پایان دادن به اوباماکر کاهش مالیات بزرگی برای ثروتمندان خواهد بود

این به این دلیل است که قانون برجسته مراقبت های بهداشتی شامل دو مالیات است که به طور خاص از افراد با درآمد بالاتر دریافت می شود. اگر اوباماکر به پایان برسد ، آنها ناپدید می شوند.

دیوان عالی کشور قرار است روز سه شنبه در مورد پرونده ای که می تواند درباره سرنوشت قانون مراقبت مقرون به صرفه تصمیم گیری کند ، استدلال های شفاهی را بشنود. ائتلافی از دادستان های ایالتی جمهوری خواه به رهبری تگزاس و پیوستن دولت ترامپ استدلال می کنند که حکم فردی خلاف قانون اساسی است زیرا کنگره مجازات نداشتن بیمه درمانی را به عنوان بخشی از کاهش مالیات جمهوری خواهان در سال 2017 به صفر رسانده است – در نتیجه ، کل قانون باید سقوط کند.

به عنوان بخشی از قانون مراقبت مقرون به صرفه ، که 10 سال پیش تصویب شد ، ثروتمندان با 3.8٪ مالیات بر درآمد خالص سرمایه گذاری – شامل سود ، سود سهام و سود سرمایه – و 0.9٪ مالیات مدیکر برای دستمزد مواجه شدند. هر دو فقط از افراد با درآمد ناخالص تعدیل شده بالاتر از 200،000 دلار و از زوج های متاهل با درآمد بالاتر از 250،000 $ دریافت می شود. و هر دو فقط برای درآمد بالاتر از این آستانه اعمال می شوند.

گوردون مرمین ، همکار ارشد تحقیقات در مرکز سیاست های مالیاتی ، یک اتاق فکر غیر حزبی ، گفت: واژگونی این قانون باعث کاهش قابل توجه مالیات برای ثروتمندان می شود.

اگر مالیات بر درآمد خالص سرمایه گذاری ناپدید شود ، افرادی که در 1٪ بالاتری هستند ، به طور متوسط ​​20،250 دلار در سال مالیات فدرال کمتر پرداخت می کنند و طبق محاسبات این مرکز ، درآمد پس از مالیات آنها 1.2٪ افزایش می یابد. افرادی که در 0.1٪ بالایی قرار دارند ، تقریباً 133،500 دلار تخفیف مالیاتی دریافت می کنند و از افزایش 1.8٪ درآمد پس از مالیات برخوردار می شوند.

در همین حال ، پایان دادن به مالیات اضافی Medicare به معنای کاهش 7،120 دلار مالیات برای 1٪ بالا و تقریباً 26،500 $ برای 0.1٪ کاهش است. هر دو گروه شاهد درآمد 4.4 درصدی پس از کسر مالیات خواهند بود.

به گفته این مرکز ، درآمد بالای 1٪ افراد بالاتر از 788،000 دلار و درآمد 0.1٪ بالایی در سال است.

قانون مراقبت مقرون به صرفه علاوه بر اخذ مالیات از ثروتمندان ، تأثیر گسترده ای بر سیستم مراقبت های بهداشتی کشور داشته است. این مورد حدود 20 میلیون آمریکایی را تحت پوشش قرار داده است ، به کودکان اجازه می دهد تا 26 سالگی در برنامه های بهداشتی والدین خود بمانند و از جمله سایر مقررات ، مراقبت های پیشگیرانه و پیشگیری از بارداری رایگان را به میلیون ها نفر ارائه می دهد. از جمله محبوب ترین اقدامات آن ، محافظت شدید از افرادی است که شرایط قبلی دارند.

انتظار می رود دادگاه در نیمه اول سال 2021 تصمیم خود را صادر کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>