بهترین کانکس در تهران

بهترین کانکس در تهران

بهترین کانکس در تهران

برای شهری مانند تهران کانکس دوبلکس برای کاربردهای مختلف بسیار مناسب است. در این مقاله قصد داریم کانکس دوبلکس و شرایط آن را بررسی کنیم.

مساحبات قیمت کانکس دوبلکس پس از مشخص شدن نقشه فنی و طرح داخلی و خارجی سازه توسط سازنده کانکس و لحاظ نمودن امکانات مورد نیاز خریدار به طور دقیق محاسبه می شود. زیرا متراژهای مختلف و امکانات مختلف در هر کدام و محل ساخت هر کدام در قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود.در این صورت بهتر است در مورد کانکس دوبلکس با تماس تلفنی یا با مراجعه حضوری در دفتر فروش کانکس اقدام نماییدکه در این حالت پس از دانستن شرایط و متراژ مورد درخواست خود همچنین دریافت راهکارها و مشاوره های مورد نیاز پیش فاکتور حاوی اطلاعات کلی و جزئی شرایط و زمان تحویل، امکانات و مصالح به کار رفته در ساخت، به همراه قیمت به شما ابلاغ می شود. بهترین روش برای دستیابی به قیمت کانکس این روش خواهد بود.

ساخت کانکس دوبلکس

ساخت کانکس دوبلکس

پس از عبور از مرحله طراحی نوبت به مرحله اجرا و ساخت کانکس دوبلکس می رسد. در ساخت کانکس دوبلکس نسبت به کانکس های دیگر زمان بیشتری صرف خواهد شد، تا کانکس دوبلکس ساخته شود و تحویل خریدار گردد. در این بین برای نظارت در مرحله ساخت میتوانید به محل اجرای سازه مراجعه نموده و از نزدیک شاهد مراحل تکمیل سانکس خود باشید.

عمر کانکس دوبلکس

 اگر بخواهیم با عدد عمر کانکس دوبلکس را مشخص کنیم، نمی توان عدد دقیقی را مشخص کرد. درجه کیفی سازه و شرایط نگهداری از آن در طول استفاده از سازه درعمر مفید سازه تاثیر زیادی می گذارد و یا نهایتاً یک بازسازی و تعمیر مختصر مجدداً مانند روز اول خواهد شد.

قیمت روز

 کانکس به جز مصالح، ابعاد، طرح  موارد تاثیر گذار دیگر در قیمت روز کانکس، نوسان بازار ارز و به دنبال آن مواد و مصالح اولیه جهت ساخت سازه پیش ساخته و یا دوبلکس می گذارد. به همین دلیل بهتر است هزینه نهایی سازه به طور دقیق از طریق پیش فاکتورهای به روز دریافت شود. پس بهترین گزینه این می باشد که با مشاوران ما تماس فرمایید و از قیمت روز باخبر شوید.

این سازه پیش ساخته توسط  متخصصین و طراحان آن طراحی و تولید می شوند. شرایط ساخت این کانکس خیلی سخت می‌باشد چرا که کانکس دوبلکس نسبت به کانکس های دیگر باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد، مخصوصا در قسمت ستون ها و اسکلت ها که کانکس زیرین باید تحمل وزن کانکس بالایی را داشته باشد و دو کانکس روی همدیگه قرار بگیرد. کسانی که تصمیم می گیرند کانکس دوبلکس را تهیه کنند ممکن است اهداف متفاوتی داشته باشند، با توجه به کاربرد استفاده از آن اداری و یا ویلایی باشد.

ویژگی و مزیت های کانکس دوبلکس

ویژگی  و مزیت های کانکس دوبلکس

ابعاد

درطراحی و ساخت و سازه دو طبقه هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد یعنی در هر اندازه و ابعادی که بخواهید سازه شما طراحی و در نهایت به مرحله اجرا در می آید.

طراحی کانکس دوبلکس

طراحی کانکس دوبلکس محاسبات سازه ای، شرایط آب و هوایی، موقعیت محل و غیره باید بررسی شود تا بتوان یک کانکس  دو طبقه را طراحی کرد.

نمای کانکس

 در نظر داشته باشید که نمای کانکس در کانکس دو طبقه بسته به کاربری های متفاوت دارد، به عنوان مثال نمایی که ازصفحات ساندویچ پانلی کانکس کارگاهی استفاده می شود با مصالحی که درکانکس ویلایی دوبلکس بکار می رود متفاوت است پس شما کاربری خود را مشخص