8 نکته مهم تست رانندگی برای خروج از پشت فرمان

در واقع گرفتن گواهینامه رانندگی یک نقطه عطف مهم در زندگی اکثر مردم است و آنها با هیجان، انتظار و حتی اضطراب باورنکردنی منتظر آن هستند. هیچ تضمینی وجود ندارد که با نمره قبولی از آزمون رانندگی خارج شوید، اما نکاتی برای افزایش شانس موفقیت وجود دارد. شما در حال خواندن یکی از مقالات “راهنمای راننده مبتدی” ما هستید. آیا باید برای امتحان آینده خود تمرین کنید؟ نمونه رایگان ما را بگیرید

همچنین بخوانید: نکات مهم امتحان آیین نامه رانندگی

تمرین زیاد داشته باشید

خودروی خود را بشناسید

با هر چیزی آماده و سازگار شوید

به رانندگی توجه کنید

برای رسیدن به آنجا عجله نکنید 

تنش نکنید

اصول را فراموش نکنید

از پرسیدن سوال نترسید

تمرین زیادی داشته باشید مانند هر چیز دیگری، یادگیری اینکه چگونه یک راننده خوب باشید، زمان زیادی را صرف تمرین پشت فرمان می کند. چیزهایی وجود دارد که در حین رانندگی یاد خواهید گرفت که از خواندن آنها نمی توانید به دست آورید، بنابراین مهم است که زمان زیادی را در فرمان بگذرانید.

قبل از اینکه پشت فرمان بنشینید، می‌توانید با یک آموزش تست رانندگی، برای نکاتی در مورد قبولی با رنگ‌های درخشان شروع کنید. نحوه رانندگی ماهرانه در مرکز خط و تمرین امروز را در زیر بررسی کنید:

2 ماشین خود را بشناسید ماشینی که برای تست خود استفاده می کنید باید برای شما آشنا باشد، نه ماشینی که برای اولین بار در آن می نشینید. شما می خواهید بدانید که کنترل همه چیز از چراغ ها گرفته تا برف پاک کن ها کجا هستند، بنابراین اگر باران شروع به باریدن کرد، دیوانه وار جستجو نکنید. نحوه واکنش ترمز و پدال‌های گاز هر خودرو می‌تواند متفاوت باشد، بنابراین دانستن میزان حساس بودن آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند از ترمزگیری یا شتاب گیری بیش از حد تهاجمی یا خیلی آهسته جلوگیری کنید.

مطالب پیشنهادی  کفش راحتی مردانه - چرم مشهد

3 خواه شرایط آب و هوایی باشد، آمبولانسی که در جاده می آید یا هر موقعیت دیگری که ممکن است اتفاق بیفتد، آماده شوید و با آن سازگار شوید، باید از نظر ذهنی آماده باشید تا مطابق با آن سازگار شوید. تنها راه واقعی برای انجام این کار این است که در آن ساعات رانندگی تمرین کنید و سعی کنید در شرایط آب و هوایی مختلف این کار را انجام دهید. تنها در روزهای زیبا و آفتابی بیرون آمدن برای رانندگی تنها در صورتی که تست شما در یک روز بارانی و ابری انجام شود، بر علیه شما کارساز خواهد بود. نکات زیر را برای رانندگی در باران و رانندگی ایمن در هر شرایط آب و هوایی بررسی کنید:

4 به رانندگی توجه کنید این به اندازه کافی واضح به نظر می رسد، اما به راحتی می توان از کاری که ارزیاب انجام می دهد پریشان شد. اگر می‌خواهید یک راننده دارای گواهینامه از آنجا خارج شوید، تلاش برای نگاه کردن مخفیانه به آنچه که آنها می‌نویسند یا حالات چهره آنها ایده خوبی نیست. توجه به جاده و آنچه در اطراف شما اتفاق می‌افتد بهترین راه برای اطمینان از مثبت بودن هر چیزی است که ممتحن یادداشت می‌کند – و به هر حال می‌توانید پس از پایان آزمون تمام آن‌ها را بخوانید. هر چیز دیگری را درب منزل رها کنید و تمام توجه خود را به کار در دست انجام دهید. چه تکالیف مدرسه باشد و چه چیزهای دیگری که در زندگی شما اتفاق می‌افتد، باید به طور موقت در ذهن شما قرار گیرد. حجم کار مدرسه خود را برای آینده نزدیک پاک کنید، بنابراین نگران نحوه و زمان انجام تکالیف آینده نباشید. ابزارهای آنلاین مانند Essayroo، Ukwritings و Assignment help می‌توانند به شما کمک نوشتن با کیفیتی ارائه دهند، بنابراین می‌توانید حجم کاری خود را از ذهن خود خارج کنید و روی جاده تمرکز کنید. و اگر استرس امتحان راننده، تفکر شفاف شما را مختل کرده است، برخی از کمک‌های منابع Academized و Boomessays می‌تواند به شما کمک کند تا هرگونه اشتباهی را که ممکن است در گرامر یا وضوح نوشتار خود مرتکب شده‌اید برطرف کنید.

مطالب پیشنهادی  بخشودگی وام خدمات عمومی: 610000 وام گیرنده پس از کاهش قوانین بایدن از بدهی خود تخفیف دریافت کردند.

5 برای رسیدن به آنجا عجله نکنید قبل از آزمون برنامه ریزی شده خود زمان زیادی بگذارید تا بتوانید وارد شوید و با منطقه آشنا شوید. رسیدن به موقع به آنجا ممکن است بر استرسی که در حال حاضر احساس می‌کنید اضافه کند و حتی قبل از شروع آزمایش شما را در حالت وحشت قرار دهد. در صورت امکان، رزرو یک درس درست قبل از آزمون می تواند به شما کمک کند تا گرم شوید و هر گونه ناراحتی را که ممکن است احساس می کنید پاک کنید. خطوط انتظار dmv شما ممکن است هنوز نیاز داشته باشید در صف منتظر بمانید حتی اگر قرار ملاقات خود را از قبل تعیین کرده باشید (کنجیما)

6 تنش نکنید آرامش برای رانندگی خوب حیاتی است. شما باید ذهن روشن، آگاهی از آنچه در اطراف شما می گذرد، و توانایی واکنش به هر چیزی داشته باشید. وقتی عصبی و پرتنش هستید، نمی توانید واضح فکر کنید و مطابق با آن واکنش نشان دهید. هیپنوتیزم مثبت نکات بسیار خوبی برای مقابله با اعصاب مربوط به تست های رانندگی دارد.

7 اصول اولیه را فراموش نکنید عصبی بودن می تواند بهترین را برای شما به ارمغان بیاورد، و در نگرانی شما برای به خاطر سپردن کوچکترین جزئیات قوانین جاده، ممکن است موارد ضروری را نادیده بگیرید.

8-چک کردن منظم آینه ها یکی از فراموشی ترین چیزهایی است که رانندگان جدید در تست خود از دست می دهند. آنها با تمرکز بر جاده پیش رو، اغلب از بررسی آنچه در پشت یا کنارشان است غافل می شوند. در اینجا

مطالب پیشنهادی  6 پرونده قضایی که دونالد ترامپ هنگام ترک دفتر باید به آنها رسیدگی کند

منبع :

https://driving-tests.org/beginner-drivers/driving-test-tips-students/