سنا توافق سقف بدهی را تصویب کرد

ساختمان وزارت خزانه داری در واشنگتن دی سی، 19 مه.
ساختمان وزارت خزانه داری در واشنگتن، دی سی، 19 مه. Phelan M. Ebenhack/AP

شیرآلات در وزارت خزانه داری ایالات متحده قرار است پس از نزدیک به پنج ماه یخ زدگی لوله ها دوباره روشن شوند.

در رای گیری عصر پنجشنبه، سنا اقدامی را برای تعلیق محدودیت بدهی کشور تا اول ژانویه 2025 تصویب کرد. انتظار می رود رئیس جمهور جو بایدن به سرعت این لایحه را برای جلوگیری از اولین نکول بدهی ایالات متحده در تاریخ امضا کند.

از زمانی که سقف بدهی در اواسط ژانویه نقض شد، وزارت خزانه داری نتوانست پول بیشتری وام بگیرد. برای پرداخت به موقع صورت حساب های خود، وزارت خزانه داری یک سری اقدامات فوق العاده را برای خرید زمان بیشتر انجام داده است به این امید که کنگره برای تعلیق یا افزایش سقف بدهی اقدام کند.

این اقدامات شامل فروش سرمایه گذاری های موجود و تعلیق سرمایه گذاری مجدد صندوق بازنشستگی و از کار افتادگی خدمات کشوری و صندوق مزایای سلامت بازنشستگان خدمات پستی بود. انجام این کار به خزانه داری کمک کرد تا میلیاردها دلار برای به تاخیر انداختن نکول احتمالی آزاد کند.

اکنون، خزانه داری تلاش خواهد کرد تا به سرعت به حالت عادی بازگردد. برای انجام این کار، خزانه داری باید پول نقد جمع آوری کند. سریع.

طبق قانون، وزارت خزانه داری موظف است تمام وجوهی را که تحت تأثیر اقدامات فوق العاده قرار گرفته است، کامل کند. همچنین پرداخت سود بابت کمبود بودجه الزامی است.

یکی از راه‌هایی که این کشور امیدوار است تا موجودی نقدی خود را افزایش دهد، حراج ۱۵ میلیارد دلاری صورت‌حساب‌های مدیریت نقدی یک روزه در روز جمعه است.

به گفته وزارت خزانه داری، این اسکناس ها در بازه زمانی نسبتا کوتاهی سررسید می شوند که از چند روز تا یک سال متغیر است. آنها برای کمک به مدیریت نیازهای مالی کوتاه مدت خزانه داری استفاده می شوند.

برخلاف حراج های اسناد خزانه که به صورت هفتگی و ماهانه انجام می شود، حراج های صورت حساب مدیریت نقدی غیرعادی است، هرچند غیر معمول نیست. به عنوان مثال، در سال گذشته، خزانه داری بیش از 30 حراج صورتحساب مدیریت نقدی برگزار کرد.

با این حال، این امر کاملاً غیرعادی است که این وزارتخانه بدهی هایی را که تنها در یک روز سررسید می شود به حراج بگذارد. طی 25 سال گذشته، خزانه داری تنها 6 حراج یک روزه قبوض مدیریت نقدی را برگزار کرده است.

علاوه بر حراج روز جمعه، حراج پنج‌شنبه‌ای شاهد بازدهی 25 میلیارد دلاری قبوض سه روزه مدیریت نقدی 6.15 درصدی بود. که بیش از بازده در که تقریباً تمام اسناد خزانه داری دیگر در حال خرید و فروش هستند و تاکید بر اینکه سرمایه گذاران ممتاز خواستار خرید بدهی دولت هستند.

وزارت خزانه داری به طور آزمایشی 123 میلیارد دلار دیگر را در صورتحساب های بلندمدت در 8 ژوئن منتشر می کند. قبل از رای گیری سنا، وزارت خزانه داری گفت که “مشروط به تصویب تعلیق محدودیت بدهی است زیرا وزارت خزانه داری پیش بینی می کند فضای کافی تحت محدودیت بدهی فعلی برای صدور وجود ندارد. اوراق بهادار در این مقادیر در 8 ژوئن.

ترجمه: خزانه داری شرط های خود را پوشش داده بود تا در صورت عدم امضای قرارداد سقف بدهی به موقع به قانون برای جلوگیری از نکول، درگیر پرداخت به موقع بهره به دارندگان صورتحساب نباشد. اکنون که سنا این لایحه را تصویب کرده و بایدن گفته است که آن را امضا خواهد کرد، خزانه داری قرار است ابتکارات بیشتری برای استقراض اعلام کند.

ادامه مطلب اینجا.