چاپ ظریف قانون احترام به ازدواج

نسخه ای از این داستان برای اولین بار در ماه جولای منتشر شد. نیز ظاهر می شود در خبرنامه CNN چه مهم است. برای دریافت آن در صندوق ورودی خود، به صورت رایگان ثبت نام کنید اینجا.CNN

بیایید با نکات مثبت شروع کنیم: جمهوری خواهان و دموکرات ها برای محافظت از همجنس گرایان گرد هم می آیند ازدواج از دیوان عالی کشور

قانون احترام به ازدواج ازدواج ها را کدگذاری می کند و در میان نگرانی دموکرات ها مبنی بر اینکه همان اکثریت محافظه کار در دادگاه عالی که حق سقط جنین را سلب کرده بود، ازدواج همجنس گرایان را در آینده هدف قرار دهد، به وجود آمد.

نسخه ای که در مجلس سنا بر مشکلاتی غلبه کرد، سه شنبه سنا را تصویب کرد. دوازده سناتور جمهوری خواه از سراسر کشور با دموکرات ها قبل از روز شکرگزاری رای دادند تا بحث را محدود کنند و به سمت رای گیری نهایی حرکت کنند.

مربوط: با 12 جمهوری خواه که به قانون احترام به ازدواج رای دادند آشنا شوید

پیش از آنکه رئیس جمهور جو بایدن بتواند آن را به قانون امضا کند، برای تصویب به مجلس می رود.

اما مقدار مناسبی از چاپ ریز وجود دارد.

اولاً، این لایحه همه ایالت ها را ملزم نمی کند که ازدواج همجنس گرایان را مجاز کنند. اگرچه این واقعیت فعلی تحت تصمیم اوبرگفل علیه هاجز در سال 2015 است. در عوض، اگر دادگاه عالی اوبرگفل را لغو کند و ممنوعیت های قبلی ایالتی در مورد ازدواج همجنس گرایان دوباره اجرایی شود، قانون احترام به ازدواج ایالت ها و دولت فدرال را ملزم می کند که به ازدواج هایی که در مکان هایی که قانونی است، احترام بگذارند.

استثنائات مذهبی وجود دارد. حامیان جمهوری خواه بر عناصری در این نسخه سنا تأکید کرده اند که از سازمان های غیرانتفاعی و مذهبی در برابر حمایت از ازدواج همجنس گرایان محافظت می کند.

شلی مور کاپیتو، سناتور ویرجینیای غربی در بیانیه‌ای پس از کمک به شکستن این بحران گفت: «من از اصلاحیه جایگزین حمایت خواهم کرد، زیرا تضمین می‌کند که آزادی‌های مذهبی ما، یکی از پایه‌های دموکراسی ما، حفظ و محافظت می‌شود.

ماه ها تلاش پشت پرده طول کشید تا بیش از 10 جمهوری خواه وارد صحنه شوند.

همه اینها در حال حاضر آکادمیک است. این لایحه تنها در صورتی تصویب می‌شود که دادگاه عالی که اکنون محافظه‌کار است، که از پیشینه‌ای در حال تغییر لذت برده است، تصمیم اوبرگفل علیه هاجز را که حق ملی ازدواج برای زوج‌های همجنس را ایجاد می‌کند، دوباره بررسی کند.

دو تن از قاضی‌هایی که به آن حکم رای مثبت دادند جای خود را به محافظه‌کاران منصوب شده توسط جمهوری‌خواهان داده‌اند، به این معنی که اگر امروز به این پرونده رسیدگی می‌شد، این احتمال وجود داشت که تصمیم دیگری اتخاذ شود.

در حالی که به نظر می رسید قاضی ساموئل آلیتو می خواهد سابقه حقوق سقط جنین را که در اوایل سال جاری توسط دادگاه عالی اصلاح شده بود، از بین ببرد، آریان د ووگ از سی ان ان در مورد اینکه چگونه تصمیم سازمان بهداشت زنان دابز علیه جکسون می تواند بر موضوعاتی مانند ازدواج تأثیر بگذارد، نوشته است. داستان او را بخوانید.

با وجود چاپ ریز، تقریبا غیر قابل باور است که کمتر از یک نسل پیش، جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها، همراه با یک رئیس‌جمهور دموکرات در دهه 90، برای محافظت از «نهاد ازدواج» در برابر اتحادیه‌های همجنس‌گرا با یکدیگر همکاری کردند.

امروز، جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها، همراه با یک رئیس‌جمهور دموکرات، با یکدیگر همکاری می‌کنند تا از ازدواج همجنس‌گرایان در برابر یک نهاد دولتی محافظت کنند.

در آن زمان، حمایت عمومی از ازدواج همجنس‌گرایان از حدود یک چهارم مردم در سالی که قانون دفاع از ازدواج تصویب شد، در نظرسنجی گالوپ امسال به 71 درصد افزایش یافت.

این موضوع در چندین انتخابات ایالات متحده نقش داشته است، از جمله، احتمالاً، انتخاباتی که اخیراً برگزار شد.

در اینجا تاریخچه مختصری از برابری ازدواج است که نقش مهمی در قبل ایفا می کند سال های انتخابات:

در سال 1996، اکثریت جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و سنا پس از اینکه رئیس جمهور وقت بیل کلینتون نتوانست به همجنس گرایان اجازه دهد آشکارا در ارتش خدمت کنند، گشایش سیاسی را احساس کردند.

آنها همچنین در تلاش بودند تا از تصمیم دادگاه هاوایی که می‌توانست ازدواج همجنس‌گرایان را در آن ایالت قانونی کند جلوتر بگیرند. جمهوری خواهان از ترس هر ایالتی که ممکن است اتحادیه های همجنس را به رسمیت بشناسد، قانون دفاع از ازدواج را به اجرا گذاشتند. معروف به DOMA.

این قانون ازدواج را بین یک مرد و یک زن اعلام کرد و به ایالت ها اجازه داد تا از به رسمیت شناختن ازدواج خودداری کنند. آن را نیز از مزایای فدرال از زوج های همجنس متاهل خودداری کرد. در سال 2013 بخشی از DOMA خلاف قانون اساسی تشخیص داده شد.

DOMA از تأیید گسترده ای برخوردار بود. دموکرات هایی مانند سن آن زمان. بایدن به این لایحه رای داد. چاک شومر، رهبر فعلی اکثریت سنا، و بسیاری از دموکرات‌های دیگر که نامشان را می‌شناسید، از جمله 342 نفری بودند که به این لایحه در مجلس رای دادند.

نانسی پلوسی، رئیس کنونی مجلس نمایندگان، به همراه نماینده وقت مجلس، در میان 67 عضوی بود که به «نه» رأی دادند. استیو گاندرسون، که در آن زمان تنها جمهوریخواه همجنسگرای مجلس نمایندگان بود.

در سال 2004، قرار دادن اصلاحیه های ضد ازدواج همجنس گرایان در برگه های رأی گیری در ایالت های کلیدی مانند اوهایو سیاست هوشمندانه ای بود. این به جورج دبلیو بوش کمک کرد تا مجدداً به کاخ سفید انتخاب شود و حزب جمهوری خواه کرسی هایی را در مجلس سنای ایالات متحده کسب کند.

بوش اصلاحیه قانون اساسی را برای ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان تایید کرد. جان کری نامزد دموکرات نیز در آن زمان با ازدواج همجنسگرایان مخالف بود.

در سال 2008، حتی زمانی که بیشتر اعضای حزب او به طور علنی از برابری ازدواج حمایت کردند، اوباما به مخالفت خود ادامه داد.

او اخیراً گفته و نوشته است که همیشه شخصاً از ازدواج همجنس‌گرایان حمایت کرده است حقوق. دیوید اکسلرود، دستیار مبارزات انتخاباتی او نوشته است که اوباما تصمیم حساب شده ای برای مخالفت با ازدواج همجنس گرایان گرفته است.

اکسلرود در خاطرات خود نوشت: “او با اکراه توصیه افراد عملگراتری مانند من را پذیرفت و موضع خود را برای حمایت از اتحادیه های مدنی به جای ازدواج تغییر داد که آن را “اتحادیه مقدس” می نامد.”

در سال 2012، پس از رهبری معاون رئیس جمهور وقت، بایدن، اوباما رسماً در مورد این موضوع تحول یافت و گفت که اکنون از برابری ازدواج حمایت می کند. بزرگ بود لحظه

چند سال بعد، در سال 2015، دادگاه عالی به نفع ازدواج همجنس گرایان در سراسر کشور رای داد.

ترامپ در سال 2016 در مصاحبه ای با “60 Minutes” گفت: “من با آن خوب هستم.”

او در ادامه به قهرمانی برای حقوق همجنس‌گرایان می‌بالید، اگرچه بسیاری از فعالان LGBTQ با این موضوع مخالف بودند.

سیاستمداران دهه 90 تا حد زیادی با کشور تکامل یافته اند.

اما تابستان امسال، یکی از یادگارهای دادگاه عالی در دهه 90، قاضی کلارنس توماس، تصمیم ازدواج او در سال 2015 را زیر سوال برد. در نتیجه، جمهوری خواهان و دموکرات ها دوباره گرد هم آمده اند تا کاری را که در سال 1996 انجام دادند لغو کنند و سعی کنند ازدواج را به عنوان یک حق برای همه آمریکایی ها تضمین کنند.

مطالب پیشنهادی  دانلود فیلم و سریال جدید