نبرد برای مجلس: برخی از دموکرات های مجلس نمایندگان سقوط می کنند در حالی که حزب موفق نمی شود برخی از مناطق مهم حومه شهر را دور بزند

دموکرات های مجلس نمایندگان پس از تماشای کرسی های حزب خود از شوک ناخوشایند بودند ، به این معنی که با وجود پیش بینی های سرسختانه سران حزب در آستانه انتخابات ، آمادگی دارند اکثریت کمتری را در کنگره بعدی به دست آورند.

یکی از اعضای دموکرات مجلس که خواست نامش فاش نشود ، گفت: “اگر عمل خود را به دست نیاوریم ، در سال 2022 خامه خواهیم گرفت.”

جمهوری خواهان با شکست میشل فیشباخ از نماینده مینه سوتا ، کالین پیترسون ، زن دیگری را در این کنفرانس بدست آورند. رئیس کمیته کشاورزی مجلس نمایندگی منطقه ای است که ترامپ با بیشترین اختلاف از بین دموکرات ها به دست آورد. پیترسون که یک حزب ایدئولوژیک در حزب خود بود (او به استیضاح رأی داد و با حقوق سقط جنین مخالف است) در دو چرخه گذشته پیروزی های ناچیزی در برابر یک رقیب کمبود بودجه کسب کرد ، اما امسال با قوی ترین چالش سالهای اخیر روبرو شد.

در آیووا ، اشلی هینسون جمهوری خواه ، نماینده اول حزب دموکرات ، ابی فینکنوئر را در منطقه 1 شکست داد ، صندلی دیگری که ترامپ در سال 2016 تصدی کرده بود اما دموکرات ها در سال 2018 تغییر شکل داده بودند. یوت هرل ، یک زن دیگر جمهوری خواه ، نماینده جدید دموکرات Xochitl Torres Small را از دور خارج کرد بازی برگشت در منطقه 2 نیومکزیکو. هر دو کرسی روستایی تر از بسیاری از مناطق حومه ای است که دو سال پیش دموکرات ها در دوره های میان دوره ای قرار گرفتند.

جمهوریخواهان همچنین منطقه 1 کارولینای جنوبی ، صندلی در منطقه چارلستون را که نماینده دموکرات جو کانینگام در سال 2018 پس از آن از دست داد ، پس از نماینده حزب جمهوریخواه مارک سنفورد – منتقد صریح ترامپ – در اوایل همان سال در انتخابات مقدماتی خود از دست داد. در حالی که جمهوری خواهان در ابتدا این منطقه ترامپ را به عنوان هدف اصلی قرار داده بودند ، اما به نظر می رسید که نسبت به برخی دیگر که منجر به روز انتخابات می شود ، رقابت کمتری داشته باشد. اما نماینده آمریکایی نانسی میس ، اولین زنی که از ارگ فارغ التحصیل شد ، آن را دوباره در ستون جمهوری خواهان قرار می دهد و یک پیروزی دیگر برای زنان GOP به دست می آورد.

حزب دموکراتیک جمهوری اسلامی همچنین تعدادی از کرسی های محلاتی را که دموکرات ها امسال هدف قرار داده بودند و امیدوار بودند بتوانند آنها را بدست آورند ، حتی در مناطق حومه ای که به نظر می رسید از رئیس جمهور دور می شوند ، در اختیار داشته باشد.

نماینده نماینده جمهوری خواه آن واگنر ، که به عنوان یک مسئول مناقشه در حومه سنت لوئیس شناخته می شد ، جیل شوپ رقیب دموکرات را در منطقه 2 میسوری شکست داد. در منطقه 2 نبراسکا ، که CNN برای نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن پیش بینی کرده است ، دون بیکن ، نماینده جمهوریخواه ، در یک مسابقه مجدد ، کارا ایستمن ، رقیب دموکرات را شکست داد که از نظر رقابت بیشتر از مسابقه سال 2018 بود. در منطقه 2 آرکانزاس ، نماینده جمهوری خواه فرانسوی هیل ، که برای رسیدن به جایگاه خود در حومه لیتل راک با یک رقابت رقابت روبرو شد ، جویس الیوت دموکرات را شکست داد. و در اوهایو ، استیو چابوت نماینده GOP ، بر چالش دموکراتیک با بودجه کافی در منطقه 1 غلبه کرد.

دموکرات ها امید زیادی داشتند که منطقه 5 ایندیانا را بدرقه کنند ، درست در نواحی حومه ای که فکر می کردند از جمهوری خواهان دور می شود ، علی رغم اینکه در سال 2016 تقریباً 12 امتیاز از رئیس جمهور حمایت کرد. اما کریستینا هیل دموکرات در مقابل ویکتوریا اسپارتز جمهوری خواه کوتاه آمد که موفق خواهد شد سوزان بروکس نماینده حزب بازنشسته در کنگره.

تروی نهل جمهوری خواه با غلبه بر سری پرستون کولکارنی ، دموکرات در منطقه 22 ، یک صندلی تگزاس را در دستان حزب جمهوری اسلامی حفظ کرد ، کرسی آزاد که دموکرات ها امسال هدف آن بودند.

هنگامی که لورن بوبرت ، مدافع حقوق اسلحه که ادعا کرده است با توطئه QAnon آشنایی دارد ، در اوایل امسال نارضایتی غافلگیرکننده ای از نماینده جمهوری خواه اسکات تیپتون در انتخابات مقدماتی کلرادو را به دست آورد ، به نظر می رسید این صندلی ممکن است برای دموکرات ها بازی کند. اما بوبرت منطقه 3 را بدست آورد و آن را در دستان حزب جمهوری اسلامی نگه داشت.

تعدیل مجدد فرصت های دموکراتیک در چندین منطقه کارولینای شمالی را بهبود بخشیده بود. دموکرات ها دو منطقه ای را که دوباره بازسازی شده بود مورد استفاده قرار دادند تا برای آنها بسیار امن تر باشد ، با پیروزی دبورا راس در منطقه 2 و کتی منینگ برنده منطقه 6. اما دموکراتها نتوانستند منطقه 8 را که صندوق رهبری کنگره GAC super PAC چندین میلیون دلار برای دفاع از رئیس جمهوریخواه ریچارد هادسون در برابر پات تیمونز-گودسون دموکرات ، قاضی سابق دادگاه عالی کارولینای شمالی ، هزینه کرده بود ، نادیده بگیرند.

جمهوری خواهان در منطقه 5 ویرجینیا نیز اقامت داشتند ، که در ابتدا فقط در صورت داشتن شب بسیار خوب دموکرات ها انتظار می رفت که تلنگر بزنند. هنوز هم ، رقابت در چند هفته سریع ، به طور فزاینده ای رقابتی شده بود ، کامرون وب دموکرات – که اولین پزشک سیاه پوست انتخاب شده به عنوان عضو رأی دهنده در کنگره بود – بسیار خشم رئیس جمهوری خواه باب گود ، که رئیس حزب GOP را در یک کنفرانس احزاب در اوایل سال جاری.

پس از اینکه دموکرات ها اکثریت مجلس را در سال 2018 به دست آوردند ، جمهوری خواهان قصد داشتند قانونگذاران دموکراتی را که در مناطقی که ترامپ در سال 2016 به پیروزی رسیده بود تغییر دهند ، هدف قرار دهند. و هنگامی که مجلس به استیضاح رئیس جمهور رأی داد ، جمهوری خواهان قول دادند که دموکرات های میانه رو در صندوق های رای بهایی بپردازند. دموکرات ها ، اما اطمینان داشتند که همان پیام مراقبت های بهداشتی که آنها را به پیروزی در سال 2018 منتقل می کند ، در سال 2020 طنین انداز خواهد شد.

با کم شدن تعداد نظرسنجی های ترامپ ، در میان ویرانی همه گیر ویروس کرونا و در نتیجه عواقب اقتصادی ، به نظر می رسید فضای سیاسی به نفع دموکرات ها در هفته های منتهی به 3 نوامبر است ، از طرف دموکرات های عالی پیش بینی می شود که حزب آنها از موقعیت خوبی در انتخابات برخوردار باشد شب

جمهوری خواهان جمهوری اسلامی گفتند که در شبی بهتر از آنچه انتظار می رفت ، دستاوردهایی که به دست آوردند و کرسی هایی که از آنها دفاع کردند ، نشانه استراتژی آنها بود ، علی رغم آنکه بسیاری از نامزدهای دموکرات از مقامات و رقیبان خود خشمگین شدند.

تام امر ، نماینده جمهوری اسلامی ، رئیس کمیته ملی کنگره جمهوری خواه ، روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: “پیام ما از روز اول این بود که دستور کار رادیکال سوسیالیست دموکرات ها تهدیدی برای طبقه متوسط ​​آمریکایی است.” وی افزود: “همكاران ما در آن طرف راهرو و بسیاری از شما به ما خندیدند.”

امر ادامه داد: “ما به دلیل سخنان خود مورد انتقاد قرار گرفتیم – بعضی اوقات ، من نمی دانم ، شاید برخی از شما فکر می کنند که ما بیش از حد پرخاشگر بودیم”. مانند رئیس جمهور ، NRCC در اوایل تلاش کرد تا همه دموکرات ها را به عنوان سوسیالیست معرفی کند ، اما کمیته مبارزات انتخاباتی GOP House نیز مورد انتقاد قرار گرفته بود ، حتی از سوی برخی از اعضای حزب خود ، برای تقلید از صدا زدن رئیس جمهور ، خواستار ماکس رز ، نماینده دموکرات نیویورک ، به عنوان مثال ، “ماکس رز کوچک”.

امر افزود: “زمینه من ، در یک پیست هاکی ، به من گفت که ، مانند یک کمپین ، خیلی تهاجمی نیست.”

“واضح است که رای دهندگان با ما موافقت کرده اند. و حدس بزنید چه؟ ما بر متنوع ترین طبقه کاندیداهای جمهوریخواه در تاریخ کنگره متمرکز شده ایم.”

جمهوری خواهان تلاش خود را برای افزایش استخدام های متنوع در این چرخه تبلیغ می کنند ، برخی از آنها بر اساس پیش بینی های CNN قبلاً برنده شده اند. حداقل 12 زن جدید جمهوری خواه به این کنفرانس خواهند پیوست – این افزایش از بعد از میان دوره های 2018 ، زمانی که فقط یک زن GOP جدید در کلاس دانشجو بود. این بدان معناست که حتی با پایان یافتن بازنشستگی دو زن از 13 زن جمهوری خواه فعلی مجلس در پایان سال جاری ، آنها در سال 2021 شاهد افزایش خالص خواهند بود.

برخی از دموکرات ها به CNN گفتند که این حزب باید پیام خود را دقیق تنظیم کرده و برنامه اقتصادی قوی تری را آغاز کند – یا در انتخابات آینده اکثریت را از دست بدهد. و دیگران خواهان بهم ریختگی در رهبری بودند – یعنی نماینده چری بوستوس ، رئیس کمیته مبارزات انتخاباتی کنگره دموکرات ، از کار خود برکنار شود.

نماینده فیلمون ولا از تگزاس گفت: بوستوس باید پس از “حمام خون” حزب تحمل کند ، زیرا تعدادی از تازه نفس های دموکرات ممکن است در هنگام شمارش آرا stand در رقابت ها شکست بخورند. بوستوس در تلاش است تا به صندلی خود در مجلس در ایلینوی آویزان شود ، زیرا CNN در آن مسابقه فشرده پیش بینی نکرده است.

قانون گذاران گفتند ، نانسی پلوسی سخنگوی مجلس از کالیفرنیا با وجود حدس دوم در صفوف ، در موقعیت رهبری خود ایمن به نظر می رسد ، اما هنوز هیچ چالشی وجود ندارد.

تیم رایان نماینده دموکرات اوهایو که در گذشته با موفقیت پلوسی را به چالش کشید ، روز چهارشنبه به CNN گفت که این بار دیگر این کار را نخواهد کرد. رایان در پاسخ به این سال که آیا فکر می کنید باید تغییراتی در رهبری ایجاد شود ، از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

وی گفت: “در آن مبارزات به اندازه کافی بافت اسکار پیدا کردم تا بتوانم یک عمر طول بکشم.”

اما رایان در مورد نتایج انتخابات مجلس گفت: “من فکر می کنم بسیاری از افراد از بالا به پایین ناامید شده اند” ، در حالی که ادعا می کند این حزب باید پیام اقتصادی خود را برای تلاش برای جلب نظر رای دهندگان طبقه کارگر تیزتر کند.

رایان گفت: “ما باید در آن فضای اقتصادی زندگی و نفس بکشیم.”

این داستان با تحولات اضافی چهارشنبه به روز شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>