بک لینک دقیقا چیست؟

به سایتهایی که برای ما کار می کنند یا به عبارتی دیگر. پس با اینکه همیشه وب مستران در مقابل رقبایی که با استفاده از تکنیک لینک های ناخواسته مانند PBN استفاده می کنند، نا امید می شوند و احساس نیاز به روشی پیدا می کنند که قدرت ماندگاری بالاتری دارد. از اینکه به روشی کاملاً ساختاریافته و همه جانبه این هدف را به اجرا میرسانیم به خود میبالیم ، در واقع مشتریان ما به صورت پیوسته در صدر نتایج جستجوها قرار میگیرند. بسیاری از سئو کاران برای افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل از روش های مختلفی استفاده می نمایند ، یکی از روش هایی که سئو کاران استفاده می کنند گرفتن بک لینک پی بی ان PBN است ، در این روش سئو کاران برای کلمات کلیدی سایت شما بصورت شبکه ای لینکسازی می کنند. در طرح رپورتاژ پی بی ان به هیچ عنوان مشکلی در سئوی سایت شما اتفاق نخواهد افتاد. برای آشنایی با روش سئو های سفید و کاربردی به بخش آموزش سئو تب طرح مراجعه کنید. بخش اول: بکلینک چیست و چطور سایت ما معتبر میشود؟ شاید بیشتر در سایت های B2B استفاده شوند اما هنوز هم سایت های B2C زیادی داریم که در ازای گرفتن ایمیل کاربر به او یک کتاب هدیه می دهند.

من این فهرست را برای شناخت بیشتر مردم با مبحث سئو و بهینه سازی سایت ایجاد کردم. چون بک لینک های pbn بصورت غیرطبیعی و با هدف ارتقای سایت های هدف ایجاد می شوند و دستکاری لینک ها یک روش غیر قابل قبول برای گوگل می باشد، در صورتی که به درستی انجام نشود احتمالا سایت را با جریمه گوگل مواجه خواهد کرد. به عنوان مثال اگر شما به جمعآوری نظر متخصصان و نقلقول از کارشناسان صنایع خود نیاز دارید میتوانید با آنها تماس بگیرید و فرصتی را برای مبادله لینک با سایت آنها از آنها بخواهید. اگر میخواهید نام خود را در میان مخاطبان یک نام شناخته شده کنید، افراد را به انجام مصاحبه و خواندن نقلقول تشویق کنید. از این گذشته، مصاحبه شوندگانی که مخاطبان زیادی دارند؛ اگر مصاحبه خود با شما را به اشتراک بگذارند ترافیک بسیار زیاد و ارزشمندی را به دست میاورید. این نوع بازاریابی یک بازاریابی انعطافپذیر است وبه شما در شناساندن نام تجاری خود به مخاطبان جدید کمک میکند. همانطور که در پاراگراف بالا به آن اشاره کردم این نوع لینکسازی در لایه های مختلف ساخته می شود.

برای ایجاد چنین ساختاری اغلب تعداد زیادی وبلاگ با موضوعات مختلف ایجاد می شود و شروع به بالا بردن اعتبار دامنه ی این وبلاگ ها می کنند.در آخر از این وبلاگ ها برای اعتبار بخشیدن به سایت های هدف استفاده می شود. اگر وبسایت راه اندازی شده باشد بخشهای مختلف آن بررسی می گردد و با توجه به اطلاعات موجود پس از بررسی هزینه کلمات کلیدی برآورد می گردد. اگر مقاله ای می نویسید، باید توجه خواننده را حفظ کنید. کپی کردن بخشی از یک محتوا در گوگل سایت های مشابه را نمایش می دهد و می تواند برای درنظر گرفتن احتمالات موثر باشد. در حقیقت ، در بسیاری موارد این وب سایت ها و وبلاگ ها به موضوع سایت مربوط نمی شوند. نکته : حتما به سایت هایی لینک بدهید که از سایت و یا وبلاگ شما بالاتر باشد این باعث می شود که توسط گوگل سایت شما اعتبار پیدا کند. اگر بک لینک پروفایل سایت شما تعداد قابلتوجهی لینک ایرانی داشته باشد میتوانید از بک لینک خارجی هم استفاده کنید.

اگر دنبال این هستید بدون دردسر، به صورت امن و با هزینه بسیار کم کلمات کلیدی خود را به صفحه اول گوگل نزدیک کنید، پیشنهاد می کنم حتما از پلن های مختلف لینکسازی ما استفاده کنید. در واقع این شبکه وبلاگ در چندین لایه مختلف به سایت ما لینک می دهد که قدرت بسیار بسیار بالایی را به سایت ما منتقل می کند. در دنیای سئو ، چنین پیوندهای بالایی به نظر می رسد. امروز با امنترین و قدرتمندترین شبکهی وبلاگی خصوصی در صنعت سئو آشنا شوید. اما فراتر از آن این یک راه عالی برای نظارت بر اخبار مربوط به صنعت شما و ایجاد پست مناسب است. بک لینک یا خرید بک لینک از یک وب سایت دیگر، یکی از فاکتور های رتبه بندی در گوگل می باشد و ارزش بسیار زیادی دارد و می تواند شمارا در یک کلمه به رتبه های بالا برساند، اما از جهتی دریافت بک لینک کار ساده ای نبوده و شما دو راه برای لینک سازی دارید، راه اول ساخت وب سایت توسط خودتان می باشد که باید روزانه روی آن محتوا بگذارید و آپدیت کنید و سپس از طریق آن به وب سایت خودتان لینک دهید و راه دوم خرید لینک های ارزشمند و قدرتمند می باشد که پیشنهاد ما استفاده از راه دوم می باشد.