100 روز اول بسیار بلند پروازانه بایدن

با توجه به پیشرفتهای مهم واکسن ، بایدن متعهد شد که تیمش کمک خواهد کرد “حداقل 100 میلیون عکس واکسن Covid را در 100 روز اول به آغوش مردم آمریکا ببرد.”

این اقدامی عظیم خواهد بود ، که وی روز سه شنبه تصدیق کرد.

بایدن گفت: “این کارآمدترین طرح واکسیناسیون جمعی در تاریخ ایالات متحده است. من به همه کسانی که ما را به این مرحله رسانده اند اعتبار می دهم ، اما تولید واکسن یکی از وظایف هرکول است.” “توزیع آن چیز دیگری است.”

این بالای 100 روز مأموریت ماسک معلق در سرتاسر کشور است.

همچنین با امتناع مستمر رئیس جمهور دونالد ترامپ از پذیرفتن بایدن رئیس جمهور منتخب ، این مسئله پیچیده خواهد شد. تیم بایدن به اجلاس واکسن در روز سه شنبه در کاخ سفید دعوت نشده بود – ترامپ در عوض به دروغ تأکید کرد که در انتخابات پیروز شده است.

ترامپ در پاسخ به این س whyال که چرا هیچ عضوی از تیم بایدن به این اجلاس دعوت نشده است ، به اشتباه ادعا کرد: “ما باید ببینیم که دولت بعدی چه کسی است. از آنجا که ما در این ایالت های پرتحرک پیروز شدیم” “امیدوارم دولت بعدی دولت ترامپ باشد.

بخشی از رئیس جمهور فرانكلین دلانو روزولت ، 100 روز نخست روسای جمهور به عنوان یك معیار مهم تلقی می شود – اولین فرصت آنها برای تحقق وعده های تبلیغاتی و فعالیت در دولت قبل از تغییر افكار عمومی (و انتخابات برای شما مانع می شود) )

اما هیچ کس با یک برنامه توزیع واکسن که قبلاً تلاش نکرده است در بحران اقتصادی روبرو شده است – در کنار اهداف بلند پروازانه خود بایدن.

نکته: بایدن یک هک از 100 روز اول در فروشگاه دارد.