مدیر سرویس مخفی اقدامات انضباطی سخت تری را برای تخلفات کارکنان از جمله استفاده از تلفن های شخصی در حین انجام وظیفه اجرا می کندCNN

افراد مطلع در این مورد گفتند که سرویس مخفی ایالات متحده اقدامات انضباطی سخت تری را پس از یافته های اولیه تحقیقات داخلی انجام داد که مشخص شد ماموران یک مزاحم در خانه جیک سالیوان مشاور امنیت ملی را تا حدی به دلیل استفاده از تلفن های شخصی خود از دست داده اند.

مدیر سرویس مخفی کیمبرلی چیتل در روزهای اخیر دستور افزایش مجازات برای کارمندانی که سیاست‌های حین انجام وظیفه را نقض می‌کنند، از جمله استفاده از وسایل شخصی در حین کار را صادر کرد.

این منابع گفتند که این حرکت ها تا حدی در پاسخ به یافته های اولیه تحقیقات داخلی پس از حادثه آوریل در خانه سالیوان است، زمانی که ماموران روی جزئیات حفاظتی او موفق به مشاهده ورود و خروج یک مزاحم نشدند.

یک مقام مجری قانون که با تحقیقات داخلی آشنا است، گفت که ماموران وظیفه در آن شب و سرپرستان آنها احتمالاً مشمول اقدامات انضباطی خواهند بود، از جمله ارزیابی اینکه آیا آنها می توانند مجوز امنیتی فدرال خود را حفظ کنند یا خیر.

حادثه در خانه سالیوان در ساعات اولیه صبح در اواخر آوریل رخ داد. سالیوان با مهاجم داخل خانه روبرو شد و بعداً به بازرسان گفت که او معتقد است این فرد مست بوده و به اشتباه وارد خانه شده است. سالیوان و خانواده اش آسیبی ندیدند.

یکی از افراد مطلع در این باره گفت، تحقیقات داخلی نشان می دهد که ماموران حین انجام وظیفه حواسشان پرت شده و با تلفن های شخصی خود استفاده می کنند و هرگز مزاحم ناشناس را ندیده اند که بعداً در فیلم نظارتی مشاهده شد که وارد ملک شده و از آن خارج می شود.

Cheatle این هفته دستور داد که مجازات های انضباطی تا 21 روز تعلیق و تا حذف برای تخلفاتی که منجر به شکست عملیاتی می شود افزایش یابد. این موارد شامل استفاده از تلفن های شخصی یا استفاده از الکل در حین انجام وظایف می شود.

آنتونی گوگلیلمی، سخنگوی آژانس، گفت: «مدیر سرویس مخفی کیمبرلی چیتل دستورالعمل روشنی را صادر کرد و بر اهمیت رفتار و رفتار در حفظ برتری مأموریت ما تأکید کرد.

وی ادامه داد: ما برای هر چیزی که موفقیت عملیات را به خطر می اندازد، تحمل صفر داریم. «در حالی که ممکن است خطاهای انسانی رخ دهد، چیزی که ما را متمایز می کند، تعهد تزلزل ناپذیر ما به حفظ استانداردهای حرفه ای و اخلاق بسیار بالا است. این شامل مجازات های افزایش یافته برای حوادث مربوط به الکل و یک سیاست سختگیرانه در مورد استفاده شخصی از تلفن همراه در حین انجام وظیفه است.