کارگران انتخابات سلامتی خود را در طی بیماری همه گیر به خطر انداختند. اکنون ده ها نفر خود را قرنطینه می کنند.

اگر چه هنوز مشخص نیست که چه تعداد کارگر انتخابات در سراسر کشور ممکن است به ویروس کشنده مبتلا شده باشند و ناخودآگاه دیگران را در معرض آن قرار دهند ، اما موارد گزارش شده در بدترین لحظه های همه گیری تاکنون اتفاق افتاده است ، با اوج سقوط برخی از بالاترین روزهای جدید موارد Covid-19 را در ایالات متحده گزارش کرد. فقط در روز انتخابات ، ایالات متحده حدود 85200 مورد را گزارش کرده است.

به گفته دکتر آنیل ویدیان ، بخش بهداشت رفتاری و بهداشت جامعه ، در شهرستان دوتس نیویورک ، یک کارگر نظرسنجی در روز انتخابات که آزمایش بدون علامت داشت ، از نظر ویروس مثبت بود.

این کارگر ماسک زده بود و طبق دستورالعملهای فاصله اجتماعی ، مواردی را که ویدیان گفت ، خطر را برای رای دهندگان “به حداقل ممکن” رساند ، هرچند وی کسی را که از سایتی که شخص در آن کار می کرده استفاده می کرد تا علائم را کنترل کند.

ویدیان روز جمعه در بیانیه ای گفت: “سایر كارگران نظرسنجی كه با فرد تماس مداوم داشته اند قرنطینه می شوند و تحت دستورالعمل ها و پروتكل های بهداشت و ایمنی مورد آزمایش قرار می گیرند.”
ناظر قاضی انتخابات پس از مثبت بودن آزمایش Covid-19 درگذشت

وی افزود: “این یک یادآوری مهم است که ویروس هنوز در جامعه ما وجود دارد.”

بارب بایروم ، كارمند دفتر امور خارجه ، روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت ، در میشیگان ، یك كارگر در حال شمارش آراots غایب در شهرستان اینگهام از نظر ویروس مثبت بود.

بایروم گفت این فرد بدون علامت است “و فقط به دلیل احتیاط به دلیل احتمال قرار گرفتن در معرض یکی دیگر از اعضای خانواده آزمایش شده است.”

وی گفت ، همه کارگرانی که با کارگر آلوده در یک اتاق بودند اکنون خود قرنطینه می شوند.

به گفته ماریتزا باند ، مدیر بهداشت عمومی شهر ، یک کارگر انتخاباتی در نیوهون ، کانتیکت نیز آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد و 12 نفر از کارکنان دفتر دفتردار این شهر را مجبور کرد به مدت دو هفته خود را قرنطینه کنند.

باند در بیانیه ای گفت كه این فرد هفته گذشته “سیستم های اولیه” Covid-19 را “نشان داده و از آن زمان به كار خود برنگشته است و آنها نتیجه آزمایش مثبت خود را در روز انتخابات دریافت كردند.

در بیانیه آمده است: “تاسیسات تمیز و ضد عفونی شده اند تا اطمینان حاصل شود که می توانیم از انتشار Covid-19 جلوگیری کنیم.”

در کالیفرنیا ، ملیندا دوبروف ، ثبت کننده رای دهندگان در سن خوآکوین ، در اوایل روز انتخابات اعلام کرد آزمایش کارگری که در یک مرکز رأی دهی کار می کرده از نظر ویروس مثبت بوده است. این عفونت 16 کارگر دیگر را به سمت قرنطینه خود سوق داد و منجر به تمیزکاری عمیق تأسیسات و کارگران جدید انتخاباتی برای آن مرکز شد.

دوبروف گفت که ردیابی تماس برای حدود 50 نفر که در روزهای قبل از آزمون مثبت رأی خود را در سایت رها کرده بودند و همچنین تقریباً برای 200 نفر که به صورت حضوری در سایت رأی داده بودند ، در جریان است.

برایانا کیلار ، خبرنگار CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>