پرداخت محرک: زمان برای میلیون ها آمریکایی که هنوز پرداختی دریافت نکرده اند در حال اتمام است

خدمات درآمد داخلی در حال رسیدن به آخرین دریافت کنندگان قبل از مهلت 21 نوامبر است و نه میلیون نامه در ماه سپتامبر برای افرادی ارسال می کند که احتمالاً پرداخت 1200 دلار از سوی کنگره را در اوایل سال جاری از دست داده اند.
در حالی که اکثر آمریکایی های واجد شرایط پول را به طور خودکار در طول بهار و تابستان دریافت می کردند ، افراد بسیار کم درآمد که به طور معمول اظهارنامه مالیاتی ارائه نمی دهند ، باید آنلاین ثبت نام کنند تا سرویس درآمد داخلی بداند چگونه به آنها دسترسی پیدا کند.
تقریباً 12 میلیون نفر در این گروه قرار گرفتند و مشخص نیست كه چه تعداد از آنها هنوز پول خود را دریافت نكرده اند. بیش از هشت میلیون نفر از ماه اکتبر بصورت آنلاین ثبت نام کرده بودند ، اما سرویس درآمد داخلی از بیان اینکه چه مقدار پرداخت به افراد غیر پرونده و یا تعداد بیشتری از آنها ثبت نام کرده است ، از زمان گسترش این امر ، خودداری کرد.
داوطلبان در سراسر کشور تلاش خود را برای دستیابی به افراد بی خانمانی که ممکن است واجد شرایط پرداخت 1200 دلار باشند ، افزایش داده اند اما ممکن است از آنها آگاهی نداشته باشند یا از رایانه یا تلفن هوشمندی که می توانند برای ثبت نام استفاده کنند ، برخوردار نیستند.

در شهرستان برووارد ، فلوریدا ، داوطلب ریچارد کمپیلو با راه اندازی آزمایشگاه رایانه در یک مرکز صرف غذا ، تلاش هایی را برای ثبت نام آنلاین بی خانمانها به 220 نفر آغاز کرد. وی گفت ، اما فقط حدود 30 درصد از آنها پول را دریافت كرده اند.

مطالب پیشنهادی  لانكفورد استدلال می كند كه وی روز جمعه "قدم" گذاشته و با GSA در مورد روند انتقال بایدن گفتگوی خصوصی داشته است

دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد ، اما ابزار آنلاین دولت معمولاً دلیل معوق بودن پرداخت را توضیح نمی دهد. کمپیلو گفت که ممکن است یک تماس تلفنی با خط تلفنی سرویس درآمد داخلی داشته باشد تا بداند چرا و حتی در آن زمان ، آژانس هنوز نمی تواند هویت یک شخص را تأیید کند.

وی گفت: “من فکر می کنم سازمان امور مالیاتی واقعاً کار بسیار خوبی انجام داده است. اما اکنون آنها باید جنگ را به پایان برسانند.”

برخی از افراد طبق قانون به سادگی فاقد صلاحیت هستند ، مانند افرادی که ادعا می کردند به اظهارنامه مالیاتی یکی از اعضای خانواده وابسته هستند. مهاجران فاقد سند و مدرک که شماره تأمین اجتماعی ندارند اما عمو سام را با استفاده از شماره شناسایی مpدی پرداخت می کنند ، همچنین همسران آنها از پرداخت ها مستثنی هستند.

برخی از دستاوردهای پرداخت های قبلی

آژانس به سرعت به بیش از 160 میلیون نفر پول ارسال کرد ، اما روند کار در این راه بدون دست انداز نبود. برخی از مردگان قبل از افراد زنده ای که هنوز منتظر بودند ، به اشتباه پرداخت می کردند. دریافت کنندگان تأمین اجتماعی که هزینه اضافی برای افراد تحت تکفل دارند ، باید قبل از دریافت مبلغ صحیح اقدام کنند. و بعد از اینکه خدمات درآمد داخلی به برخی از افراد کارتهای بدهی بارگیری شده توسط آنها را ارسال کرد ، گزارشهایی از مردم به گوش می رسد که آنها ندانسته اند آنها را در سطل آشغال ریخته اند زیرا آنها انتظار چک کاغذی را داشتند.

“کارولین مالونی” نماینده دموکرات در جلسه دادرسی نظارت مجلس نمایندگان ماه گذشته گفت: “واضح است که سازمان امور مالیاتی برای تأمین این لحظه مجهز نبوده است.”

مطالب پیشنهادی  رامنی رهبری ترامپ در Covid-19 را "یک فاجعه بزرگ انسانی" خواند

وی گفت برخی از رأی دهندگانش هنوز منتظر پولی هستند كه دولت به آنها بدهكار است و جمهوریخواهان را در كنگره مقصر كاهش بودجه آژانس طی سالهای گذشته می داند.

چک های محرک همزمان با اوج فصل بازگرداندن مالیات ، به کار سنگین آژانس اضافه می شود. در همین حال ، مجبور شد برخی از مکانهای کمک مالیاتی خود را به دلیل همه گیری و تعداد زیادی برگردانده کاغذ که از زمان کار بسیاری از کارمندانش در خانه کار می کرد ، تعطیل کند.

هنوز هم ، یک گزارش نظارت دولتی نشان می دهد که خدمات درآمد داخلی 98 درصد از پرداخت هایی را که تا ماه ژوئن انجام داده است ، به درستی محاسبه کرده است.

یک فرصت دیگر در فصل تشکیل پرونده مالیات

کسانی که مهلت 21 نوامبر را از دست می دهند ، می توانند سال آینده پس از ارائه اظهارنامه مالیاتی سال 2020 ، هزینه های محرک خود را دریافت کنند – اما این یک سال کامل پس از تأسیس برنامه توسط کنگره خواهد بود.

قانون گذاران دو طرف راهرو از ارسال دور دوم پرداخت های محرک حمایت کرده اند ، اما آنها با وجود ماه ها مذاکره نتوانسته اند در مورد یک بسته کلی اقتصادی توافق کنند. اگر و هنگامی که کنگره رای بگیرد ، محرک دیگری محتمل است و احتمالاً سال آینده خواهد بود.

اگر لایحه محرک جدید شامل مرحله دوم پرداخت ها باشد ، نمایندگان مجلس می توانند برنامه را تغییر دهند. شواهدی وجود دارد که دولت های ایالتی در مورد 75٪ از افرادی که در معرض خطر دور اول پرداخت نیستند ، اطلاعات دارند ، زیرا آنها یا در SNAP یا Medicaid شرکت می کنند ، طبق مرکز بودجه و اولویت های سیاست. اما کنگره مشخص نکرد که داده های این برنامه ها می توانند برای اولین بار استفاده شوند.

مطالب پیشنهادی  تور عمان ، تور لوکس عمان