خرید بازی شب های مافیا

مافیا همچنین می تواند به صورت آنلاین بازی شود. بازی ها را می توان در کانال های IRC انجام داد ، جایی که یک خرید بازی شب های مافیا ربات نقش ناظر بازی را بر عهده می گیرد و تعامل بازیکنان از طریق ارتباط متنی انجام می شود. از آنجا که IRC یک روش ارتباطی گسترده نیست ، این بازی های مافیایی به تعداد محدودی از افراد محدود می شوند . از سال 2008 ، بسیاری از سایتهای بازی Mafia دیگر شکل گرفتند. این سایت ها تلاشی برای بازتولید بازی های زنده مافیا هستند ، و مدت زمان و مکانیک بازی ها تقریباً مشابه زمانی است که بازی به طور سنتی انجام می شود.

انجام بازی های مافیایی مانند آنلاین ، امکان بازی های طولانی مدت مانند بازی های موجود در انجمن ها را فراهم می کند. در چنین بازی هایی ، یک روز در زندگی واقعی معمولاً مربوط به یک روز درون بازی است ، بنابراین بازیکنان هر روز صبح وارد می شوند تا ببینند چه کسی در مرحله شب کشته شده است.

بازی های آنلاین چندین مزیت دارند. نیازی به جمع آوری افراد زیادی در یک اتاق نیست ، بنابراین سازماندهی و بازی یک بازی مافیا سریعتر و راحت تر است. حذف مجری برنامه انسانی و نیاز به بستن چشم توسط بازیکنان ، امکان افشای تصادفی اطلاعات را از بین می برد. بازی آنلاین همچنین به مکانیک های نقش امکان پذیر است که استفاده از آنها در نسخه فیزیکی بازی بسیار دست و پا گیر است.

یک اشکال در بازی آنلاین فقدان ارتباط مستقیم رو در رو است که بسیاری مهمترین جنبه مافیا را در نظر می گیرند. بعضی از سایت ها بازی های مافیا را با وب کم سازماندهی می کنند تا ارتباطات رو در رو حفظ شود. بازی های مافیای آنلاین طولانی مدت که معمولاً از طریق انجمن های آنلاین انجام می شوند لزوماً این اشکال را ندارند. افرادی که از طریق انجمن ها ارتباط برقرار می کنند معمولاً یکدیگر را در زندگی واقعی نمی شناسند.

مطالب پیشنهادی  سیستم صوتی خانگی

در یک بازی سنتی مافیا ، همه بازیکنان در یک اتاق هستند. راهی برای برقراری ارتباط خصوصی با بازیکن دیگر وجود ندارد. با بازی های آنلاین ، این مورد نیست. بسیاری از انجمن های بازی مافیا و سایت های بازی دارای قوانینی هستند که دستور می دهد فقط یک کانال ارتباطی باید برای همه بحث های مربوط به بازی استفاده شود.
هوش مصنوعی

گرگینه به دلیل ویژگی های منحصر به فرد مانند اقناع و فریب ، موضوع تحقیقات هوش مصنوعی است. این بازی به چندین فناوری AI مانند هماهنگی چند عاملی ، قرائت عمدی و درک نظریه ذهن نیاز دارد.

در یادگیری عمیق در تلاش برای ایجاد عوامل استفاده شده است که می توانند بازی را به عنوان گرگینه یا به عنوان روستایی برنده شوند. عبارات منظم برای تجزیه سوابق گفته ها برای افشاگری (یا “بیرون آمدن” به عنوان نقش) و اطلاعات تصمیم گیری استفاده شده است ، اگرچه یک مشکل این بوده است که جمله ای مانند “بازیکن A گرگینه است” می تواند بر اساس گفته های بازیکن باشد توانایی (به عنوان مثال بصیر) یا فقط حدس و گمان.

مهمترین بازیهای تخته ای و کارتی توسط ناشر

این ناشران بازی هستند که مسئول آنچه از نظر فرهنگی و تاریخی دارای اهمیت ترین بازی های روی صفحه و بازی های ورق از 1800 تاکنون هستند ، هستند. شرکت ها به ترتیب حروف الفبا در اینجا لیست شده اند. بازی ها به ترتیب تقسیم بندی شده در هر شرکت ذکر شده است. شرکت هایی که بیش از یک بازی در این لیست دارند شامل Milton Bradley، Brothers Parker، Avalon Hill، 3M، Mayfair Games و TSR هستند. چهار بازی در حوزه عمومی وجود دارد.

مطالب پیشنهادی  ممنوعیت سقط جنین: مجمع عمومی NC وتوی منع 12 هفته ای فرماندار روی کوپر را لغو کرد.

اگر تعداد کل لیست ها را جمع کنید ، عددی بزرگتر از 50 دریافت خواهید کرد. این به این دلیل است که چندین بازی به طور همزمان توسط بیش از یک ناشر منتشر شده و در هر شرکت ذکر شده است.