سازمان دولتی که موظف به فرآیند انتقال است هنوز پیروزی بایدن را تشخیص نداده است

این هفته همه نگاه ها به سمت مدیر اداره خدمات عمومی منصوب شده توسط ترامپ ، امیلی دبلیو مورفی است تا جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور منتخب بشناسد و وجوه مالی را برای تیم انتقالی بایدن از طریق فرایندی به نام اطمینان تعیین کند. این اولین تصدیق رسمی دولت ترامپ است که بایدن در حقیقت در انتخابات پیروز شده است ، و دسترسی به ابزارهای امنیت ملی را برای ساده سازی چک کردن سوابق و بودجه اضافی برای پرداخت هزینه های آموزش و کارمندان باز می کند.

اما نزدیک به 48 ساعت پس از فراخوان مسابقه توسط سازمان های خبری متعددی ، مورفی هنوز از سیستم خارج نشده است. سخنگوی GSA حاضر نشد جدول زمانی مشخصی را برای زمان بررسی مشخص کند ، این یک نشانه واضح است که آژانس از رئیس جمهور پیش نمی رود.

سخنگوی GSA ، پاملا پنینگتون به سی ان ان گفت: “هنوز یک اطمینان حاصل نشده است.”

“مدیر GSA در انتخابات ریاست جمهوری برنده را انتخاب نمی کند. مطابق با قانون انتقال ریاست جمهوری 1963 (PTA) ، با اصلاحیه ، مدیر GSA پس از مشخص شدن برنده ، بر اساس روند تعیین شده در قانون اساسی ، “پنینگتون گفت ، حاضر به پاسخگویی به درخواست CNN برای جزئیات آستانه” نامزد موفق آشکار “نیست.

در حالی که بایدن برای جنگ با کوید آماده می شود ، ترامپ در مورد شکست انتخابات انکار می کند

در اوایل ماه سپتامبر ، دولت ترامپ با سه گروه تفاهم نامه بایدن ، همانطور که توسط قانون انتقال ریاست جمهوری تنظیم شده است ، با سه تفاهم نامه موافقت کرد. آنها توسط اداره خدمات عمومی ، وزارت دادگستری و رئیس دفتر کاخ سفید مارک میدوز امضا شدند. در آن زمان ، 9.62 میلیون دلار برای خدمات قبل از انتخابات به تیم انتقالی بایدن اختصاص داده شد که تیم همچنان دریافت می کند.

مطالب پیشنهادی  معرفی شغل مدیر پروژه

اطمینان حاصل شود که 9.9 میلیون دلار بودجه اضافی برای خدمات پس از انتخابات فراهم می شود که شامل 6.3 میلیون دلار برای دولت آینده ، 1 میلیون دلار جهت گیری و آموزش منصوب و 2.6 میلیون دلار برای خدمات خارج از کشور است.

از جمله موارد ذکر شده در این تفاهم نامه ها ، یک مقام انتقال به CNN گفت ، توافق نامه ای برای دولت ترامپ برای تأمین فضای انتقال دفتر بایدن ، خدمات ارتباطی ، پرداخت یا بازپرداخت برخی فعالیت ها ، حقوق و دستمزد کارکنان ، سفر برای رئیس جمهور منتخب ، روندهای تسریع تسویه امنیتی برای نامزدهای امنیت ملی و جلسات توجیهی امنیت ملی.

مورفی در سال 2017 توسط ترامپ نامزد شد و به اتفاق آرا تأیید شد.

جن پیشکی ، مدیر سابق اوباما در کاخ سفید ، که درگیر انتقال بایدن است ، از GSA خواست “به سرعت” بایدن را در روز یکشنبه مشخص کند.

“پس از آنكه انتخابات به طور مستقل برای جو بایدن فراخوانده شد ، ما منتظر هستیم كه مدیر GSA به سرعت جو بایدن و كامالا هریس را به عنوان رئیس جمهور منتخب و معاون رئیس جمهور انتخاب كند.” توییت کرد بعد از ظهر یکشنبه.

پسکی افزود ، “امنیت ملی و منافع اقتصادی آمریکا به این بستگی دارد که دولت فدرال به وضوح و سریع اعلام کند که دولت ایالات متحده به خواست مردم آمریکا احترام گذاشته و انتقال صاف و مسالمت آمیز قدرت را انجام خواهد داد.”

بعلاوه ، هیئت مشورتی مرکز غیرحزبی انتقال ریاست جمهوری عصر روز یکشنبه بیانیه ای صادر کرد و همچنین از دولت ترامپ خواست “بلافاصله” در این باره اطمینان حاصل کند.

مطالب پیشنهادی  هشدار گروه ویژه ویروس کرونا در کاخ سفید در مورد "تسریع در گسترش جامعه"

هیئت مدیره در بیانیه ای که امضا شد ، گفت: “اکنون چالش واقعی آغاز می شود. ما از دولت ترامپ می خواهیم که بلافاصله روند انتقال پس از انتخابات را آغاز کند و تیم بایدن نیز از منابع موجود در قانون انتقال ریاست جمهوری به طور کامل استفاده کند.” توسط جوش بولتن رئیس ستاد دولت بوش ، مایکل لیویت ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی دولت بوش ، ماک مک لارتی رئیس ستاد کلینتون و پنی پریتزکر وزیر بازرگانی اوباما.

كلی جانسون سوم ، كه در سال 2000 انتقال جورج دبلیو بوش را در زمانی كه نتایج انتخابات بیش از یك ماه به دلیل نتایج مناقشه برانگیز در فلوریدا به تأخیر افتاد ، ادامه داد ، روش های غیررسمی برای ادامه روند گذار وجود دارد.

تیم انتقالی بایدن مشاوران ویروس کرونا را اعلام کرد ، از جمله افشاگر ریک برایت

جانسون با یادآوری اینکه تیم انتقالی بوش مطمئن نیستند که آیا دولت را بدست می آورند ، “دیک چنی گفت:” ما نمی توانیم منتظر بمانیم که چه کسی این چیز را برنده می کند ، باید فرض کنیم که آن را برنده می شویم. سرعت کامل پیش رو است. ” منابع و منابع و چه زمان آن خواهد آمد. در عوض ، آنها پول شخصی جمع کردند و فضای اداری خود را اجاره کردند.

جانسون گفت: “جمع آوری پول برای حمایت از انتقال با بودجه خصوصی آسان است. (تیم بایدن) می تواند در عرض نیم روز میلیون ها دلار سرمایه جمع کند.”

تیم بوش از نظر قانونی مجاز به ارائه رسمی هیچ سمت یا انجام بررسی سوابق نبود ، بنابراین آنها در عوض مصاحبه های غیررسمی و بررسی سوابق غیررسمی را انجام دادند و از نامزدها خواستند هرگونه پرچم قرمز احتمالی را در سوابق خود افشا کنند.

ترامپ هیچ نشانه عمومی در مورد اینکه قصد دارد مشروعیت پیروزی بایدن را بپذیرد یا ندانسته است ، و CNN گزارش داده است که مبارزات انتخاباتی وی در حال برنامه ریزی حمله رعد اسا است برای استدلال خود – بدون هیچ مدرکی تا به امروز پشتیبانی شده – که دوره دوم ریاست جمهوری از طریق شمارش آرا فاسد در ایالات میدان جنگ از او به سرقت رفته است.

کریستن هولمز ، خبرنگار CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

مطالب پیشنهادی  تماس ها برای وزارت امور خارجه برای لغو مهمانی های تعطیلات به دلیل افزایش سن Covid-19 افزایش می یابد