چرا آرا-پستی در میشیگان ، ویسکانسین و پنسیلوانیا خیلی دیر شمرده شد

اما این اعداد هرگز کامل نبودند ، و با محاسبه آرا-نامه های پستی از مناطق به شدت دموکراتیک در این ایالت ها ، این آرا into یک شبه و چهارشنبه تغییر می کردند.

یک دلیل مهم تأخیر: قوانین در هر ایالت از آغاز کار مسئولین انتخابات برای پردازش و شمارش رکورد تعداد رأی های پستی که رأی دهندگان در میان بیماری همه گیر Covid-19 استفاده کرده اند ، منع کرده است.

پنسیلوانیا را بگیرید. قانونگذار تحت کنترل جمهوریخواهان از تغییر قانون ایالت برای اجازه دادن به مقامات انتخابات شهرستان برای شروع پردازش برگه های رای گیری از طریق پست تا ساعت 7 صبح روز انتخابات خودداری کرد. این امر باعث شد مقامات انتخابات محلی کوه هایی از آرای غیابی را برای پردازش و شمارش آرا top حضوری صادر شده در روز سه شنبه داشته باشند.

بر اساس وب سایت انتخابات ایالت ، به طور کلی ، پنسیلوانیا نزدیک به 2.6 میلیون برگه رای گیری از طریق نامه الکترونیکی دریافت کرده است. مقامات می گویند که این 10 برابر تعداد آرای غیابی است که در یک انتخابات عادی دریافت می کند. فقط در سنگر دموکراتیک فیلادلفیا ، مقامات بیش از 350000 برگ رای غایب دریافت کردند که نمی توانستند پردازش آنها را آغاز کنند تا اینکه رای گیری ها روز سه شنبه باز شود.

تأخیر بیشتر نتایج در ایالت کیستون: براساس گزارش CNN ، نه شهرستان پنسیلوانیا تصمیم گرفتند پردازش و شمارش آرا را تا صبح روز چهارشنبه آغاز نکنند.

وزیر امور خارجه كتی بوكوار روز چهارشنبه پس از آنكه به نظر می رسید 0٪ از آرا-نامه های پستی در وب سایت این ایالت را شمرده اند ، كتی بوكوار تلاش كرد تا به طور علنی از شهرستانهای عقب مانده برای سرعت بخشیدن به گزارش دهی جمع كند. وی به خبرنگاران گفت: “ما در حال پیگیری تمام این شهرستانها هستیم تا بگوییم:” سلام ، مطمئن شوید كه پرونده ها را برای ما تهیه می كنید. “

مبارزات انتخاباتی بایدن دموکرات ها را به رأی دادن زودهنگام ترغیب کرد – در حالی که رأی های حضوری احتمالاً طرفدار ترامپ بود – بنابراین جای تعجب نیست که شمارش آرا معاون رئیس جمهور سابق با شمارش آرا more بیشتری از طریق پست توسط رئیس جمهور افزایش یابد.

این تغییر تعداد رئیس جمهور خشمگین شد. “او روز چهارشنبه در توییتی نوشت:” آنها رای های بایدن را در سراسر کشور – در پنسیلوانیا ، ویسکانسین و میشیگان “پیدا می کنند ،” برای کشور ما بسیار بد است! “

اما ریچارد هاسن ، کارشناس حقوق انتخابات در دانشکده حقوق دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و تحلیلگر CNN ، گفت: “هیچ چیز شومی وجود ندارد”.

وی گفت: “در این سه ایالت ، مقامات انتخاباتی برای وقت اضافی التماس می كردند” و بیشتر توسط قانونگذاران ایالت خنثی شد.

هاسن گفت: “آرا به طور تصادفی پردازش نمی شوند ، بنابراین شما در نتایج عوض می شوید”.

میشیگان که بیش از 3.1 میلیون برگ رای غایب دریافت کرده بود ، در آستانه روز انتخابات با محدودیت های مشابهی روبرو شد.

یک قانون جدید ایالتی به شهرهای دارای حداقل 25000 نفر ساکن زمان کمی بیشتر از حد معمول برای پردازش برگه های رای گیری ، اما بدون شمارش ، را داده است – 10 ساعت اضافی در 2 نوامبر ، یک روز قبل از انتخابات. (پردازش شامل بیرون آوردن برگه های رای از پاکت های بیرونی آنها و آماده سازی آنها برای جدول بندی است.)

پنجره کوتاه برای پردازش برگه های رای گیری از طریق نامه های پستی در ایالاتی مانند پنسیلوانیا و میشیگان کاملاً در تضاد با فلوریدا است ، جایی که مقامات هفته ها قبل از روز انتخابات شروع به پردازش برگه های رای گیری کردند ، به آنها امکان گزارش سریع نتایج را می دهد.

این بخشی از دلیل پیش بینی سریع ترامپ در فلوریدا به عنوان برنده بود.

در ویسکانسین ، کارگران انتخابات مجبور بودند تا 7 صبح سه شنبه منتظر بمانند تا بیشترین پردازش راجع به تقریباً 2 میلیون برگ رای گیری غایب و زودهنگام را آغاز کنند.

یک موج افزایش در ویسکانسین یک شبه باعث شد که تا حد زیادی طرفدار بایدن باشد ، خشم محافظه کارانه را برانگیخت ، اما این نشان دهنده سنگر حزب دموکرات در میلواکی بود که بیش از 169000 رأی غایب را گزارش می داد.

نبرد جداگانه ای بین احزاب سیاسی می تواند در هفته های آینده بر سر دسته دیگری از آراots درگیر شود: آرا-نامه ای که پس از روز انتخابات می رسد. ترامپ علیه تصمیم دادگاه عالی که به پنسیلوانیا اجازه می دهد تا آرای انتخاب شده را که حداکثر سه روز پس از انتخابات می رسد ، شمرد.

اما روز چهارشنبه ، مقامات انتخابات در تلاش بودند تا آرا count را که قبلاً در دست داشتند ، بشمارند.

فرماندار پنسیلوانیا ، تام وولف ، یک دموکرات ، صبح چهارشنبه به خبرنگاران گفت که این سیستم آنطور که باید کار می کند ، حتی اگر نتایج کامل تا پایان روز در دسترس نباشد.

وی گفت: “ما باید صبور باشیم اما اطمینان داریم که این آرا شمارش می شود ، آنها دقیقاً شمرده می شوند و کاملاً شمارش می شوند.” “تأخیری که می بینیم نشانه کار سیستم است.”

کلی منا ، الی کافمن ، کنستانتین توروپین و کیسی تولان از CNN در این داستان سهیم بودند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>