مشخصات خوب برای سشوار مورد استفاده در سالن های زیبایی.

سشوار و حالت دهنده مو مدل AS 530 براون با موتور 1000 وات برای خشک کردن و حالت دادن به موها مناسب است. سه سری برس در سشوار سالن قهوه ای وجود دارد که شامل یک برس گرد 25 میلی متری، یک برس بزرگ 40 میلی متری و یک شانه حالت دهنده است. روی استور سشوار قهوه ای قابل بخارپز را به شما معرفی می کند. ابتدا مخزن آب متصل به سر سشوار را با آب لوله کشی پر کنید تا از عملکرد بخار استفاده کنید.

بنابراین هنگام خرید سشوار حتما به تمام عواملی که باید در نظر بگیرید توجه کنید تا بتوانید از یک محصول با کیفیت برای خود لذت ببرید. این بدان معناست که وقتی از این سشوار استفاده می کنید، باید زمان کافی را صرف کنید تا موهای خود را کاملا خشک کنید یا موهای خود را حالت دهید، زیرا قدرت باد طبیعی است. بسیاری از سشوارها، به خصوص مدل های حرفه ای، از فناوری ویژه مقاوم در برابر حرارت استفاده می کنند که در صورت گرم شدن بیش از حد دستگاه از آسیب به موها جلوگیری می کند. سشوارهای خانگی نسل جدید از فناوری المان سرامیکی استفاده می کنند که مصرف برق کمتری دارد و هزینه کمتری نیز دارد.

نوع موتور سنگین دارای AC است. توان مصرفی 8000 وات دارای دو حالت تنظیم سرعت باد. سه گزینه برای دما (سرد، گرم، گرم) وجود دارد که می توانید از حالت مناسب انتخاب کنید. با داشتن یک عنصر عالی برای توزیع یکنواخت گرما، موها سالم و براق نگه داشته می شوند. این دکمه دارای لحظه ای است که می تواند حالت دادن مو را بهبود بخشد. سشوار دارای یک سری متمرکز کننده باریک است که امکان هدایت هوا را در جهت دلخواه فراهم می کند. با سیم 2 متری و حلقه آویز خود می توان از آن در سالن ها استفاده کرد.

به نظر من اتصالات پخش کننده هوا به سر سشوار به طرز عجیبی دست و پا گیر است. همچنین مهم است که اطمینان حاصل شود که سشوارها دارای ویژگی های طراحی ارگونومیک هستند که از گرفتگی دستان شما در طول جلسات طولانی استفاده از آنها جلوگیری می کند. بهترین سشوار برای موهای آسیب دیده آسیب را تشدید نمی کند. خریدارانی که موهای آسیب دیده دارند باید از سشوارهایی استفاده کنند که دارای تنظیمات دمایی چندگانه هستند زیرا گرما باعث آسیب سشوار می شود. موهای شکننده را باید با کمترین حرارت ممکن خشک کرد تا استراحت کند و ترمیم شود.

از آسیب حرارتی غیر ضروری به کوتیکول مو جلوگیری می کند و اطمینان می دهد که موهای حساس مقدار مناسبی از رطوبت را دارند. یون های منفی تولید شده توسط سشوارهای تورمالین می توانند مو را صاف کنند. اغلب موهای بسیار صاف و حساس فاقد حجم هستند، بنابراین انتخاب سشوار که انعطاف پذیری را کاهش می دهد ایده خوبی نیست. هیچ راه الکترونیکی برای ایجاد یون منفی با سشوار تورمالین وجود ندارد. این فلز نیمه قیمتی به طور طبیعی یون های منفی تولید می کند. با این کار می توانید اثر خشک شدن سشوار را در عین حفظ درخشندگی بیشتر کاهش دهید.

اگر موهای ضخیم دارید، سشوار تیتانیومی بهترین گزینه خواهد بود. از ویژگی های این محصول استفاده از آن به صورت نیمه حرفه ای و حلقه آویز با باد سرد می باشد. سشوار حدود چهار سال است که در اختیار من است.به خوبی گرم می شود، دست ها را خسته نمی کند و گرم نمی شود. به خاطر گرما و خنکی و خوبی و شادی اش فرقی نمی کند. از سال 1992 به طور مداوم در حال اجرا است. علاوه بر این، سیستم کنترل حرارت از آسیب دیدن موها جلوگیری می کند. در خرید آن شک نکنید. این سشوار برای حرفه ای هایی که دارای خواص یونی هستند، بهترین انتخاب است. این آسیاب دارای یک موتور AC با باد سرد و یک حلقه آویز است.

سشوارها به دلیل فشار زیاد روی موتورهایشان با قدرت کمتر سریعتر می سوزند و خراب می شوند. سشوارهای مدرن مجهز به مواد خلاقانه ای هستند که روش خشک کردن مو را متحول کرده است. با این حال، برای یک مبتدی یا مبتدی، این انتخاب بین این گزینه های گرمایش – از تورمالین تا تیتانیوم – ممکن است گیج کننده به نظر برسد. سشوار سالنی خوب اینکه بدانید عباراتی مانند یونی، سرامیک و تورمالین واقعاً چه معنایی دارند، به خواندن این مقاله ادامه دهید.

در دو طرف دسته سشوار دکمه هایی برای جداسازی سری تعبیه شده است تا بتوان از سشوار در حالت عادی استفاده کرد. دارای سه حالت ترکیبی برای سرعت باد و دما است که می توانید با توجه به نوع مو و استفاده مورد نظر خود یکی از آنها را انتخاب کنید. اگر به دنبال یک سشوار برای استفاده خانگی هستید، یک گزینه عالی است. این سشوار فیلیپس دارای موتور 800 وات چهار سری و قابلیت تولید یون می باشد. 3 برس و 1 متمرکز کننده در این سری سشوار گنجانده شده است.