چه اهمیتی دارد: پیروان انتخابات و ضد ماسک ها

هیجان پیرامون موفقیت آشکار واکسن Moderna – ممکن است تجویز آن نسبت به Pfizer آسان تر باشد و 94.5٪ میزان اثربخشی داشته باشد ، به گفته این شرکت – با صلاحیتی که هنوز کاملاً تأیید نشده است جبران می شود و اکثر آمریکایی ها هنوز برنده آن هستند ماهها بعد از آن دوز دریافت می کنید.

در همین حال ، عفونت های ایالات متحده به اوج خود در بهار رسیده است. حدود 70،000 آمریکایی در بیمارستان بستری هستند. در حالی که در درمان Covid دستاوردهای انکارناپذیری به دست آمده است ، اما تعداد زیاد عفونت ها باعث مرگ بیشتر و بیشتر افراد می شود.

جودی دویرینگ یک پرستار داکوتای جنوبی است که با ناراحتی توییتر می کشد و در مورد بیماران Covid منکر Covid که اعتقاد ندارند ویروسی دارند که رئیس جمهور دونالد ترامپ می گوید از بین می رود ، امتناع می ورزند.

نقطه مقابل محو شدن است.

دورینگ با حضور در برنامه “روز جدید” CNN روز دوشنبه گفت: “من فکر می کنم سخت ترین چیز برای تماشا این است که مردم هنوز به دنبال چیز دیگری هستند و آنها یک پاسخ جادویی می خواهند و نمی خواهند باور کنند که کوید واقعی است.” “و دلیلی که من در توییتر نوشتم این است که این یک بیمار خاص نبود ، این فقط یک اوج بسیاری از مردم بود. و آخرین سخنان مرگبار آنها ، این اتفاق نمی افتد. این واقعی نیست. و وقتی که آنها باید وقت خود را صرف FaceTiming به خانواده های آنها کنید ، آنها از خشم و نفرت پر شده اند و این شب گذشته واقعاً مرا ناراحت کرده و نمی توانم باور کنم که این آخرین افکار و سخنان آنها خواهد بود. “

مطالب پیشنهادی  نمایندگان ارشد GOP از تلاش ترامپ برای لغو نتایج انتخابات مضطرب می شوند

وضعیت داکوتا Dakotas از نظر عفونت برای Covid در ایالات متحده صفر است. در حالی که هر دو ایالت کمتر از 100000 عفونت دارند ، اما جمعیت اندک آنها هنوز به عمق جوامع آنها نفوذ کرده است. داکوتای شمالی به 9000 عفونت در هر 100000 نفر نزدیک می شود. داکوتای جنوبی در حال نزدیک شدن به 7،500 عفونت در هر 100،000 نفر است. هیچ ایالت دیگری بالاتر از 6000 نیست.

داکوتای ماسک ، داکوتای ضد ماسک. داگ بورگوم ، فرماندار جمهوری داكوتای شمالی ، جمعه ساعت 10 شب داكوتای جنوبی ، جایی كه فرماندار كریستی نوئم با افتخار درباره آزادی ساكنانش صحبت كرده است ، دستور ماسك جدید صادر كرد.

در واقع ، او جمعه بیانیه ای صادر کرد که کاملاً عکس این پیام را داد.

دفتر وی در بیانیه ای گفت: “روز خوبی برای آزادی است.” به گفته نوئم ، نه جو بایدن و نه نوئم صلاحیت صدور حکم نقاب برای داکوتاهای جنوبی را ندارند. بنابراین ، دفتر او با رجز گفت: “او دانش كامل را در اختیار شهروندان خود قرار داده و به آنها اعتماد كرده است تا بهترین تصمیمات را برای خود و عزیزانشان بگیرند.”
آزاد زندگی کنید و مردم بمیرند. حمایت نوئم از آزادی مردم در آلوده کردن افراد دیگر با اسکات اطلس ، شخصیت جنجالی گروه ویژه کووید که روز یکشنبه به میشیگاندرز گفت “در برابر محدودیت ها” قیام کنند ، مطابقت دارد.

ما قبلاً از سربازان میدان جنگ می خواستیم که برای آزادی آمریکا بمیرند. اکنون ظاهراً افراد قدیمی و افرادی هستند که شرایط اساسی دارند.

مطالب پیشنهادی  دادگاه عالی تصمیم خواهد گرفت که آیا متمم اول قانون اساسی دولت را از مسدود کردن منتقدان رسانه های اجتماعی باز می دارد یا خیر

Laissez-faire در مقابل طبیعت انسان. حامیان آن را رویکرد خاموش کردن یا لمس سبک می نامند. مشکل این است که فرض می کند دوستان ، همسایگان و سایر افراد جامعه شما وظیفه خود را انجام می دهند.

اکنون این گزارش را از CDC ماین در مورد یک عروسی فوق العاده پخش کننده در ماه آگوست بخوانید که منجر به بیش از 100 عفونت و مرگ متعدد شد. عفونت عروسی خانه سالمندان را آلوده کرد. این یک زندان را آلوده کرد. مردم در جامعه بیرون بودند و در حالی که علائم خود را نشان می دادند به ورزشگاه می رفتند.

اگر سیاست عمومی لمس را در مورد طبیعت انسانی نمایش داده شده در ماین اعمال کنید ، پیشنهاد این است که همه ما باید Boo Radleys باشیم ، نه اینکه ماسک بزنیم و به آرامی باز شویم. عنصر سرشتی انسان در انتشار Covid همان چیزی است که پزشکان در مورد شکرگذاری شگفت زده کرده اند.
از نظر عددی ، جمعیت بسیار کم داکوتاها نسبت به ایالت های دیگر بسیار کمتر است ، مانند تگزاس که با یک موج مقابله کرده است اما به ماسک نیاز دارد. به عنوان بخشی از جمعیت آنها ، تعداد زیادی عفونت در داکوتاها وجود دارد.
مربوط: گزارشی که آنها زندانیان خود را برای کار در سردخانه های سیار El Paso پیش نویس کرده اند سورئال است. و همینطور این تصاویر از هزاران اتومبیل که برای بانک های مواد غذایی به صف شده اند.
در مورد تمام 50 ایالت اینجا بخوانید.

پیام های مخلوط رای دهندگان روی ماسک. این انتخابات هم به عنوان رئیس جمهور حامی مأموریت نقاب شناخته شد و هم به فرمانداران جمهوری خواه و قانونگذاران ایالتی که ماسک های مخالف را یکی از پیام های اصلی خود قرار داده اند ، اعتبار سنجی کرد.

واشنگتن پست یک داستان جذاب درباره این که انکار کوید حتی در ایالت هایی که بایدن برنده شد ، مانند ویسکانسین ، و در ایالت هایی که حتی به آنها نزدیک نشده است ، مانند آیووا و مونتانا ، رأی گیری کرد.

مسئولیت شما چیست؟ ما مدت طولانی است که در این کشور در مورد مراقبت های بهداشتی و مسئولیت بحث می کنیم. دشوار است که واکنش ناشی از قانون مراقبت مقرون به صرفه را در سال 2009 از واکنش محدود به Covid در سال 2020 جدا کنید.

مطالب پیشنهادی  مردی به جرم حمله به نماینده انجی کریگ در ساختمان آپارتمان دی سی اعتراف کرد

و یادآوری می کنیم که دیوان عالی کشور بار دیگر به دنبال این شرط برای خرید بیمه درمانی آمریکایی ها است. اما بین کسی که از خرید امتناع می کند یا توانایی پرداخت بیمه درمانی را ندارد ، سطحی از حذف وجود دارد و بنابراین در صورت ابتلا به بیماری ، تخلیه عمومی باعث می شود و افرادی که ماسک نمی زنند یا با علائم عمومی بیرون از منزل بیرون می روند ، تخلیه می شود. افرادی را که از Covid خواهند مرد آلوده می کنند.

اما آزادی استورگیس چهارم ژوئیه عالی نیست.