امیدهای GOP 2024 برای گردهمایی «Roast and Ride» ارنست به آیووا می روند.CNN

تقریباً تمام کاندیداهای جمهوری‌خواه ۲۰۲۴ و رقبای احتمالی، روز شنبه در آیووا با شرکت در رویداد سالانه سناتور جمهوری‌خواه جونی ارنست، گوشت خوک را تکه تکه می‌کنند و با جمعیتی از طرفداران حزبی که از نظر سیاسی فعال هستند، شرکت می‌کنند.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا از این گردهمایی صرف نظر می‌کند. اما همه نامزدهای برجسته دیگر – از جمله فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس، سفیر سابق سازمان ملل، نیکی هیلی، سناتور کارولینای جنوبی، تیم اسکات، فرماندار سابق آرکانزاس، آسا هاچینسون – برای متقاعد کردن رای دهندگان برای حمایت از مناقصه های خود در این انتخابات حضور خواهند داشت. ریاست جمهوری

مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق، که قرار است هفته آینده مبارزات انتخاباتی خود را در آیووا اعلام کند، در میان تقریباً 250 موتورسوار در د موین خواهد بود که در رژه ارنست از انبار بزرگ هارلی-دیویدسون تا میدان نمایشگاه ایالت آیووا برای لگد زدن دنبال خواهند شد. خارج از گردهمایی

ارنست برای شروع رویداد Roast and Ride خود در 6 ژوئن 2015 به Big Barn Harley-Davidson در Des Moines می رسد.

این رویداد دریچه‌ای اولیه به چگونگی شکل‌گیری میدان حزب امید توسط اعضای حزب جمهوری‌خواه ارائه می‌کند – و برای صعود در نظرسنجی‌ها باید چه کسانی را انتخاب کنند.

دیسانتیس که این هفته در آیووا در نوسان بود، مستقیماً به دنبال ترامپ رفت و گفت که رئیس جمهور سابق در مورد برخی مسائل “تصمیم گرفته به سمت چپ حرکت کند”.

سایرین در این زمینه بر سرنگونی DeSantis متمرکز هستند تا خود را به عنوان رقیب اصلی ترامپ قرار دهند.

بتسی آنکنی، مدیر ستاد انتخاباتی هیلی، در یادداشتی در اواخر ماه مه گفت: «ران دیسانتیس مانند ترامپ، درام و همه چیز است – اما بدون هیچ جذابیتی».

حضور تقریباً همه رقبای جمهوری‌خواه 2024 در هشتمین رویداد سالانه Roast and Ride ارنست نشان‌دهنده نفوذ او در حزب است – هم در واشنگتن، جایی که او چهارمین سناتور عالی رتبه جمهوری‌خواهان است و هم در آیووا، جایی که عملکرد قوی در گروه‌های حزبی، یک حرکت بسیار مهم برای نامزدهای ریاست جمهوری است.

Roast and Ride تابستانی را آغاز می‌کند که «تلفن‌های گاو» را آغاز می‌کند – تجمع جمعیت زیادی از جمهوری‌خواهان در ایالت‌هایی که در اوایل تقویم اولیه رای می‌دهند – جایی که نامزدهای ریاست‌جمهوری به دنبال فرصت‌هایی برای تحت تأثیر قرار دادن فعالان و رأی‌دهندگان و ایجاد حمایت از کمپین‌های خود هستند.

بسیاری از همان امیدهای سال 2024 برای شروع بهار ائتلاف ایمان و آزادی آیووا در ماه آوریل حاضر بودند، اما اکثر آنها هنوز به طور رسمی کمپین های خود را راه اندازی نکرده بودند.