تأخیر بایدن در انتخاب وزیر دفاع ، مدعیان اصلی را برای بررسی ناراحت کننده باز می کند

در نتیجه ، نامزدهای وزیر دفاع با افزایش بررسی اینکه آیا آنها برنده سیاسی برای کاهش هزینه های دفاعی هستند ، همانطور که برخی در کنگره می خواهند ، در حالی که هنوز فن آوری ابتکاری آینده را تأمین می کنند و چالش های مطرح شده توسط روسیه و چین را اولویت بندی می کنند – همه در حالی که حفظ بازدارندگی نظامی در برابر ایران ، کره شمالی و داعش.

افراد آشنا به این موضوع گفتند ، با توجه به عدم تمایل بایدن برای ایجاد هرگونه جای خالی در سنا ، سناتور تامی داك ورث ، یك حزب دموكرات ایلینوی و كهنه سرباز جنگ تزئین شده ، دیگر چهره جدی پیدا نمی كند.

افرادی که با این موضوع آشنا بودند به CNN گفتند که فلورنوی ، یک مقام باسابقه پنتاگون ، زمانی به عنوان قفل برای موقعیت شناخته می شد و هنوز هم بسیار مخلوط است ، اما استثنای وی از طیف گسترده ای از انتخاب گزینه های مانع در موج اول کابینه بایدن انتخاب ها عدم اطمینان روز افزون پیرامون نامزدی وی را تأکید می کند.

برخی از گروه های مترقی در روزهای اخیر برای مخالفت با نامزدی فلورنوی بسیج شده اند ، اگرچه این تاخیر ممکن است به دلیل معمای پیچیده ای باشد که بیدن در حال جمع آوری است زیرا او سعی می کند به قول خود در مورد ایجاد کابینه ای که نشان دهنده تنوع آمریکا است ، عمل کند – یک عامل بالقوه در تأخیر رئیس جمهور منتخب در نامگذاری مدیر سیا نیز.

تیم امنیت ملی بایدن هنوز شکافهای قابل توجهی دارد

منتقدان نگرانی ها را در مورد تعارضات احتمالی منافع فلورنوی ابراز داشته اند ، و این سوال را مطرح می كنند كه چگونه حمایت وی از افزایش رئیس جمهور پیشین باراك اوباما در افغانستان و ادامه فروش اسلحه به عربستان سعودی با منافع تجاری Booz Allen Hamilton ، پیمانكار پنتاگون محل خدمت وی ​​همسو است؟ هیئت مدیره.

آنها همچنین به نقش فلورنوی به عنوان یکی از بنیانگذاران مشاوران WestExec ، که تجارت اصلی آنها کمک به شرکتهای آمریکایی دارای ردپای جهانی است ، جهت مقابله با ریسک ژئوپلیتیک اشاره کرده اند. Flounroy شرکت مشاوره ای را با انتخاب بایدن برای وزیر امور خارجه ، آنتونی بلینکن تاسیس کرد.

“در مورد فلورنوی ، همسویی ظاهری بین منافع مشتری و مواضع سیاست گذاری شده او – مانند تمایل او برای ادامه فروش سلاح به عربستان سعودی تا اواخر سال 2019 ، که با بایدن و اساساً همه دموکرات های کنگره مغایرت دارد ، به خصوص نگران کننده است ، “دیوید سگال ، بنیانگذار و مدیر اجرایی گروه Demand Progress ، به CNN گفت.

سخنگوی Flournoy با تأکید بر این ادعا ، به CNN گفت: “تجارب بخش خصوصی میشل بر دیدگاههای سیاسی وی تأثیرگذار نیست.” سخنگوی همچنین خاطر نشان کرد که فلورنوی “به عنوان عضوی از هیئت مدیره Booz Allen” هیچ مشارکت در قرارداد یا توسعه تجارت با هیچ مشتری ، از جمله دولت ایالات متحده ندارد.

سخنگوی WestExec به CNN گفت كه این شركت “یك فرآیند فشرده بررسی مشتری برای اطمینان از اینكه شركتهایی كه با آنها كار می كنیم و ماهیت كاری كه برای آنها انجام می دهیم استانداردهای اخلاقی سختگیرانه ما را انجام می دهد.”

نامزدها به دلیل روابط با پیمانکاران دفاعی مورد بررسی دقیق قرار می گیرند

در حالی که خدمت در هیئت مدیره یک پیمانکار دفاعی درگیری تلقی می شود و معمولاً قبل از معرفی کسی به عنوان وزیر دفاع به یک دوره خنک سازی احتیاج دارد ، سایر افراد در این سمت نیز زمینه های مشابهی داشته اند.

نامزدهای دیگری که بایدن برای این پست در نظر گرفته است نیز با پیمانکاران دفاعی ارتباط دارند.

جانسون در هیئت مدیره غول دفاعی لاکهید مارتین شرکت دارد ، در حالی که آستین در هیئت مدیره پیمانکار تسلیحات دیگری به نام Raytheon Technologies است.

جانسون به عنوان مشاور عمومی در پنتاگون و همچنین وزیر امنیت داخلی کار می کرد.

آستین ، یک ژنرال بازنشسته ارتش که در دوران اوباما فرماندهی مرکزی را به عهده داشت ، برای تأیید پست غیرنظامی نیاز به معافیت از کنگره دارد زیرا او فقط چهار سال پیش از خدمت فعال بازنشسته شد.

افراد مترقی برای جو بایدن معلوم شدند.  اکنون آنها می خواهند نقش بزرگی در دولت وی داشته باشند.

جانسون و آستین ، که آمریکایی آفریقایی تبار هستند ، نامزد معرفی به عنوان اولین وزیر دفاع سیاه پوستان خواهند بود. فلورنوی نیز به عنوان اولین زنی که پنتاگون را اداره می کند ، همینطور است.

این عوامل ، انتقادات و اهمیت پست ایجاد یک چالش دقیق سیاسی برای بایدن با درگیر شدن کنگره و متحدان – در نظر گرفتن نظرات آنها در مورد نامزد مهم است.

برخی از دموکراتها در کمیته خدمات مسلح سنا و مجلس نمایندگان طی روزهای اخیر حمایت عمومی از فلورنو را اعلام کرده اند.

“میشل فلورنوی درک عمیقی از بوروکراسی موجود در وزارت دفاع و آینده دفاع ما دارد. این یک ترکیب نادر است. من دوست دارم او را به عنوان وزیر دفاع معرفی کنم” ، نماینده سول مولتون ، دموکرات ماساچوست که در تفنگداران دریایی خدمت می کرد هفته گذشته در یک توییت نوشت ، و در کمیته خدمات مسلح مجلس است.

هفته گذشته یکی از دستیاران سنای دموکرات به CNN گفت که اعضای ارشد هیئت همچنین معتقدند فلورنوی گزینه خوبی خواهد بود اما گفت که تماس مستقیم کمی با انتقال بایدن وجود دارد و نمایندگان مجلس بیشتر در تاریکی باقی می مانند که در نهایت رئیس جمهور منتخب چه کسی را انتخاب خواهد کرد نامزد کردن

در نامه ای به بایدن در اوایل این ماه که نامی از فلورنوی نبود ، اما به عنوان گسترده ای به عنوان عقبگرد احتمالی نامزدی وی شناخته شد ، نمایندگان دموکرات. مارک پوکان از ویسکانسین و باربارا لی از کالیفرنیا ، دو پیشرو برجسته مجلس ، خواستار “وزیر بعدی دفاع سابقه استخدام قبلی با پیمانکار دفاعی را ندارد. “

در اینجا افرادی که می توانند در دولت های بایدن در نقش های برجسته خدمت کنند ، هستند

از طرف خود ، فلورنوی در تماس اخیر خود با گروه های مترقی سیاست خارجی ، دو منبع – از جمله یكی كه در خط بحث است – به سی ان ان گفت كه برخی از این نگرانی ها را رفع كند.

یکی دیگر از منابع آگاه از گفتگو و نظرات فلورنوی گفت: “او علاقه مند به درک دیدگاههای گروههای مترقی است و به همین دلیل با آنها ملاقات کرده است. از نزدیک دیدگاه آنها را می شنود. و هرگونه سو mis برداشتی را که در مورد مواضع وی وجود دارد روشن می کند.” نمای اوضاع

این منبع افزود: “من انتظار دارم كه در صورت معرفی شدن وی ، این گفتگوها ادامه یابد.”

یک منبع آگاه از اندیشه های فلورنوی به CNN گفت که علاقه او به عضویت در هیئت مدیره شرکت های خصوصی تا حدی یادگیری است. “چگونه می توانید صنعت را مسئول بدانید و نظارت خوبی بر خرید انجام دهید اگر آن را نمی فهمید؟” آنها گفتند.

سخنگوی وی در پاسخ به این س ifال که آیا فلورنوی در صورت معرفی شدن برای سمت وزیر دفاع ، موکلین خود را معرفی می کند ، گفت: مثل همیشه خانم فلورنوی کاملاً با قانون و هرگونه الزامات افشای اطلاعات مطابقت خواهد داشت.

افرادی که با این موضوع آشنا بودند گفتند که اعلامیه درباره رهبر بعدی پنتاگون به زودی – شاید اواخر این هفته یا هفته آینده – انتظار می رود اما زمان دقیق آن منوط به تصمیم نهایی است که تا اواخر عصر یکشنبه به دست نیامده است.

بایدن گزینه های ریاست سیا را سنجیده است

افتتاح وزارت دفاع در خلا اتفاق نمی افتد.

بایدن همچنین هنوز در جستجوی شخصی است که آژانس اطلاعات مرکزی را هدایت کند – و افراد آشنا به این موضوع گفته می شوند که جانسون نیز حداقل برای این پست مورد بررسی قرار می گیرد.

مایک مورل ، سرپرست سرپرست سابق سازمان سیا نیز همچنان مدعی باقی مانده است ، همانطور که CNN قبلاً گزارش داده بود ، اما وضعیت وی به عنوان پیشرو با حمله حملات از جانب دموکرات کمیته اطلاعات سنا ، ران وایدن ، که وی را به عنوان “عذرخواه شکنجه” متهم کرده است ، آزمایش شده است. “

از زمان حملات ویدن ، مقامات ارشد گذار با دیگر سناتورهای دموکرات ، از جمله اعضای کمیته اطلاعات سنا ، گفتگو کرده اند تا در مورد نامزدهای احتمالی برای هدایت سیا صحبت کنند.

حزب دموکرات مهم به بایدن هشدار می دهد که مایک مورل را به عنوان مدیر CIA معرفی نکند

علاوه بر مورل ، سو گوردون ، معاون اصلی سابق مدیر اطلاعات ملی نیز مدعی است ، افرادی که با این موضوع آشنا هستند به CNN گفتند ، همانطور که وینسنت استوارت ، رهبر سابق آژانس اطلاعات دفاعی و ژنرال تفنگداران دریایی. او نیز برای خدمت در پست غیرنظامی نیاز به معافیت از کنگره دارد.

کمیته اطلاعات اولین دستکش در راه تأیید است و گوردون “اگر نامزد شود بسیار محبوب خواهد بود” ، یکی از دستیاران به CNN گفت ، اگر او شروع به آتش گرفتن بیشتر از مترقی ها کند ، او ممکن است زمان تأیید راحت تری نسبت به مورل داشته باشد.

گوردون روز دوشنبه به سی ان ان گفت: “من همیشه به کشورم خدمت می کنم.” “اگر از من خواسته شود خدمت می کنم.”

چندین منبع مطلع از گفتگوها ، لیزا موناکو ، مشاور ارشد سابق اوباما و دیوید کوهن ، معاون سابق سیا نیز در این رقابت ها حضور دارند.

سی ان ان روز یکشنبه گزارش داد ، تام دونیلون ، مشاور امنیت ملی سابق اوباما که در میان مدعیان اصلی هدایت CIA بوده است ، دیگر برای این پست مورد بررسی نیست.

یک مقام گذار گفت که اعلامیه های پنتاگون و سیا هنگامی که بایدن به تصمیمات خود می رسد ، اعلام می شود و هر گونه پیشنهاد تأخیر را رد می کند. انتظار می رود نامزدهای هر دو پست علاوه بر سایر اعضای کابینه ، در ماه دسامبر برگزار شود.