دموکرات های ناامید پس از کوتاهی در رقابت های مهم سنا ، دو سال دیگر اقلیت دارند

رهبران حزب فکر می کردند که برخورد ناقص ویروس کرونا با ترامپ و رفتارهای تفرقه انگیز ، رای دهندگان را متقاعد می کند تا اتاق را بهم بزنند و به آنچه جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، اخیراً “هرج و مرج ، توییت ها ، عصبانیت ، نفرت ، شکست” خوانده ، پایان دهد. ”

از نظر دموکرات ها ، آنها همچنان می توانند در کنگره بعدی به اکثریت برسند. اما در بهترین حالت ، دموکرات ها حتی در صورت پیروزی بایدن از اکثریت بسیار کمی برخوردار خواهند بود – و این تنها در صورتی است که رقابت های سنای جورجیا ناگهان تغییر مسیر دهد.

پس از شش سال طولانی از قدرت ، آنها احتمالاً در اقلیت باقی می مانند ، جاه طلبی های حزب خود را محدود می کنند و در صورت پایان یافتن بایدن در کاخ سفید ، دستور کار خود را تغییر می دهند.

بسیاری از اعضای حزب ناامید شده اند – برای سومین چرخه انتخابات متوالی عملکرد کمتری در رقابت های سنا داشته اند.

یکی از نمایندگان مجلس دموکرات که خواست نامش فاش نشود ، گفت: “ما به شدت اشتباه محاسبه کردیم.”

به طور خصوصی و علنی ، دموکرات ها ابراز تاسف می کنند که چگونه مسابقات بلیط پایین بدتر شد – با دموکرات های مجلس نمایندگان آماده از دست دادن کرسی ها هستند اما از اکثریت آویزان هستند. و با توجه به ماندن اقلیت دموکراتها در سنا ، برخی می گویند که حزب باید پیام خود را به وسط رای دهندگان متمرکز کند و صداهایی را از سمت چپ که اکنون انرژی حزب در آن قرار دارد برگرداند.

سناتور جو مانچین ، دموکرات محافظه کار ویرجینیا غربی که نفوذ بیشتری در مجلس سنا با اختلاف کمی داشته است ، به CNN گفت: “من هنوز هم معتقدم که مردم می خواهند ما با هم کار کنیم.” “من همیشه گفته ام که تمایل ندارم کاری انجام دهم که باعث تقسیم بیشتر ما شود.”

ترامپ و سناتورهای جمهوری خواه بیش از نیمی از دو ایالت سرخ از مونتانا تا کارولینای جنوبی را به دست آوردند ، هنگامی که وارد جنگ های فرهنگی شد و به اتهامات گمراه کننده ای دست زد که دموکرات ها اقتصاد را کاملاً تعطیل می کنند و آمریکایی ها را به سوسیالیست تبدیل می کنند ، توسط طرفداران وفادار خود پاداش می گیرند.
مسابقه سنای جورجیا به دور دوم بین لوفلر و وارنوک می رود

میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا گفت که تجمعات هفته گذشته ترامپ در عبور از کشور ، مسابقه را به “صعود صخره ای بر خلاف انتظار همه” تبدیل کرد.

مک کانل روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: “بنابراین ، این یک کارزار خارق العاده بود.” “من فکر می کنم در مسابقات سنا نیز به ما کمک کرد.”

پس از آنکه جمهوری خواهان روز سه شنبه در مسابقات سخت در آیووا ، مونتانا و مین بر صندلی های خود نشستند و در مسیر پیروزی در کارولینای شمالی ظاهر شدند ، دموکرات ها اکنون باید دو سناتور جمهوری خواه را در دو مسابقه در جورجیا شکست دهند و صندلی خود را در میشیگان بدست آورند ، همه در حالی که بایدن را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کرد.

این استراتژی با سناریوی رویایی دموکرات ها فاصله دارد. استراتژیست های ارشد حزب اعتقاد داشتند که آنها ده کرسی جمهوری خواه سنا را در معرض خطر قرار می دهند ، از جمله در ایالت هایی که حزب جمهوری خواه مدت هاست مانند تگزاس ، کارولینای جنوبی و کانزاس برگزار می شود ، اما روند مخالف آنها بود.

مک کانل گفت: “من نمی دانم که آیا قرار است من هماهنگ کننده حمله باشم یا هماهنگ کننده دفاع.” “اگر ریاضیات من درست باشد ، و ما کارولینای شمالی و ماین را برنده شویم ، پس من هنوز هم هماهنگ کننده حمله هستم.”

برخی از جمهوری خواهان استدلال می کردند که دموکرات ها در مسابقات غیرقابل پیروزی پول می اندازند و اکنون دموکرات ها به طور خصوصی می گویند که آنها موافق هستند.

پس از آنكه گروههای چپ تقریباً 50 میلیون دلار برای تبلیغات علیه وی صرف كردند و پس از پیروزی در 117 از 120 شهرستان ایالت ، برای انتخاب مجدد به دوره هفتم كروز كردند ، مك كانل به راحتی در برابر دموکرات امی مک گراث ، خلبان سابق جنگنده های دریایی پیروز شد.

جان یارموت ، نماینده دموکرات کنتاکی ، پیرو رقابت مک کانل از نزدیک ، گفت: “من همیشه فکر می کردم پول بیش از حد مورد ارزیابی در انتخابات است.” “این روزها تعداد کمی از مردم تلویزیون مستقیم تماشا می کنند و مردم فقط از تبلیغات متنفرند. همچنین ما در تعصبات حزبی خود بسیار مقید هستیم. پول زیادی برای تعقیب تعداد کمی از رای دهندگان متقاعد کننده وجود دارد.”

یارموت افزود: من فکر می کنم همه این موارد در مورد کنتاکی امسال صادق بود.

مک گرات تنها در صرف مقدار زیادی پول نقد تنها با صرف هزینه اندک برای پرداخت تنها نبود.

در کارولینای جنوبی ، خیمه هریسون دموکرات در برابر سناتور حزب جمهوری خواه لیندزی گراهام شرکت کرد ، که 15 سال است سناتور دموکرات را انتخاب نکرده است ، در حالی که 57 میلیون دلار بین ژوئیه و سپتامبر جمع آوری کرده است ، بزرگترین مجموع یک چهارم در میان نامزدهای تاریخ سنای آمریکا. در انتخابات سنا از سال 2004 ، نامزد دموکرات کارولینای جنوبی هرگز 45 درصد آرا را شکست. اما علی رغم تمام پولش ، هریسون نیز چنین کاری نکرد – علی رغم هجوم هزینه های هریسون و گروه های خارج از کشور مانند اکثریت سنا PAC و کمیته مبارزات سناتوری دموکراتیک ، که هر دو با چاک شومر رهبر اقلیت سنا متحد هستند.

دموکرات ها در بسیاری دیگر از رقابت ها از مزیت مالی برخوردار بودند. طبق گروه تجزیه و تحلیل رسانه کمپین کانتار ، گروه های سیاسی بیش از 1.7 میلیارد دلار برای تبلیغات در مسابقات سنا هزینه کرده اند ، که 54 درصد آن توسط گروه های دموکرات هزینه شده است. سناتور تگزاس جان کورنین نیز پیروز شد ، حتی اگر حریف دموکرات وی ، خلبان هلیکوپتر سابق نیروی هوایی ام جی هگر ، او را بین 6.7 میلیون دلار بین ژوئیه و سپتامبر خشمگین کرد. راجر مارشال ، نماینده جمهوری خواه ، باربارا بولییر ، کاندیدای دموکرات را در کانزاس شکست داد ، حتی پس از آنکه سوابق جمع آوری کمک های مالی ایالتی را شکست.

جیمه هریسون می گوید در یک جنگ او قبلاً پیروز شده است

سناتورهای جمهوری خواه مجبور بودند به توده بزرگ گروه های خارجی مانند صندوق رهبری سنا ، به رهبری استیون لاو ، رئیس ستاد سابق مک کانل ، اعتماد کنند. بر اساس گزارش CMAG ، SLF و گروه های وابسته – One Nation، Plains PAC، Defend Arizona، Keep Kentucky Great and the Faith and Power PAC – بیش از 310 میلیون دلار برای تبلیغات هزینه کردند ، بیش از هر سازمان دیگری به جز مبارزات ترامپ و بایدن.

جاش هولمز ، مشاور عالی مک کانل گفت: “یک صد میلیون دلار می تواند چیزهای زیادی برای شما بخرد ، اما نمی تواند یک میلیون لیبرال دیگر را در کارولینای جنوبی و کنتاکی بخرد.”

اما به نظر نمی رسد که چیزی بیش از عملکرد در بالای بلیط مهم باشد. این کشور به طور فزاینده ای حزبی شده و رأی دادن در بلیط تقسیم نادر است. بر اساس نظرسنجی اخیر مرکز تحقیقات پیو ، تنها 4٪ از رای دهندگان ثبت نام شده گفته اند که از ترامپ یا بایدن و یک نامزد سنا از حزب مخالف حمایت می کنند.
داگ جونز سناتور دموکرات آلاباما در ایالتی که ترامپ در آن سلطه داشت به تامی توبرویل ، مربی سابق فوتبال آبرن باخت. در همین حال جان هیکنلوپر ، فرماندار سابق دموکرات ، کوری گاردنر سناتور حزب جمهوری خواه را در کلرادو شکست داد ، در حالی که مارک کلی فضانورد سابق ناسا در راه شکست دادن سناتور آریزونا ، مارتا مک سالی ظاهر شد.
مک سالی ، که یک بار توسط سناتور فقید جان مک کین منصوب شده بود ، پشت ترامپ دوید ، در حمایت عمومی از او تردید کرد و نتوانست برخی محافظه کاران را هیجان زده کند. در حالی که گاردنر از رئیس جمهور جلوتر بود ، برای تأمین دوره دوم ریاست جمهوری در حال حاضر یک کشور آبی قابل اعتماد کافی نبود.

جمهوری خواهان امیدوارند که جان جیمز ، یک تاجر جمهوری خواه که با بالگردهای ارتش در جنگ عراق پرواز کرده است ، بتواند سناتور دموکرات میشیگان گری پیترز را شکست دهد و به عنوان اولین سناتور سیاه پوست این ایالت تبدیل شود. اما پیترز در نظرسنجی ها در آنجا شرکت کرده و این ایالت برای استراتژی تبلیغاتی بایدن ضروری است.

یکی از ایالت های نادر تقسیم بلیط می تواند ماین باشد ، جایی که رئیس مجلس نمایندگان ایالت سارا گیدئون تلاش کرد سناتور سوزان کالینز ، آخرین عضو جمهوریخواه کنگره در نیوانگلند را برکنار کند. اما از زمان اولین پیروزی خود در سال 1996 ، کالینز تصویری مستقل از ماین محور ایجاد کرد و در آخرین انتخابات خود با نزدیک به 69 درصد آرا پیروز شد.

سارا گیدئون از حزب دموکرات مسابقه سنا در ماین را به سوزان کالینز جمهوری خواه واگذار کرد
تأیید کالینز در دوران ترامپ کاهش یافته است ، که دلیل آن حمایت وی از طرح مالیاتی GOP 2017 و معرفی قاضی برت کاوانو به دیوان عالی کشور است. نظرسنجی ها در پاییز امسال نشان داد که وی از رقابت عقب است ، در حالی که تبلیغات حمله او را به عنوان منافع خاص نشان می داد.

کالینز با پیامی درباره آنچه که برای ماین ارائه داده است ، از جمله تسکین مالی برای مشاغل کوچک در طی همه گیری ، و قول این که ارشدیت وی در سنا می تواند منجر به بودجه بیشتر فدرال برای ایالت خود شود ، در برابر سخت ترین رقیب خود قرار گرفته است. او همچنین خود را از ترامپ جدا کرد و مخالف جایگزینی گینسبورگ ، نامزد دیوان عالی امی کونی بارت بود و حتی حاضر نشد بگوید که به چه کسی به ریاست جمهوری رای خواهد داد.

کالینز روز چهارشنبه به هواداران گفت: “من اولین نفری هستم که ماین سناتورهای خود را برای پیروزی در دوره پنجم انتخاب کرد.”

با عدم موفقیت گیدئون در سرنگونی کالینز ، علیرغم مزیت گسترده جمع آوری کمک های مالی دموکرات ها ، دموکرات ها به جورجیا احتیاج دارند ، کشوری که 20 سال است سناتور دموکرات را انتخاب نکرده است.

در جورجیا ، رقابت سناتور جمهوری خواه دیوید پردو در برابر جان اوسوف از دموکرات ها در هفته های آخر مبارزات انتخاباتی بسیار ناخوشایند شده است. نامزدها در برابر نامزد لیبرتاریان ، شین هازل شرکت می کنند و اگر کسی در روز انتخابات بیش از 50٪ کسب نکند ، دو رای دهنده برتر در مرحله دور دوم در 5 ژانویه با یکدیگر رقابت می کنند.

این بدان معناست که ممکن است اکثریت سنا تا 5 ژانویه شناخته نشود ، زمانی که حزب جمهوری خواه برای پیروزی در یک یا هر دو دور انتخاب شود.

این مسابقه قبلاً شرورانه بوده است.

پردو ، مدیرعامل 70 ساله سابق فورچون 500 ، اوسوف ، مدیر 33 ساله رسانه را به دلیل اینکه نمی داند چگونه شغل ایجاد کند یا حفظ کند ، برکنار کرد. اوسوف اخیراً به CNN گفت كه قصاب كردن نام سناتور كامالا هریس توسط پردو در یك راهپیمایی انتخاباتی “بدون تردید” نژادپرستانه بود. در بحث اخیر آنها ، اوسوف این سناتور را “کلاهبرداری” خواند که “در حال حمله به تحقیقات فدرال متعدد برای تجارت داخلی” در حالی که حمله به “سلامتی افرادی” که وی نمایندگی دارد ، بود. پردو عقب نشینی کرد که دموکرات برای “سخنگوی تروریسم و ​​چین کمونیست” کار کرده است – ادعا می کند که اوسوف “مضحک” خوانده است.

در جورجیا ، مسابقه برای کرسی برگزار شده توسط سناتور GOP کلی کلی لوفلر مطمئناً به دور دوم بین او و رافائل وارنوک دموکرات ، کشیش ارشد کلیسای باپتیست Ebenezer در آتلانتا منتهی می شود. در انتخابات غیرمعمول غوغا ، سناتور منصوب شده با کاندیداهای متعددی روبرو شد ، از جمله داگ کالینز ، نماینده جمهوریخواه ، که همان آرا voters محافظه کار را هدف قرار داد. لوفلر اخیراً به سی.ان.ان گفت که “هیچ” موضوعی وجود ندارد که در آن با رئیس جمهور اختلاف داشته باشد ، وارنوک را به ادعای رای دهندگان لیبرال و مستقل تر واگذار کرد.

این سناتور جمهوری خواه طرفدار ترامپ را به سطح دیگری می برد

وارنوک سه شنبه شب گفت: “یک چیز خاص و تحول آفرین در جورجیا اتفاق می افتد.” “مردم – مردم روزمره ، مردم عادی – در حال برخاستن و خواستار تغییر هستند.”

دموکرات ها به دلیل تغییر سریع جمعیت در ایالت جورجیا ، یک تلاش کاملاً سازمان یافته برای بسیج رای دهندگان لیبرال و عدم محبوبیت نسبی ترامپ در مقایسه با نامزدهای قبلی ریاست جمهوری جمهوری خواه ، شانسی در گرجستان دارند.

اما بعید به نظر می رسد که مسابقه لوفلر-کالینز که به سختی مورد بحث است ، GOP انتظار دارد پشتیبان لوفلر در مرحله دوم حمایت خود را تثبیت کند ، که این می تواند توانایی وارنوک را برای پیروزی پیچیده کند.

اعتماد ناگهانی دموکرات ها به ایالت هایی مانند جورجیا ، توانایی جمهوری خواهان در برداشتن ایالت ها از نقشه را برجسته می کند و فرصت های وانت را از جمله در مسابقات سخت در ماین ، آیووا و مونتانا از دموکرات ها محروم می کند.

افشاگری های اخیر درباره ادعای روابط خارج از ازدواج نامزد دموکرات ، کال کانینگهام ، رقابت های مجلس سنا در کارولینای شمالی را به پایان رساند و تصویری را که وی به عنوان یک مرد با صداقت و در ارتش رزرو خدمت می کرد ، با زیر و بم شکست. تیلیس در مورد این موضوع چکش کاری کرد و گروه های جمهوری خواه موج های تبلیغاتی را در مورد رسوایی پر کردند ، در حالی که سناتور ایالتی سابق تلاش کرد تا در میان بیماری همه گیر تمرکز خود را به محافظت از مراقبت های بهداشتی آمریکایی ها تغییر دهد.

طبق CMAG ، گروه های سیاسی 183 میلیون دلار برای تبلیغات در مسابقه سنای کارولینای شمالی هزینه کردند ، دموکرات ها بیش از 30 میلیون دلار از جمهوریخواهان هزینه کردند. اما ترامپ و تیلیس در آخرین شمارش آرا در این ایالت پیشرو هستند.