چرا ممکن است سنا به رهبری جمهوری خواهان برای جو بایدن چنین چیز بدی نباشد

گرچه خرد متعارف همیشه درست نیست – مخصوصاً هنگام کار با محاسبات سیاسی خام.

نگاه کن تردیدی نیست که اکثریت سنای دموکرات بایدن را آسان تر برای انتخاب کابینه ای که او واقعاً می خواهد در مقابل کابینه ای که فکر می کند می تواند چند رای جمهوری خواه را تأیید کند در صورتی که حزب جمهوری خواه اکثریت آنها را تأیید کند. و این کنترل واحد ، حداقل بر قوای مقننه و مجریه ، این امکان را فراهم می کند که دو سال دموکرات ها قانون رویایی خود را در مورد همه چیز از مراقبت های بهداشتی گرفته تا مالیات گرفته تا مهاجرت ارائه دهند.

اما سناریوهای رویایی تقریباً همیشه فقط به همین شکل باقی می مانند – حتی وقتی یک حزب همه اهرم های قدرت را کنترل می کند. آنچه در مورد بایدن و وضعیت فعلی حزب دموکرات در کنگره می دانیم را در نظر بگیرید:

بایدن با قول بازگشت به سیاست “عادی” دوید (و برنده شد).

بایدن در ماه مه 2019 گفت: “من فقط فکر می کنم راهی وجود دارد و چیزی که اساساً اوضاع را تغییر خواهد داد این است که دونالد ترامپ از کاخ سفید خارج شود.” این یک شوخی نیست. شما شاهد وقایع اخلاقی در میان بسیاری از من هستید دوستان جمهوری خواه ». کل پیام وی – به ویژه در انتخابات عمومی – این بود که مقامات منتخب جمهوریخواهان اساساً افراد خوبی هستند که در صورت انتخاب رئیس جمهور می توانند با آنها کار کنند ، نه هواپیماهای بدون سرنشین بی فکر در پی رئیس جمهور دونالد ترامپ در یک بن بست.

سابقه بایدن در کنگره (و به عنوان معاون) به عنوان یک معامله کننده است.

بایدن مظهر یک مرکزگرای عملگرا و پسری است که دوست دارد راهی برای انجام معاملات پیدا کند – حتی اگر این کار نیاز به دادن چیزی به جمهوری خواهان دارد تا چیزی را برای طرف خود بدست آورد. (بایدن به وضوح از کار خود با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل برای جلوگیری از بحران سقف بدهی در سال 2011 و صعود مالی سال 2013 لذت برد.) فقط چند هفته قبل از انتخابات سال 2020 ، در یک تالار شهر ، بایدن در صورت پیروزی این برنامه را گفت:

“کاری که من می خواهم انجام دهم – اگر من به عنوان رئیس جمهور انتخاب شوم ، اولین چیز است – و نه یک شوخی است ، و شما می توانید بپرسید ، اگر آنها به شما بگویند ، دوستان قدیمی پدر شما در حزب جمهوری خواه. من می خواهد تلفن را برداشته و با آنها تماس بگیرد و بگوید ، “بیایید با هم جمع شویم. ما باید بفهمیم که اینجا چگونه جلو می رویم.” زیرا موارد زیادی وجود دارد که ما واقعاً در مورد آنها اتفاق نظر داریم. “

حزب دموکرات بین میانه رو و لیبرال شکسته شده است.

تنها هشت روز از یک انتخابات ناامیدکننده که کرسی های آنها را از دست می دهد ، دموکرات های مجلس نمایندگان به سرعت به یک گروه اخراج دائره تبدیل شده اند. ابیگل اسپانبرگر نماینده ویرجینیا هفته گذشته طی یک تماس تلفنی همکاران لیبرال خود را محکوم کرد. وی گفت: “ما دیگر لازم نیست كه هرگز از كلمات” سوسیالیست “یا” سوسیالیسم “استفاده كنیم.” “زیرا در حالی که مردم فکر می کنند مهم نیست ، مهم است. و ما اعضای خوبی را به خاطر آن از دست دادیم.” که با انتقاد فوری از نماینده نیویورک ، الکساندریا اوکازیو-کورتز ، برجسته ترین صدای لیبرال مجلس ، روبرو شد.
“شما نمی توانید فقط به سازمان دهندگان جوانان ، سیاه و قهوه ای كه در حال سوار شدن هستند بگویید كه ما را در هر انتخابات نجات دهند تا ساكت باشیم یا در صورت نیاز به نماینده هایشان قهرمان آنها نشویم.” AOC توییت کرد. “یا تعجب کنید که چرا آنها برای حضور در میان مدت حضور نمی یابند ، زیرا آنها را بخاطر موجود بودن سرزنش می کنند. هنگامی که آنها پیروزی ها را ارائه می دهند ، از Esp استفاده کنید.”

اکنون ، با توجه به همه اینها ، به چالش بایدن فکر کنید اگر دموکرات ها موفق شوند اوایل سال آینده کنترل سنا را در جورجیا دوباره بدست آورند.

مطالب پیشنهادی  7- تراتل را تا مینیمم آن پایین بیاورید

او به طور مداوم توسط لیبرال ها – به ویژه در مجلس – تحت فشار قرار خواهد گرفت تا برنامه هایی مانند “معامله جدید سبز” ، “مدیکر برای همه” و انواع دیگر لیست های خواسته مترقی را تحت فشار قرار دهد. (البته بایدن ، پیش از این نیز به روشنی گفته است كه از این اقدامات گسترده لیبرال حمایت نمی كند.) و همچنین وی مجبور خواهد شد كه گزینه های مورد علاقه لیبرال را برای پست های كابینه برتر انتخاب كند – مانند الیزابت وارن در خزانه داری یا برنی سندرز در كارگر.

این می تواند یک عظیم سردرد برای بایدن. در حالی که او می توانست سعی کند راه خود را دنبال کند – از نظر انتخاب کابینه و دستور کار دوره اول خود – در هر مرحله با مخالفت چپ لیبرال روبرو می شود. و گرچه پیروزی اولیه بایدن بر چندین گزینه لیبرال دیگر ، مرکز عملی حزب دموکرات را همچنان حیاتی می داند ، اما تردیدی وجود ندارد که شور و اشتیاق (و دلارهای اهدا کننده) عمدتا در چپ ایدئولوژیک قرار دارد.

حال ، گزینه جایگزین را در نظر بگیرید. بایدن رئیس جمهور است در حالی که دوست قدیمی او مک کانل رهبر اکثریت سنا است. (در سال 2016 ، وقتی بایدن نقش خود را به عنوان معاون رئیس جمهور ترک می کرد ، مک کانل بایدن را “یک دوست واقعی … یک شریک قابل اعتماد توصیف کرد … ما همه شما را از دست خواهیم داد.”) بایدن می تواند به طور قابل اعتمادی قضیه را مطرح کند که هیچ قانونی برای پیشبرد برخی از قوانین در مجلس هیچ فایده ای ندارد زیرا این قانون در سنا انجام می شود. گرچه لیبرال ها از این کار متنفر هستند ، اما آنها تلاش می کنند واقعیت سیاسی آشکار را انکار کنند.

این بایدن را در نقشی که او نه تنها کمپین می کرد بلکه دهه ها را در سنا (و به عنوان معاون رئیس جمهور) به کمال رساندن سپرد: کاهش معاملات در مورد موضوعات اصلی کشور که ممکن است همه را خوشحال نکند ، اما توپ را کمی به یک موقعیت نزدیک تر منتقل می کند. هدف.

مطالب پیشنهادی  بسته بندی اصولی

شما به من بگویید: کدام سناریو برای بایدن جذاب تر است که ما می دانیم؟