کمپین ترامپ در حال برنامه ریزی حمله رعد اسا برای دامن زدن به سوالات انتخابات است

به گفته دو منبع ، یکی از راه هایی که قصد دارد انجام دهد ، ارائه آگهی نکاتی از افرادی است که کمپین ادعا می کند در انتخابات رأی داده اند و در نظر گرفتن تجمعاتی به سبک مبارزات انتخاباتی برای تقویت پیام.

هدف از این تلاش ایجاد تردید کافی در مورد نتایجی است که دبیران امور خارجه در میادین جنگ برای شروع تحقیقات یا خواستار بازجویی از خود تحت فشار قرار می گیرند – چیزی که باعث طولانی شدن روند کار می شود و به طور بالقوه به کمپین زمان بیشتری برای پیشبرد دادخواست خود می دهد. از طریق دادگاه ها

تا کنون ، دادخواست طرح شده توسط این کمپین هیچ مدرکی برای حمایت از ادعاهای کلاهبرداری گسترده ارائه نکرده است. و هیچ چیزی که مقامات کمپین ارائه نکرده اند ، نتیجه را در هیچ ایالتی تغییر نخواهد داد.

بررسی واقعیت قبلی توسط CNN در مورد ادعاهای انگشت شماری از جمهوریخواهان برجسته ، مانند اعضای خانواده ترامپ و طرفداران وی مانند رئیس سابق مجلس نیوت گینگریچ و رئیس سابق اطلاعات ملی ریچارد گرنل ، از افراد کشته شده در میشیگان تحت نظر قرار گرفت. تجزیه و تحلیل CNN از این ادعا و پشتوانه ادعایی آن حتی یک مورد از این اتفاق را پیدا نکرد.

یک ایده که در اطراف مبارزات انتخاباتی مطرح می شود این است که آیا می تواند به اندازه کافی تمام شود و بتواند تابلوی انتخاباتی جمهوری خواهان را در ایالات کلیدی که جو بایدن رئیس جمهور منتخب آرا won عمومی را به دست آورد ارائه دهد. قوانین ایالتی در این مورد متفاوت است که آیا آنها می توانند انتخاب کنندگانی را منعکس کنند که خواست مردم را منعکس نکند. یکی از منابع هشدار داد مشخص نیست که این ایده چقدر جدی مورد بررسی قرار می گیرد.

Axios برای اولین بار گزارش برنامه ریزی شده از آگهی های ترحیم و تجمع های آینده را به منظور شک و تردید در نتایج گزارش داد.

دستیاران کمپین قبل از روز انتخابات به CNN گفتند که در صورت نزدیک شدن نتایج در 3 نوامبر ، همانطور که در ابتدا به نظر می رسید ، فشار پس از انتخابات شامل هرگونه عملیات جانشین تا تجمع امکان پذیر است. اما بایدن با وجود امتناع رئیس جمهور از تصدیق ضرر ، در چندین ایالت برای پیروزی در مسابقات به اندازه کافی پیش افتاده است.

بسیاری از دستیاران اطراف رئیس جمهور می خواهند او به جنگ ادامه دهد – اگر نه برای تغییر در نتیجه ، که در این مرحله توسط کارشناسان امکان پذیر نیست ، پس برای طرفداران ترامپ که برای مبارزه با نتایج گرسنه باقی می مانند ایمان داشتن. این در حالی است که منابع خبری به CNN گفتند برخی از اطرافیان ترامپ ، مانند داماد جارد کوشنر و بانوی اول ملانیا ترامپ درباره اینکه آیا او باید شکست خود را تصدیق کند ، بحث کرده اند. اما برخی دیگر از ترامپ خواسته اند که تسلیم نشود.
'ترامپ هنوز هم می تواند برنده شود': حامیان رئیس جمهور پس از پیروزی بایدن سرسخت باقی می مانند

یک فرد آشنا به برنامه ها گفت که تیم می خواهد نبرد را برای بررسی دقیق تر آرا ادامه دهد حتی اگر خود ترامپ همیشه به طور خصوصی باور نکرده است که موفق خواهد بود.

این مقام مسئول گفت: “از هر چیزی ، نگرانی ما این است که ترامپ را بیشتر آتش بکشیم ، نه او را خسته کنیم”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>