ستوان فرماندار GOP گرجستان می گوید “هیچ نمونه معتبری” از تقلب در رای دهندگان وجود ندارد

جو بایدن که پس از پیروزی در پنسیلوانیا در شنبه اعلام پیروزی در انتخابات کرد ، از صبح روز دوشنبه با حداقل 10498 رأی در ایالت هلو از ترامپ پیشی گرفته است. CNN هیچ برنده ای در گرجستان پیش بینی نکرده است.
هفته گذشته ، رئیس جمهور و متحدان جمهوری خواه چندین پرونده قضایی را در ایالت های اصلی تشکیل دادند و روند انتخابات را به چالش کشیدند و ادعای تقلب در رای دهندگان را داشتند. دادرسی که توسط جمهوری خواهان جورجیا برای جلوگیری از “شمارش غیرقانونی آرا received دریافت شده پس از انتخابات” در ساوانا تشکیل شد ، توسط قاضی ایالتی روز پنج شنبه رد شد.

دانکن در “روز جدید” به جان برمن از CNN در پاسخ به این س askedال که آیا شواهدی مبنی بر کلاهبرداری یا بی نظمی گسترده رای دهندگان در سیستم دیده است ، گفت: “ما هنوز ندیده ایم که به دفتر ما برسد.”

“و مطمئناً اطمینان حاصل خواهیم کرد که هر نوع فرصت قانونی برای اطمینان از این موضوع – اگر مسئله ای وجود دارد ، می خواهیم مطمئن شویم که آن را درک می کنیم ، بررسی می کنیم و می توانیم مطمئن شویم که آیا قادر به اصلاح آن هستیم ، “دانكن گفت. “ما هنوز هیچ نوع حوادث معتبری را به سطح خود ارتقا نداده ایم و بنابراین ما همچنان مطمئن خواهیم شد که فرصت اطمینان از شمارش آرا legal قانونی وجود دارد ، اما شما می دانید در این مرحله ، ما هر نوع نمونه معتبری را دیده اید. “

مبارزات انتخاباتی ترامپ هفته گذشته یک خط تلفن تقلب در رای دهندگان ایجاد کرد هرچند هیچ مدرکی مبنی بر تقلب گسترده رای دهندگان وجود نداشته است. رئیس جمهور علنا ​​و دروغ ادعا کرده است که در انتخابات پیروز شده است ، اما منابع به CNN گفتند که ترامپ به طور خصوصی نتیجه را انکار نمی کند.

دانکن در پاسخ به این س ifال که آیا مردم باید ادعای تقلب گسترده رای دهندگان در سطح ملی و بدون مدرک را مطرح کنند ، گفت همه حق دارند نظر خود را بشنوند و مقامات انتخابات “در اینجا و در دسترس کسی است که نمونه معتبری از نوعی تقلب داشته باشد تا آن را جلو بیاورید. “

وی گفت: “ما دفتر وزیر خارجه ، دادستان کل را داریم.” “ما هر دلیلی داریم که به این ادعاها گوش فرا دهیم و آنها را بررسی کنیم و بنابراین اگر در چند روز آینده اتفاقی بیفتد ، مطمئناً ما می خواهیم مطمئن شویم که این موضوع را بررسی کرده ایم و وظیفه ما این است.”

کایتلان کالینز از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>