که دولت ترامپ ادعا کرده است که از قانون تولید دفاع برای افزایش تولید PPE استفاده می کند ، یک تجزیه و تحلیل غیرحزبی در ماه سپتامبر نشان داد که به ندرت چنین کاری انجام داده است.

بایدن گفت که او از این قدرت برای اطمینان از دوباره پر شدن ذخایر عرضه ملی استفاده خواهد کرد. وی همچنین قول مساعدت در ایجاد محصولات با منبع آمریکایی را داد تا ایالات متحده به کشورهای دیگر وابسته نباشد.

علاوه بر تشویق کنگره به تصویب یک بسته اضطراری برای کمک به مدارس برای پرداخت هزینه های همه گیر ، دولت بایدن یک “بسته مجدد راه اندازی” را برای کمک به مشاغل کوچک برای تجهیزات محافظتی و پلکسی گلاس ایجاد می کند.

فشار برای “راهنمایی روشن ، سازگار و مبتنی بر شواهد”

بایدن اقدامات اجرایی را برنامه ریزی می کند که سیاست های ترامپ را خنثی می کند
دولت بایدن همچنین می گوید این CDC را تشویق می کند تا در ارائه راهنمایی های خاص به جوامع درباره زمان نیاز به تعطیل کردن ، نقش فعال تری داشته باشد. منتقدان ترامپ می گویند این آژانس به نفع بازگشایی اقتصاد کنار گذاشته شده است.

تیم بایدن می گوید این یک داشبورد سراسری سراسری ایجاد می کند تا مردم بتوانند در زمان واقعی ، میزان بیماری در کد پستی خود را ارزیابی کنند. یافتن آن سطح از داده ها سخت بوده است.

بایدن همچنین یک گروه ویژه Covid-19 نژادی و قومی برای نابرابری ها ایجاد می کند که پس از همه گیری همه گیر ، به یک گروه ویژه دائمی نابرابری های نژادی بیماری های عفونی تبدیل می شود که مشکلات عدم تفاوت در سیستم بهداشت عمومی را برطرف می کند. جوامع سیاه پوست ، اسپانیایی تبار و هند آمریکایی میزان عفونت و بستری شدن در بیمارستانها به میزان قابل توجهی بالاتر بوده است.

پیوستن به WHO و جستجوی تهدیدهای آینده

دولت ترامپ روند خروج از سازمان بهداشت جهانی را به طور رسمی در ماه جولای آغاز کرد. بایدن می گوید که روابط ایالات متحده با WHO را دوباره برقرار خواهد کرد.

دولت بایدن همچنین می گوید كه قصد دارد رده های CDC را تحت نظارت قرار دهد تا كارآگاهان بیماری بتوانند تهدیدهای آینده را دریابند. دولت ترامپ برخی از مشاغل از جمله در دفتر چین را قطع کرده بود.

در دوره دولت ترامپ ، PREDICT ، برنامه ردیابی بیماریزاها که به دنبال تهدیدهای بیماری در آینده مانند ویروس کرونا است ، پایان یافت. بایدن گفت که دوباره آن را راه اندازی می کند.
بایدن همچنین گفت که او رئیس شورای امنیت ملی کاخ سفید برای امنیت جهانی بهداشت و بیودفنس ، که دولت ترامپ در سال 2018 به یک سازمان دیگر وارد کرده بود ، احیا خواهد شد. این سازمان توسط دولت اوباما در سال 2016 ایجاد شده است تا به مدیریت تهدیداتی مانند ابولا کمک کند.

مگی فاکس ، لورن ماسکارنهاس ، لینا فاولک ، دن مریکا و جف زلنی از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.