کمپین انتخاباتی ترامپ در کنفرانس خبری جولیانی جمع آوری کمک مالی کرد و از عکس ترامپ در بیمارستان استفاده کرد

در این ایمیل که در مورد جولیانی و سایر اعضای تیم حقوقی کمپین ترامپ درباره تئوری های توطئه و دستاویزهای دستفروش برای بیش از 90 دقیقه درمقابل خبرنگاران گفتگو کرده بود ، “آیا دیروز کنفرانس مطبوعاتی تیم حقوقی من را تماشا کردید؟ آنها دیدنی بودند.”
این کمپین با ادامه چالش های حقوقی بی اساس در چندین ایالت که با نتایج انتخابات 2020 مبارزه می کنند ، بیش از 250 ایمیل جمع آوری کمک مالی ارسال کرده است. رئیس جمهور منتخب جو بایدن با کسب 306 رأی انتخاباتی به 232 رأی ترامپ رسید.

در چاپ خوب درخواست روز جمعه ، تیم ترامپ سهمی از پولی را که به رهبری ترامپ PAC ، Save America می رود ، افزایش داده است. اکنون ، 75٪ از هر کمک به Save America می رود. در هفته گذشته 60٪ کاهش یافته بود.

همانطور که CNN قبلاً گزارش کرده بود ، بازشماری و حسابهای حقوقی اولین ذی نفع درخواستهای بهمن برای جمع آوری کمکهای مالی نیست. اولین برش پولی که ترامپ جمع می کند به بودجه زندگی سیاسی وی پس از کاخ سفید کمک خواهد کرد. PAC های رهبری علاوه بر کمک های مالی به نامزدهای دیگر می توانند کارمندان و مسافرت ها را نیز تأمین مالی کنند. سیاستمداران همچنین در چگونگی صرف پول در PAC های رهبری خود قدرت آزادی زیادی دارند و از نظر قانونی منع استفاده از پول در این حساب ها برای هزینه های شخصی ندارند.

در داخل ایمیل روز جمعه نیز یک عکس سیاه و سفید وجود داشت که ترامپ روی میز در بیمارستان نشسته بود ، زیرا او در ماه اکتبر در مرکز پزشکی نظامی ملی والتر رید از عفونت ویروس کرونا بهبود یافت و متنش را با درخواست پول از طرفدارانش پوشانده بود.

مطالب پیشنهادی  باربری حمل بار به شهرستان قیمت آخر را از ما بگیرید!

کارشناسان امور مالی مبارزات انتخاباتی استدلال می کنند که درخواست های ترامپ برای پول می تواند اهداکنندگان را گمراه کند ، کسانی که ممکن است چاپ خوب قانونی را که بیانگر نحوه استفاده از کمک های آنها است ، نخوانند.

تحت این شرایط ، 75 درصد اول هر کمک تا سقف 5000 دلار به رهبری تازه تأسیس شده ترامپ PAC تعلق می گیرد. فقط پس از برآورده شدن این آستانه ، پول به حساب بازشماری کمپین می رود.

علاوه بر این ، 25٪ از بودجه به حساب عملیاتی کمیته ملی جمهوریخواهان می رود.

برندان فیشر ، مدیر اصلاحات فدرال در مرکز حقوقی کمپین گفت: “درخواست های جمع آوری کمک مالی خود این احساس را به اهدا کنندگان می دهد که پول آنها به حمایت از بازشماری ها و دعاوی پس از انتخابات کمک خواهد کرد.” وی افزود: “اما در واقعیت ، بیشتر پول هر اهداكننده صرف وسیله نقلیه سیاسی تنظیم شده پس از انتخابات ترامپ می شود.”

این داستان با گزارش اضافی به روز شده است.

دانا باش و بتسی کلاین در این گزارش همکاری داشته اند.