کمیسر انتخابات GOP ویسکانسین تحریک گرای راستگرایانه که توطئه های تقلب در رای دهندگان را تبلیغ می کرد ، ستود

کمیسر ، باب اسپیندل ، از جک پوزوبیک ، یک همزن راست راست افراطی که به گسترش توطئه ها و اطلاعات غلط در شبکه خبری One America دوست ترامپ مشهور است ، تمجید کرد.
“Spindell توییت کرد روز پنجشنبه ، با اشاره به جلسه کمیسیون انتخابات در روز چهارشنبه برای تعیین پارامترهای بازشماری مجدد جزئی.
این توییت – اولین پست اسپیندل از ماه ژوئیه – بود اولین بار لکه دار شد توسط مجله میلواکی سنتینل.
کمیسیون انتخابات شش نفره ویسکانسین ، که اسپیندل را نیز شامل می شود ، نظارت بر انتخابات این ایالت را بر عهده دارد. آنها در این سال ، از تعیین تصمیم گیری در مورد نامزدهای ریاست جمهوری شخص ثالث ، تا تعیین پارامترهای شمارش مجدد جزئی ایالت ، نقشی محوری داشته اند.
رئیس دموکرات هیئت سرزنش شده اسپیندل در جلسه بخاطر پخش آنچه وی “توطئه پارانوئید” خواند که آرا mail رایانه ای به طور نامناسب برای رای دهندگان ارسال می شود. پوزوبیک ارسال شده در باره اسپیندل در طول جلسه 1.2 میلیون پیرو خود را تشویق کرد که اسپیندل را دنبال کنند.

اسپیندل روز جمعه به سی ان ان گفت: “من او را نمی شناسم و در صفحه توییتر او نبوده ام.” “فقط برای اینکه به شما بگویم که چقدر از توییتر می دانم ، من احتمالاً قبل از شروع این کار یک تا دویست نفر داشتم. بنابراین ، من واقعاً درگیر توییتر نبودم. اما حدس می زنم الان هستم. ”

Posobiec که یکی از طرفداران پرشور ترامپ است ، به دلیل پخش مستقیم تحقیقات خود در مورد Comet Ping Pong در سال 2016 ، رستورانی در مرکز نظریه توطئه Pizzagate ، که به دروغ مقامات دموکرات را به شرکت در یک حلقه قاچاق جنسیت کودک متهم کرد ، مشهور است. مردی که بعداً در جستجوی شکارچیان فرضی اسلحه به سمت پیتزا فروشی شلیک کرد اکنون در زندان است.
از زمان انتخابات ، پوزوبیک بارها و با استناد به توطئه های بی اعتبار که تیم حقوقی ترامپ تحت فشار قرار داده است ، ادعاهای نادرست درباره سرقت انتخابات از ترامپ را تبلیغ می کند.
Posobiec بارها و بارها الگوهای رفتاری ضد یهودی و مرتبط با برتری طلبان سفیدپوست و نئونازی ها منتشر کرده است ، و محکومیت های اتحادیه ضد افترا و مرکز قانون جنوب فقر ، سازمان های غیرانتفاعی را که گروه های نفرت را علیه یهودیان ، آفریقایی آمریکایی ها و اقلیت ها دنبال می کنند ، محکوم می کند.
در مصاحبه ها ، پوزوبیک از چهره های کاملا نژادپرست در محافل راست افراطی فاصله گرفته است و به CNN در سال 2017 گفته است که “ناسیونالیست های سفیدپوست و ایدئولوژی ناپسند نفرت آنها را کاملاً انکار کرد”.

CNN پیش بینی کرد که رئیس جمهور منتخب جو بایدن برنده ویسکانسین شود. اما به دلیل محدودیت حاشیه ، مبارزات انتخاباتی ترامپ خواستار بازشماری آرا در دو شهرستان شد که در حال انجام است. ترامپ و وکلای وی اتهامات بی اساس و کلاهبرداری گسترده رای دهندگان را در حالی که وی حاضر به پذیرفتن نیست ، مطرح کرده اند.

اسپیندل در مصاحبه با CNN بارها و بارها احتمال کلاهبرداری گسترده را مطرح کرد. وی گفت “هیچ شواهدی وجود ندارد که” هیچ تقلبی در ویسکانسین وجود نداشته باشد ، و گفت که “به دلیل اینکه” هر چیز دیگری در زندگی بشر دروغ ، تقلب و دزدی دارد “، یک انتخابات رقابتی نیز احتمالاً وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *