سرپرست تست USAID برای Covid-19 مثبت است

سخنگوی سخنگوی USAID ، Pooja Jhunjhunwala ، روز چهارشنبه در بیانیه ای به CNN گفت: “ما می توانیم تأیید کنیم که در تاریخ 25 نوامبر ، جان بارسا ، سرپرست سرپرست ، پس از دریافت آزمایش تشخیص سریع ، آزمایش COVID-19 را انجام داد.”

“سرپرست سرپرست معاونت از زمان شروع بروز علائم در اواخر روز دوشنبه ، 23 نوامبر ، در حال انزوا است و تا زمان قطعی شدن مجدد آزمایش ادامه خواهد داشت.”

یک منبع آگاه به CNN گفت: بارسا ، منصوب سیاسی ترامپ ، مرتباً به دفتر می رود و جلساتی از جمله با مقامات کاخ سفید را بدون نقاب برگزار می کند.

این منبع همچنین گفت که تیم انتقال بایدن از تشخیص بارسا مطلع شده است و بارسا با آنها ملاقات نکرده است.

Jhunjhunwala گفت که “از ابتدای همه گیری ، آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده (USAID) سلامت و ایمنی کارکنان ما را در اولویت قرار داده و دستورالعمل های مربوط به پروتکل های ایمنی و فاصله فیزیکی را که توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صادر شده جدی گرفته است. “

با ادامه روند شیوع بیماری همه گیر در سراسر کشور ، تشخیص بارسا در هفته های اخیر به لیستی از موارد ویروس کرونا در دولت ترامپ و رئیس جمهور دونالد ترامپ رئیس جمهور پیوست.

طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، تا عصر چهارشنبه ، 12.7 میلیون مورد Covid-19 در ایالات متحده و بیش از 261000 مورد مرگ وجود دارد.

میانگین تعداد موارد جدید روزانه در طول یک هفته در ایالات متحده 174،225 در روز سه شنبه بود – بالاترین رقم ثبت شده ، و بیش از 2 1/2 برابر بیشتر از اوج قبلی در اواخر ژوئیه.

در نتیجه ، گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کرونا سفید در گزارش های هفتگی خود به ایالات متحده ، افزایش قابل توجه آزمایش و همچنین اقدامات تسریع شده اضافی را توصیه می کند.

گزارش های متعدد ایالتی به تاریخ 22 نوامبر و به دست آمده از CNN ، ارزیابی انتقادی گروه ویژه را در زمانی نشان می دهد که می گوید آمریکایی ها باید “تغییر رفتار چشمگیری” انجام دهند ، و از مقامات ایالتی و محلی می خواهند گام های فعالانه ای در جهت رسیدن به این اهداف بردارند.

این داستان چهارشنبه با اطلاعات تکمیلی به روز شده است.