در داخل تیم وزارت خزانه داری که علائم هشدار اقتصادی اولیه را به هنگام ظهور تهدید پیش فرض نظارت می کنندCNN

تقریباً پنج ماه قبل از اینکه ایالات متحده به سقف بدهی خود برسد، یک تیم کوچک در داخل وزارت خزانه داری شروع به هشدار به مقامات ارشد در مورد تأثیرات اولیه در سیستم مالی ایالات متحده کردند.

هزینه بیمه بدهی ایالات متحده، همانطور که با قیمت سوآپ های اعتباری سنجیده می شود، در حال افزایش بود – نشانه ای از اینکه سرمایه گذاران شروع به تلقی اوراق قرضه ایالات متحده و سایر اوراق بهادار به طور فزاینده ای پرخطر می کردند.

این هشدار زودهنگام – و هشدارهای بعدی در ماه گذشته با افزایش قیمت سوآپ – از اتاق بازارهای وزارت خزانه داری و تیم همنام آن متشکل از 9 تحلیلگر مالی منتشر شد که مسئول نظارت و تجزیه و تحلیل بازارهای مالی جهانی برای اطلاع رسانی درباره سیاست گذاری هستند. مقامات ارشد وزارت خزانه داری و کاخ سفید.

از آنجایی که ایالات متحده به سرعت به تاریخ احتمالی نکول در اوایل ژوئن نزدیک می شود، مقامات ارشد ایالات متحده به طور فزاینده ای به اتاق بازار برای نظارت بر علائم اختلال در بازارهای مالی متکی هستند.

همانطور که یک پزشک می‌خواهد علائم حیاتی یک بیمار را در حالی که به نحوه درمان آنها فکر می‌کند، درک کند، خزانه‌داری نیز در جریان درک روش‌های مختلف سلامت یا ناسالم بودن اقتصاد است. والی آدیمو معاون وزیر خزانه داری در مصاحبه ای به CNN گفت و بخشی از آن درک بازار است.

بنابراین، ما زمان زیادی را با آنها می گذرانیم تا درک بهتری از هزینه های امروز داشته باشیم، تا مطمئن شویم که در موقعیتی هستیم که بتوانیم آن اطلاعات را با کنگره به اشتراک بگذاریم تا از رسیدن به موقعیتی جلوگیری کنیم. جایی که برای اولین بار در تاریخ خود، ما قادر به پرداخت به موقع همه تعهدات خود نیستیم.

این کار هر روز قبل از سپیده دم آغاز می شود، زمانی که کارکنان به نوبت در حدود ساعت 3:30 صبح به وقت شرقی از خواب بیدار می شوند تا داده های مربوط به تحولات بازار یک شبه را جمع آوری کنند و شروع به برقراری تماس با مخاطبین شاغل در بازارهای اروپایی و آسیایی کنند.

حدود ساعت 7 صبح به وقت شرقی، این داده ها و بینش ها در صندوق ورودی سیاستگذاران ارشد کاخ سفید و وزارت خزانه داری قرار می گیرند.

در ساعت 9 صبح به وقت شرقی، قبل از باز شدن بازارهای ایالات متحده، جانت یلن، وزیر خزانه داری و تیم رهبری ارشد او، به طور مجازی با اتاق بازار و دیگر دستیاران کلیدی وزارت خزانه داری جمع می شوند تا در مورد وضعیت بازارهای مالی و مسائلی که باید در آن روز به تماشا بنشینند، توضیحاتی ارائه کنند.

تقریباً هر آمریکایی تحت تأثیر آنچه در سرتاسر جهان و بازارهای جهانی در حال رخ دادن است، چه از طریق 401(k) شما، چه از طریق تلاش شما برای قرض گرفتن پول برای کسب و کار کوچک یا خانه خود، قرار می گیرد. بنابراین، این تیم متشکل از افراد، هر روز صبح، اطلاعاتی را در مورد آنچه در سرتاسر جهان اتفاق می‌افتد، به ما ارائه می‌دهند.»

در هفته‌های اخیر، آن جلسه روزانه به شدت بر روی طنین بن‌بست محدودیت بدهی متمرکز شده است، از به‌روزرسانی‌ها در مورد حراج اسناد خزانه‌داری گرفته تا واکنش‌های بازار و اظهارنظرهای تحلیلگران و اقتصاددانان بازار.

بخش اعظم مابقی روز صرف نظارت بر تحولات بازارهای مالی و درخواست از سیاست گذاران ارشد وزارت خزانه داری و کاخ سفید برای تحلیل این تحولات می شود.

و در پایان روز، اتاق بازارها همچنین به سیاستگذاران کمک می کند تا با یادداشت یک صفحه ای دیگر که پس از بسته شدن بازارهای ایالات متحده و قبل از باز شدن بازارهای آسیایی ارائه می شود، بزرگترین تحولات در بازارهای مالی را هضم کنند.

فراتر از وزارت خزانه داری، یک سخنگوی کاخ سفید گفت که یادداشت های دو بار در روز این واحد برای مقامات شورای اقتصاد ملی و شورای مشاوران اقتصادی “یک دارایی ارزشمند” است.

سخنگوی گفت: «این دفاتر همچنین به به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ اتاق بازارها – چه در یادداشت‌ها یا جلسات – زمانی که نظارت منظم‌تری لازم است، متکی هستند.

مقامات می گویند اتاق بازارها بر نظارت بر بهبود اقتصاد جهانی از رکود ناشی از همه گیری، تورم طولانی مدت و مسیر حرکت اقتصاد جهانی متمرکز است.

آلبرت لی، مدیر اتاق بازار، این واحد را به عنوان یک سیستم هشدار اولیه در سیستم مالی جهانی برای سیاست گذاران ارشد ایالات متحده توصیف کرد.

در روزهای اولیه شیوع ویروس کرونا، این تیم جزو اولین کسانی بود که زنگ خطر را در داخل دولت فدرال در مورد شوک های اولیه در جیب های سیستم مالی و پیش بینی کاهش نرخ از سوی فدرال رزرو به صدا درآورد.

این تیم همچنین در طول بحران بانکی در اوایل سال جاری نقش مهمی ایفا کرد و فروش شدید سهام و خروج سپرده‌ها در بانک سیلیکون ولی را دنبال کرد که در نهایت باعث سقوط بانک شد.

از آنجایی که وزارت خزانه داری برای رسیدگی به دومین ورشکستگی بانکی در تاریخ ایالات متحده و جلوگیری از هر گونه اثرات سرریز در بخش بانکی اقدام کرد، مقامات ارشد وزارت خزانه داری برای پیگیری بازخورد اقدامات سیاستی خود به تیم Markets Room تکیه کردند.

آدیمو گفت: «برای ما بسیار مهم بود که بفهمیم بازارها چگونه اقداماتی را که ما انجام دادیم تفسیر می‌کردند و برای مردم آمریکا روشن می‌کرد که سپرده‌های شما امن هستند. ما در حال رصد نشانه‌های پریشانی در بخش بانکی بودیم.»

با وجود یک هفته تا زمانی که دولت به طور بالقوه دیگر نمی تواند صورتحساب های خود را پرداخت کند، بازار سهام ایالات متحده به تازگی علائمی از نگرانی در مورد نکول احتمالی نشان می دهد و مقامات خزانه داری می گویند که تیم بر روی ردیابی واکنش های بیشتر از بازار سهام و همچنین تمرکز دارد. بازار اوراق بهادار خزانه داری

واکنش بازار سهام، تا به حال، نسبتاً خاموش بوده است – به ویژه در مقایسه با افت 17 درصدی S&P 500 که در بحبوحه بحران سقف بدهی سال 2011 متحمل شد. اما مقامات وزارت خزانه داری می گویند که نوسانات در بازار اوراق بهادار در حال حاضر بر دولت فدرال تأثیر می گذارد و هزینه استقراض را افزایش می دهد.

بازدهی اوراق بهادار کوتاه مدت خزانه داری افزایش یافته است و حراج های اخیر برای اوراق بهادار قیمت سنگین تری را برای دولت فدرال به جا گذاشته است، که آدیمو اخیراً گفت 80 میلیون دلار هزینه اضافی برای حراج اخیر اسناد خزانه متحمل شده است.

آدیمو گفت: «بنابراین، وقتی نوبت به استقراض ما در کوتاه‌مدت برای دولت آمریکا می‌رسد، هزینه وام‌گیری در حال حاضر گران‌تر شده است. “بنابراین با ادامه بحران تولید محدودیت بدهی، و افزایش هزینه ها برای دولت، این بدان معناست که هزینه ها برای مردم آمریکا نیز افزایش خواهد یافت.”

Adeyemo از افشای موارد احتمالی در صورت نکول ایالات متحده خودداری کرد. اما هنگامی که ایالات متحده در سال 2011 با بن بست مشابهی در مورد بدهی مواجه شد، مقامات فدرال رزرو و مقامات وزارت خزانه داری بی سر و صدا طرحی را برای اولویت دادن به پرداخت بدهی های ایالات متحده و تأخیر در پرداخت سایر قبوض و تعهدات دولت، مانند تامین اجتماعی و پرداخت به کهنه سربازان آماده کردند. رونوشت جلسه بانک مرکزی منتشر شده در سال 2017.

مهم‌ترین چیز برای مردم آمریکا، برای کشور ما، برای اعتبار ما، نه تنها نزد طلبکاران، بلکه نزد مردم آمریکا این است که تمام صورت‌حساب‌هایمان را به موقع پرداخت کنیم. این چیزی است که سیستم ما برای انجام آن ساخته شده است.» Adeyemo گفت. «من بخش خوبی از یک دهه را در اینجا در وزارت خزانه داری کار کرده ام. چیزی که می توانم به شما بگویم این است که هیچ برنامه ای وجود ندارد که به ما اجازه دهد به غیر از کنگره به همه تعهدات خود عمل کنیم و سقف بدهی را افزایش دهیم.