نظرسنجی های ترامپ و بایدن: با شمارش آرا در ایالت های مهم میدان نبرد ، رقابت انتخاباتی محدود می شود

پس از یک شب ناامیدکننده برای دموکرات ها در روز سه شنبه ، جایی که امیدهای آنها برای پیروزی زودرس براین بایدن تبخیر شد ، جمهوری خواهان با زنگ اضطراب و اضطراب شاهد کمبود رقابت در جورجیا هستند ، جایی که برتری ترامپ در طول شمارش روز چهارشنبه به کمتر از 30،000 رای رسید. گرچه روشن بود که بایدن در جورجیا از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گذشته دموکرات به دلیل مشارکت عظیم رای دهندگان سیاه پوست در حومه شهر آتلانتا که به سرعت در حال رشد است ، بهتر خواهد بود ، اما تعداد کمی از آنها انتظار داشتند که در انتخابات ریاست جمهوری در یک ایالت با سرعتی قابل اعتماد که دموکرات ها آن را ندارند از سال 1996 برنده شد تا این حد نزدیک شود.

در حالی که صدها هزار رای گیری از طریق نامه های پستی و زودهنگام غیبت در میدان اصلی نبرد پنسیلوانیا در حال شمارش است ، برتری ترامپ به طرز چشمگیری کاهش یافته است. وزیر امور خارجه پنسیلوانیا ، کتی بووکوار عصر روز چهارشنبه گفت که این ایالت “در زمینه شمارش آرا” پیشرفت بسیار خوبی داشته است ، اما تخمین زده می شود “چند روز طول بکشد تا اکثریت آرا شمرده شود.” بسیاری از این آرا outstanding بی نظیر آرای رایانه ای هستند که در منطقه فیلادلفیا به شدت دموکراتیک برگردانده شده اند.

مشاوران مبارزات انتخاباتی ترامپ اصرار دارند که آنها قادر خواهند بود در منطقه Maricopa ، پرجمعیت ترین شهرستان در آریزونا ، که آخرین بخش رای گیری خود را چهارشنبه شب منتشر کرد ، منجر به تنگ شدن آریزونا در بایدن به 79000 رأی شود. چهارشنبه شب ، وزیر امور خارجه آریزونا به جان كینگ ، خبرنگار CNN گفت كه بیش از نیم میلیون رأی بدون شمارش باقی مانده است و پیشنهاد كرد كه شمارش منطقه ماریكوپا می تواند چندین روز طول بكشد.

مقامات انتخابات نوادا ، که اطلاعات بسیار کمی در روز چهارشنبه با تخمین 200000 برگ آرا منتشر کردند ، گفتند که انتظار می رود جدیدترین گروه نتایج خود را در اواسط روز پنجشنبه گزارش دهند.

بایدن در کالج انتخابات 253-213 برتری دارد. علاوه بر آریزونا ، جورجیا ، نوادا و پنسیلوانیا ، مسابقات آلاسکا و کارولینای شمالی هنوز هم برای برگزاری مسابقات بسیار نزدیک هستند.

پروژه های CNN بایدن از سه رای انتخابی مین حداقل سه رای به دست آورد ، به علاوه ویسکانسین ، میشیگان ، هاوایی ، رود آیلند ، مینه سوتا ، ویرجینیا ، کالیفرنیا ، اورگان ، ایالت واشنگتن ، ایلینویز ، نیوهمپشایر ، نیومکزیکو ، کلرادو ، کنتیکت ، نیوجرسی ، نیویورک ، ورمونت ، دلاور ، واشنگتن دی سی ، مریلند ، ماساچوست و یکی از 5 رای انتخاباتی نبراسکا. نبراسکا و ماین دو رای انتخابی به برندگان ایالت خود اعطا می کنند و سایر آرا votes انتخاباتی خود را بر اساس مناطق کنگره تقسیم می کنند.

پروژه های CNN برنده ترامپ ، مونتانا ، تگزاس ، آیووا ، آیداهو ، اوهایو ، می سی سی پی ، وایومینگ ، میسوری ، کانزاس ، یوتا ، لوئیزیانا ، آلاباما ، کارولینای جنوبی ، داکوتای شمالی ، داکوتای جنوبی ، آرکانزاس ، ایندیانا ، اوکلاهما ، کنتاکی ، ویرجینیای غربی و تنسی خواهد شد. و چهار رای از پنج رای انتخابی نبراسکا.

بایدن با اعتماد به نفس صبر و وحدت می کند

تیم ترامپ مصمم به نشان دادن حالت تهاجمی و قصد رئیس جمهور برای ماندن در این بازی ، مجموعه ای از پرونده های حقوقی را در ایالت های مهم جنگ آغاز کرد که به نظر می رسید کمتر در مورد استدلال های قانونی صحیح و بیشتر در مورد کند کردن معاون سابق رئیس جمهور برای عبور از آستانه رای گیری در انتخابات است.

رئیس جمهور روز چهارشنبه در صحن علنی ظاهر نشد اما همچنان به ادعای دروغین کاخ سفید مبنی بر اینکه دموکرات ها در تلاش برای “سرقت” انتخابات هستند با کشف آرا جدید برای رقیب خود ، حتی در حالی که افزایش قدرت های بایدن فقط نتیجه روند شمارش

بایدن با دقت بیشتری مسیری را انتخاب كرد و با حضور در جمع خبرنگاران ، اظهار كوتاهی كرد و گفت كه وی معتقد است در راه دستیابی به 270 رأی انتخاباتی است اما پیروزی را اعلام نمی كند. وی تلاش های ترامپ برای تضعیف نتایج را رد کرد و اظهار داشت که “مردم حکومت می کنند. قدرت را نمی توان گرفت یا ادعا کرد”.

بایدن بعد از ظهر روز چهارشنبه در حالی که قول داده بود کشور را جمع کند ، گفت: “در زمان پیروزی ما هیچ ایالت آبی و قرمز وجود نخواهد داشت. فقط ایالات متحده آمریکا است.” “ما دشمن نیستیم. آنچه ما را به عنوان آمریكایی دور هم جمع می كند بسیار قدرتمندتر از هر چیزی است كه می تواند ما را از هم بپاشد.”

ترامپ برای اعتراض به نتایج ، استراتژی حقوقی تهاجمی را در پیش می گیرد

ترامپ در حالی که حاشیه های خود را باریک دیده است ، تیم های حقوقی را به ایالات بحرانی اعزام کرده و کارمندان خود را به جستجوی راههای به چالش کشیدن نتایج هدایت کرده است.

به عنوان بخشی از این استراتژی ، مبارزات انتخاباتی ترامپ قصد دارد از دادگاه بخواهد در پرونده ای به چالش کشیدن تصمیم دادگاه عالی که اجازه شمارش آرا Pennsylvania پنسیلوانیا پس از روز انتخابات را دارد ، مداخله کند. قضات قبل از انتخابات از تسریع در فرجام خواهی امتناع کرده بودند و در حال رسیدگی به پرونده هستند.

ترامپ و تیم مبارزات انتخاباتی وی همچنین در تلاشند تا شک و تردید در مورد چگونگی افزایش سریع بایدن برای پیروزی در ایالت حیاتی ویسکانسین ایجاد کنند ، جایی که دموکرات ها به قدرت نامه پستی و آرا early اولیه رسیدند که پس از شمارش بیشتر آرا فرد در روز انتخابات

مبارزات انتخاباتی ترامپ روز چهارشنبه گفت که ضمن افزایش چالش های قانونی در میشیگان و جورجیا ، خواستار بازشماری مجدد در ویسکانسین خواهد شد.

بیل استپین ، مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ در بیانیه ای گفت: “رئیس جمهور در آستانه درخواست بازشماری آراسته است (در ویسکانسین) و ما بلافاصله این کار را خواهیم کرد.”

استپین خاطرنشان كرد كه نتایج نشان می دهد “یك مسابقه نازك تیغ همانطور كه ​​همیشه می دانستیم چنین خواهد بود” و ادعا كرد كه بی نظمی در چندین شهرستان ویسكسین وجود دارد ، اما مشخص نكرد كه این کمپین معتقد است این بی نظمی ها چیست.

رویکرد دولت به دولت این مبارزات ناهماهنگی آشکار در استراتژی این کشور را آشکار کرد: به نظر می رسد تلاش می شود تا شمارش آرا را در ایالت هایی که ترامپ عقب مانده است ، مانند پنسیلوانیا و میشیگان متوقف کند ، در حالی که خواستار شمارش همه آرا در ایالت هایی است که معتقد است رئیس جمهور فرصتی برای رسیدن به بایدن دارد ، مانند آریزونا و نوادا.

اگر نامزدها در 1٪ از کل آرا winner برنده باشند ، می توانند برای بازشماری مجدد در ویسکانسین درخواست کنند – اما بازشماری رسمی تا زمان تکمیل بوم که ممکن است تا 17 نوامبر انجام شود ، به طور رسمی قابل درخواست نیست. بسیار بعید به نظر می رسد حاشیه اندازه رهبری بایدن در ویسکانسین ، حدود 20،000 رأی ، می تواند با بازشماری مجدد تغییر کند. اما از آنجا که حاشیه کمتر از 1٪ است ، مبارزات انتخاباتی ترامپ کاملاً در چارچوب حقوق خود برای درخواست بازشماری حساب است.

با گزارش کوین لیپتاک از CNN که حتی به نظر می رسد حتی خود ترامپ نیز در مورد برخی از چالش هایی که مبارزات انتخاباتی وی مطرح می کند ، بدبین است ، این کمپین اعلام کرد که قصد دارد در گرجستان طرح دعوی کند و ادعا کند که ناظر نظرسنجی جمهوری خواهان در آن ایالت شاهد 53 تاخیر بوده است. رأی های غیابی “به طور غیرقانونی به پشته ای از رأی های غیابی به موقع در شهرستان چاتم افزوده شد.”

ترامپ در تماس های تلفنی روز چهارشنبه با برخی از متحدان خود ، استراتژی حقوقی تیمش را با اشتیاق کمتر از شور و اشتیاق ارائه داد ، به دلیل کوتاه آمدن طرح استعفا داد و سوال کرد که چرا تیمش قبل از انتخابات با موفقیت قوانین رأی را به چالش نکشیده است ، حتی به عنوان CNN گزارش داد که او همچنان مایل بود آن را ببیند.

مبارزات انتخاباتی ترامپ همچنین گفت که در حال تشکیل پرونده قضایی در ایالت میشیگان است که از ایالت خواسته است تا شمارش خود را متوقف کند زیرا “دسترسی قابل توجهی به مکان های شماری برای شمارش آراots و روند شمارش آرا فراهم نشده است ، همانطور که در قانون میشیگان تضمین شده است. “

رایان جاروی سخنگوی دادستان کل میشیگان دانا نسل در واکنش به تهدید این دادخواست در بیانیه ای گفت: “انتخابات میشیگان با شفافیت انجام شده است ، دسترسی به احزاب سیاسی و افکار عمومی فراهم شده است.”

مقامات ستاد انتخاباتی ترامپ بعد از ظهر روز چهارشنبه گفتند که آنها معتقدند رئیس جمهور می تواند در پنسیلوانیا رهبری خود را حفظ کند ، اما آنها همچنین از کشورهای مشترک المنافع شکایت می کنند و ادعا می کنند که مقامات انتخابات دموکرات “از شمارش رأی و پردازش آرا” از ناظران نظر سنجی جمهوری خواهان پنهان هستند.

جاستین کلارک ، معاون مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ گفت كه هدف از این دادخواست “توقف موقت شمارش تا زمانی كه شفافیت معناداری حاصل نشود و جمهوری خواهان بتوانند اطمینان حاصل كنند كه همه شمارش ها در خارج از قانون و طبق قانون انجام می شود.”

رئیس جمهور ادعاهای بی اساس می کند که انتخابات ، که اواخر روز سه شنبه قبل از شروع جدول بندی آرا early زودرس برای او مطلوب تر به نظر می رسید ، از او ربوده می شود و خواستار توقف شمارش آرا در برخی مناطق است. ظهور در اتاق شرقی کاخ سفید در ساعات اولیه چهارشنبه که در آن او به دروغ ادعا کرد که پیروزی است ، گستاخانه ترین تهدید او نسبت به اصول دموکراتیک است که زیربنای سیستم سیاسی ایالات متحده است.

ترامپ با ایجاد تصویری در تضاد با وضعیت واقعی مسابقه گفت: “تا آنجا که به من مربوط است ، ما در حال حاضر آن را برنده شده ایم.” پیش از این ، بایدن به هر یک از طرفین هشدار داده بود که باید منتظر شمارش آرا بمانند و گفت: “ما باید صبور باشیم تا اینکه – کار سخت شمارش آرا به پایان رسیده است.”

و در حالی که رئیس جمهور مدت هاست که چالش های قانونی انتخابات را تهدید می کند ، اما رای گیری عمدتاً با آرامش و بدون خشونت در مراکز رای دهی یا ایجاد رعب و وحشت برای افرادی که رأی می دهند ، همانطور که به طور گسترده مورد نگرانی بود ، به ویژه با توجه به تلاش های ترامپ برای بی اعتبار کردن مراحل رای گیری پیش از موعد ، برگزار شد.

اما این انتخابات به انکار عمده رئیس جمهور و ریاست جمهوری مخرب وی که دموکرات ها به آن امیدوار بودند تبدیل نشد. ترامپ پیوند قابل توجهی با پایگاه خود از رای دهندگان سفیدپوست در مناطق روستایی و ارتباط جدید با گروه هایی از رای دهندگان لاتین در برخی از ایالات نشان داد.

موجی آبی که بسیاری از دموکرات ها به دنبال پایان دادن به اکثریت GOP مجلس سنا میچ مک کانل بودند ، تاکنون محقق نشده است ، گرچه برخی از رقابت های اصلی هنوز بلاتکلیف هستند. و علی رغم هدف برای گسترش اکثریت مجلس خود ، دموکرات ها چندین کرسی را از دست دادند و برخی از جمهوری خواهان تهدید شده به کرسی های خود چسبیدند.

این یک داستان شکستن است و به روز خواهد شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>