ایوانکا ترامپ: دختر رئیس جمهور جدید مبارز س questionsالاتی در مورد آینده او ایجاد می کند

ترامپ اخیراً از پست های مهمتر خود به سمت عقب نشینی در برابر آنچه “تحقیقات حزبی” توصیف می کند ، حرکت می کند و حالت تهاجمی تر مطابق با پدرش اتخاذ می کند.

روز سه شنبه ، ایوانکا ترامپ در دادخواست تحلیف دادستان کل واشنگتن دی سی ، با تمرکز بر تحقیق در مورد سوasاستفاده های احتمالی در جریان مراسم تحلیف 2016 ترامپ ، از کار برکنار شد. و اگرچه او شهادت خود را زودتر از موعد اعلام نکرد ، اما پس از آن حرفی برای گفتن داشت.

“این هفته من بیش از 5 ساعت را در یک دفتر در دفتر Democrat DC AG سپری کردم ، جایی که آنها نرخ های دریافت شده توسط هتل ترامپ را در مراسم تحلیف زیر سال بردند. من یک ایمیل از 4 سال پیش را برای آنها به اشتراک گذاشتم که در آن دستورالعمل شارژ به هتل را ارسال کردم وی در بیانیه نوشت: “یک نرخ عادلانه بازار” (که در زیر مشاهده کنید) که هتل سپس انجام داد.

وی افزود: “این” تحقیق “دیگر تظاهرات انتقام جویی و اتلاف دلارهای مالیات دهندگان با انگیزه سیاسی است.”

طرح آینده: بچه های ترامپ حتی به دنبال سود بردن از میراث افتاده پدرشان هستند

در ایمیل 14 دسامبر 2016 ، که در توییت ترامپ ضمیمه شده است ، آمده است: “فقط دیدن این مسئله. چرا تماس نمی گیرید و مذاکره نمی کنید. این باید نرخ مناسبی در بازار باشد.”

لحن و اتهامات “انتقام جویانه” ترامپ در روند رسیدگی به دلیل دفاع او هفته قبل از دو تحقیق در مورد کسر مالیات رئیس جمهور بود ، که وی در توییت خود “آزار و اذیت” عنوان کرد.

“این آزار و اذیت خالص و ساده است. این” پرس و جو “توسط دموکراتهای NYC 100٪ با انگیزه سیاست ، تبلیغات و عصبانیت انجام می شود. آنها به خوبی می دانند که در اینجا هیچ چیز وجود ندارد و هیچ منافع مالیاتی وجود ندارد. این سیاستمداران به راحتی بی رحم هستند ،” وی در توئیتی نوشت ، بعداً آن را “لشكركشی ماهیگیری” و “ادامه انتقام سیاسی” خواند.

لحن و اصطلاحات و گفته های ترامپ در ماه های آخر کار خود در کاخ سفید نشانگر تحولی از چهار سال پیش است ، وقتی هنگام انتقال به واشنگتن از او به عنوان صدایی معتدل ، از نظر اجتماعی آگاه تر از اکثر جمهوریخواهان محافظه کار ، یاد می شد.

با گذشت زمان ، حرکت ترامپ به سمت راست قوت گرفت.

یک منبع گفت ، وی “کاملاً MAGA را طی کرده است” ، و از نظر محافظه کارانه همگام با مارک ترامپ ، با پدرش گره خورده است.

ایوانکا ترامپ در مصاحبه ای در ماه اکتبر با Real Clear Politics گفت:

ترامپ نمونه کارهای خود را با نظم و ترتیب دقیق Wing Wing حفظ کرده است. و به طور خصوصی ، او پدر خود را در مورد طیف وسیعی از مسائل توصیه کرد. وی همچنین در دیپلماسی ، ملاقات با رهبران جهان در موضوعات مختلف و سفر به خارج از کشور از جمله دولت ، از جمله سفر به هند ، کره جنوبی ، آلمان و ژاپن.

در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ، با محدود شدن ایالات نوسان و فشار برای جلب نظر رای دهندگان زن حومه ای برای ترامپ وخیم تر ، ایوانکا ترامپ فردی بود که از نظر استراتژیک مستقر شد و چندین ایستگاه در حومه کارولینای شمالی ، اوهایو ، فلوریدا ، ویسکانسین ، میشیگان و آریزونا ایجاد کرد .

آنچه ترامپ در جریان حضور خود نیز کشف کرد این بود که وی برای حزب مهمانی سودآور بود و در 9 رویداد جمع آوری کمک مالی 35 میلیون دلار درآمد کسب کرد. سهولت فریب دادن اهداکنندگان ، به علاوه تقاضای زیاد برای حضور او و استقبال گرم از پایگاه پدر ، باعث تقویت عقاید دیگر ترامپ – حضور بلندتر و تمایل به ادامه آینده سیاسی خود شد.

ایوانکا ترامپ نامزد؟

به گفته دو دوست و گروه کوچکی از همکاران کاخ سفید ، ترامپ واقعاً چشمش به سمت های دولتی است.

منبعی که از نزدیک با خانواده ترامپ همکاری کرده است به CNN گفت: “ایوانکا قطعاً بلند پروازی های سیاسی دارد ، در این باره تردیدی نیست.” “او می خواهد برای چیزی فرار کند ، اما این هنوز هم باید مشخص شود.”

بحث در مورد نامزد شدن ایوانکا ترامپ به عنوان فرماندار فلوریدا در آینده نزدیک و همچنین احتمال حضور در کنگره در نیوجرسی ، هر دو ایالت ترامپ در خانه های تعطیلات ، مطرح شده است. خانواده ترامپ-کوشنر در حال حاضر خانه ای در محله تنومند کالوراما در دو مایلی کاخ سفید اجاره می کنند.

یک مقام کاخ سفید گفته است که آنها آپارتمان پراکنده Upper East Side خود را در شهر نیویورک نگه داشته اند ، و اعتقاد گسترده ای در مورد نزدیکترین دوستان این زوج وجود دارد که آنها انتظار بازگشت به منهتن را دارند ، حتی اگر این به معنای یک خانه غیر قابل مهمان برای این زوج باشد.

درخواست های نظر CNN به سخنگوی ترامپ پس داده نشد.

اما یک منبع دیگر نزدیک به ترامپ به CNN گفت که دلالان با فرض اینکه او قصد دارد یک موقعیت سیاسی را ترسیم کند ، باید ترمزها را بکشد.

این منبع گفت: “در حال حاضر ، تنها آنچه که او به آن فکر می کند ابتکارات سیاسی خود است ، انجام آنچه می تواند به نمایندگی از دولت در هفته های باقی مانده انجام دهد و جستجوی سه فرزند خردسال خود است.” درب “در هر فرصت آینده ، از جمله نامزد شدن در دفتر.

محرمانه بودن اظهار نظرهای عمومی اخیر وی ، برخورد شدید با دموکرات ها و مقاماتی که درباره او و پدرش تحقیق می کنند ، محاسبه شده است. منبع نزدیک به ایوانکا ترامپ گفت: “او بیشتر صحبت می کند” ، و نگرانی کمتری در مورد “عقب نشستن و اجازه دادن به مردم برای گفتن آنچه که می خواهند و تحریف حقایق” است.

منبعی که با خانواده کار می کند گفت: هرچه بیشتر به عقب برگردد ، بیشتر موقعیت خود را برای آینده به عنوان یک جمهوری خواه فراهم می کند ، و او این کار را به برکت پدرش انجام می دهد.

این منبع گفت: “از بین همه کودکان ، ترامپ بر دویدن خود متمرکز است. او ایوانکا را به عنوان وارث می داند.”

مراحل بعدی

ماه گذشته CNN گزارش داد که ترامپ به عنوان کسی در جستجوی راهی برای نجات چهره رئیس جمهور است زیرا آینده خود را در نظر می گیرد. او و همسرش جارد کوشنر ترجیح می دهند رئیس جمهور روند قانونی خود را در سراسر کشور تسریع کند ، زیرا این اقدامات بی ثمر است و مسابقه را واگذار می کند. یک نیروی کلیدی که در محاسبات این زوج بازی می کند: نگاهی به آینده او و میراث همسرش جارد کوشنر است.

ترامپ کاملاً آگاه است که کار کوشنر در مورد صلح خاورمیانه در ماهها و سالها در خارج از واشنگتن ممکن است داشته باشد ، و اغلب موفقیت های همسرش را در این بخش توئیت می کند. وی پیامی کالیبره شده تر به پدرش ارائه داد و از او پرسید که آیا ارزش دارد به میراث وی و به طور بالقوه تجارت وی آسیب برساند تا به انکار خود درباره نتایج انتخابات ادامه دهد.

یک منبع به CNN گفت ، ایوانکا ترامپ به طور خصوصی در مورد از دست دادن رئیس جمهور واقع بین است ، اما او همچنین می داند که تمام آینده او – اکنون بیش از هر زمان دیگری – با پدرش گره خورده است و باید با ظرافت اداره شود.

ایوانکا ترامپ ، یکی از آشنایان قدیمی خود می گوید ، “جاه طلبی در استخوان هایش وجود دارد ، او با رسیدن به بالای هر آنچه می خواهد برای رسیدن به بالای آن هدایت شود.”

جیمی گانگل ، خبرنگار CNN ، در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.