نظرسنجی ها در انتخابات 2020: جوانان آمریکایی و رای دهندگان تحصیل کرده کالج وایت در چندین ایالت میدان جنگ به بایدن می روند

در ویسکانسین ، تقریباً از هر 5 رای دهنده زیر 30 سال از 3 بایدن حمایت می کند ، در حالی که تنها 47٪ که برای نامزد حزب دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 رای آوردند. در همسایگی مینه سوتا ، نزدیک به دو سوم رای دهندگان جوان بایدن را انتخاب کردند ، در حالی که 45 نفر ٪ که به کلینتون رأی دادند. آنها به او کمک کردند تا در این ایالت به پیروزی برسد.

معاون سابق رئیس جمهور همچنین در میان رای دهندگان سفیدپوست با مدرک دانشگاهی در میشیگان ، ویسکانسین ، مینه سوتا ، آریزونا و نوادا به دست آورد و سهم بیشتری از گروه را از کلینتون چهار سال قبل بدست آورد. او در آریزونا و پنسیلوانیا با یک امتیاز دو رقمی پیش افتاد ، اگرچه کلینتون در هیچ یک از این ایالت ها برنده نشد. CNN هنوز برنده ای را در نوادا پیش بینی نکرده است.

در میشیگان ، بایدن در میان شهروندان مستقل و سالخوردگان نیز حمایت کرد ، در حالی که آرا independent مستقل بیشتری را در ویسکانسین به دست آورد ، در مقایسه با کلینتون چهار سال پیش. تعداد بیشتری از رای دهندگان ویسکانسین و میشیگان با درآمد کمتر از 50 هزار دلار در سال ، امسال در مقایسه با سال 2016 به دموکرات ها رأی دادند.

نظرسنجی های خروجی CNN در این سال شامل مصاحبه های حضوری در مکان های رای گیری اولیه و مصاحبه های تلفنی برای هدف قرار دادن رای دهندگان از طریق پست است. این نظرسنجی ها علاوه بر مصاحبه های حضوری با رای دهندگان در روز سه شنبه است. در هر ایالتی که نتایج نظرسنجی در شب انتخابات در دسترس باشد ، یک نتیجه ترکیبی برای انعکاس تصویر کاملی از رای دهندگان در سراسر کشور وجود دارد.

نظرسنجی های خروجی ملی نشان می دهد رای دهندگان تحصیل کرده در دانشگاه کمی کمتر از نیمی از رأی دهندگان سال 2020 را تشکیل می دهند ، کمی نسبت به 2 از 5 رأی دهنده که در سال 2016 دارای مدرک دانشگاهی بودند ، اندکی افزایش می یابد. در مقایسه با 71 درصد در انتخابات 2016 ، اندکی کاهش یافته است. بر اساس این نظرسنجی ها ، مشابه سال 2016 ، زنان در این سال بیش از نیمی از رای دهندگان را تشکیل می دادند.

لاتین ها به ترامپ تبدیل می شوند

ترامپ بیش از آنچه در سال 2016 به دست آورد رای دهندگان لاتین در چندین ایالت را به خود اختصاص داد. رئیس جمهور تقریبا نیمی از گروه را در فلوریدا اسیر کرد ، در حالی که این رقم در سال 2016 35٪ بود. بایدن بیش از نیمی از آرا Lat لاتین را در این ایالت کسب کرد ، در حالی که 62٪ که چهار سال پیش از کلینتون حمایت کرد.

بایدن همچنین پشتیبانی خود را در میان رای دهندگان لاتین در جورجیا و اوهایو از دست داد ، دموکرات ها امیدوار بودند که آن را تلنگر دهند. معاون سابق رئیس جمهور در جورجیا فقط 16 درصد و در اوهایو حدود 21 واحد افزایش داشت ، در حالی که کلینتون به ترتیب 40 و 41 امتیاز در جورجیا و اوهایو بود.

با این حال ، در نتایج اولیه آریزونا ، رأی دهندگان لاتین تقریباً 2 بر 1 بایدن را ترجیح دادند ، ترامپ به سختی شکست خورد. کلینتون همچنین در سال 2016 رأی لاتین را به راحتی برنده شد.

اقتصاد مهمترین نگرانی است

بر اساس نتایج نظرسنجی خروج CNN در سراسر کشور ، اقتصاد در هنگام رای دادن به ریاست جمهوری برای مردم مهمترین ذهن بود.

و در حالی که آنها به طور مساوی در مورد اینکه اقتصاد کشور وضعیت خوبی دارد یا نه تقسیم شدند ، بیش از نیمی از آنها گفتند که بیماری همه گیر ویروس کرونا باعث مشکلات اقتصادی آنها شده است. با این وجود ، از هر 5 نفر 2 نفر اظهار داشتند که امروز وضعیت بهتری نسبت به چهار سال پیش دارند ، در حالی که از هر 5 نفر 1 نفر گفتند که امروز وضعیت بدتری دارند.
در آوریل ، ایالات متحده متحمل شیب شدید شغل خود شد زیرا ایالت ها تجارت غیر ضروری را متوقف کردند و به ساکنان گفتند که در خانه بمانند و سعی کنند شیوع Covid-19 را مهار کنند. در حالی که کارفرمایان میلیون ها آمریکایی را دوباره استخدام کرده اند ، این کشور از ماه فوریه هنوز 10.7 میلیون شغل کاهش یافته است. از زمانی که دولت پیگیری نرخ ماهانه در سال 1948 را آغاز کرده ، نرخ بیکاری 7.9 درصدی بالاترین میزان آن در آستانه انتخابات ریاست جمهوری بوده است.

حدود یک سوم رأی دهندگان اقتصاد را مهمترین مسئله خود می دانند ، در حالی که تقریباً از هر 5 نفر 1 نفر نابرابری نژادی و حدود 1 از 6 نفر همه گیری ویروس کرونا را مهمترین رای خود می دانند. تقریباً از هر 10 نفر 1 نفر ، سیاست مراقبت های بهداشتی و جرم و ایمنی را به عنوان مهمترین موضوع خود ذکر کردند.

در میان طرفداران بایدن ، بیش از یک سوم گفتند که نابرابری نژادی مهمترین مسئله آنها است ، و همه دیگران را شکست می دهد.

حتی اگر بیشتر رای دهندگان اقتصاد را از ویروس کرونا به عنوان مهمترین مسئله خود در انتخاب نامزد ذکر کردند ، اکثریت قریب به اتفاق می گویند که اولویت کشور باید حاوی ویروس کرونا باشد تا بازسازی اقتصاد.

دیدگاهها درباره همه چیز ویروس کرونا رای دهندگان را بر اساس گرایشهای سیاسی تقسیم کرد. طرفداران ترامپ به احتمال خیلی زیاد اقتصاد را مهمترین مسئله خود می نامیدند ، از هر 5 طرفدار رئیس جمهور 3 نفر این حرف را می زدند ، در حالی که فقط 5٪ از ویروس کرونا استناد کردند. در میان طرفداران بایدن ، از هر 10 نفر 3 نفر گفتند که ویروس کرونا مهمترین نگرانی آنهاست ، در مقایسه با 1 از 10 نفر که اقتصاد را ذکر کردند.

تقریباً 4 از هر 5 طرفدار بایدن گفتند که حاوی ویروس کرونا باید اولویت کشور باشد ، در حالی که تقریباً سه چهارم طرفداران ترامپ احساس کردند که بازسازی اقتصاد مهمترین است.

حاوی ویروس کرونا

به طور کلی ، اکثر رای دهندگان احساس کردند تلاش های کشور برای مهار ویروس بد پیش می رود. اما این احساسات به میزان زیادی از حمایت مردم از نامزدها متفاوت است.

بیش از 9 رای دهنده از بایدن می گویند 9 تلاش برای مهار ویروس بد پیش می رود ، در حالی که از هر 10 طرفدار ترامپ فقط 1 نفر چنین احساسی دارد.

با افزایش موارد ویروس کرونا و بستری شدن در بسیاری از ایالت ها ، حدود دو سوم از رای دهندگان گفتند که استفاده از ماسک صورت را به عنوان یک مسئولیت بهداشت عمومی بیش از یک انتخاب شخصی می دانند. اما این نیز متفاوت است ، بیش از 4 از 5 رای دهندگان بایدن گفتند که این یک مسئولیت بهداشت عمومی است ، اما تنها نیمی از طرفداران ترامپ به این مسئله پاسخ می دهند.

طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، تا بعد از ظهر چهارشنبه ، ایالات متحده تقریبا 9.5 میلیون مورد ویروس گزارش کرده و بیش از 233000 نفر جان خود را از دست داده اند. پیش بینی می شود طی ماه های آینده ده ها هزار نفر دیگر جان خود را از دست بدهد.

وفادار به نامزدهای خود

اکثر طرفداران ترامپ و بایدن گفتند که آنها بیشتر از اینکه در مقابل رقیب خود باشند ، در حمایت از نامزد خود رأی می دهند ، اگرچه پایگاه ترامپ حتی بیشتر به او وفادار بود. بیش از 4 نفر از هر 5 نفر گفتند که به رئیس جمهور رأی داده اند ، در حالی که کمی کمتر از دو سوم رای دهندگان بایدن این حرف را می زنند.

رأی دهندگان با کیفیت بالا که به دنبال یک رئیس جمهور بودند یک رهبر قدرتمند بود. یک سوم چنین گفت ، در حالی که کمتر از یک چهارم کسی را می خواست که دارای قضاوت خوبی باشد و بیش از یک پنجم فکر می کرد کاندیدایی که “به افرادی مثل من اهمیت می دهد” مهمترین است. حدود یک پنجم بدنبال کسی بودند که بتواند کشور را متحد کند.

وقتی نوبت به موضوعات می رسد ، نزدیک به سه چهارم رأی دهندگان اظهار داشتند که موضع یک نامزد در مورد موضوعات مهمترین است ، در حالی که کمتر از یک چهارم خصوصیات شخصی نامزد را نام برد.

دو سوم رأی دهندگان گفتند که تغییر اقلیم یک مشکل جدی است.

از هر 5 رای دهنده 3 نفر گفتند كه منصوبان دیوان عالی كشور عامل مهمی در رای گیری آنها است – ترامپ در دوره اول ریاست خود سه قاضی را نام برد و دادگاه را به سمت راست تغییر داد. و بیش از نیمی از رای دهندگان گفتند که دادگاه عالی باید اوباماکر را همانطور که هست نگه دارد. قضات در مورد پرونده ای که می خواهد هفته آینده قانون برجسته بهداشت را لغو کند ، استدلال های شفاهی را می شنوند.

نیمی از رای دهندگان اطمینان دارند که آراots آنها دقیقاً شمرده خواهد شد

رأی دهندگان عمدتاً تجربه انداختن آرا را امری آسان می دانند ، اگرچه فاصله زیادی بین سهم رأی دهندگان سفیدپوست که گفتند این کار بسیار آسان است (تقریبا سه چهارم) و سهم رأی دهندگان سیاه پوستان که همان احساس را داشتند ، وجود دارد. (حدود نیمی). تقریباً نیمی از آنها اظهار داشتند که آنها بسیار مطمئن هستند که آرا in در ایالت های آنها به درستی ریخته و شمارش می شود ، تقریباً همان آرای چهار سال پیش.

نظرسنجی ها در همه گیری چگونه کار می کنند

با موج جزر و مدی رای دهندگان اولیه و غایب امسال ، تعداد کمی از مردم تصمیم خود را در روزهای پایانی مسابقه اعلام کردند: فقط 5٪ گفتند که در هفته آخر کارزار تصمیم خود را اعلام کردند و بیش از 4 از 5 نفر اظهار داشتند که تصمیم خود را قبل از ماه سپتامبر گرفتند.

این نظرسنجی حاکی از سطح بالای مشارکت رای دهندگان جدید است.

تقریباً از هر 8 نفر 1 نفر گفته است که 2020 اولین سالی است که آنها رأی داده اند ، تقریباً برابر با سهم گفته شده در سال 2008 است.

نظرسنجی های CNN Exit Poll ترکیبی از مصاحبه های حضوری با رأی دهندگان روز انتخابات و نظرسنجی های تلفنی برای اندازه گیری دیدگاه های غیرحضوری از طریق پست و رای دهندگان اولیه است و توسط ادیسون تحقیق به نمایندگی از مرکز انتخابات ملی انجام شده است. مصاحبه های حضوری در روز انتخابات در یک نمونه تصادفی از 115 مکان رای گیری در سراسر کشور در میان 7،774 رای دهنده روز انتخابات انجام شد. نتایج همچنین شامل 4919 مصاحبه با رای دهندگان اولیه و غایب است که از طریق تلفن انجام شده است. نتایج برای نمونه کامل دارای حاشیه خطای مثبت یا منفی 2 درصد است. برای زیر گروه ها بزرگتر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>