وزیر خارجه جمهوری خواه گرجستان خواستار استعفای سناتورهای جمهوری خواه را ساقط کرد

رافنسپرگر ، که همچنین یک جمهوری خواه است ، در بیانیه ای گفت: “اوایل امروز سناتورهای لوفلر و پردو خواستار استعفای من شدند.” “بگذارید شروع کنم و بگویم که این اتفاق نخواهد افتاد. رای دهندگان جورجیا مرا استخدام کردند و رای دهندگان کسی هستند که مرا اخراج می کنند.”

رافنسپرگر ادامه داد: “به عنوان وزیر امور خارجه ، من هر روز به مبارزه برای اطمینان از انتخابات عادلانه در جورجیا ادامه خواهم داد ، که هر رأی قانونی محاسبه می شود و آرای غیرقانونی شمارش نمی شوند.”

“من می دانم که احساسات رو به افزایش است. سیاست در حال حاضر در همه امور دخیل است. اگر من سناتور پردو بودم ، من عصبانی می شدم که در دور دوم قرار داشتم. و من و سناتورها همه از نتیجه احتمالی رئیس جمهور خود ناراضی هستیم.”

بعد از ظهر روز دوشنبه ، لوفلر و پردو در بیانیه مشترکی که باعث ناراحتی از روند انتخابات ایالت شد بدون ارائه هیچ دلیل مشخصی برای اثبات ادعاهای خود خواستار استعفای رافنسپرگر شدند.

جفت گفتند: “گرجی ها خشمگین هستند و به درستی. ما از ابتدا روشن بودیم: هر رأی قانونی باید شمرده شود. هر رأی غیرقانونی نباید. و در روند شمارش آرا باید شفافیت و یکنواختی وجود داشته باشد” ادعاهای دروغ دونالد ترامپ مبنی بر اینکه آرا illegal غیرقانونی شکل دهنده انتخابات است.

رافنسپرگر ، آنها اظهار داشتند ، “مردم جورجیا را شکست داده است ، و او باید فوراً از قدرت کناره گیری کند.”

عصر دوشنبه در کاپیتول هیل ، لوفلر از پاسخ به س questionsالات خبرنگاران در مورد بیانیه رافنسپرگر خودداری کرد.

CNN هفته گذشته پیش بینی کرد که یک مسابقه ویژه انتخاباتی بین لوفلر و رافائل وارنوک دموکرات به مرحله دوم در ژانویه صعود کند. و در حالی که CNN پیش بینی نکرده است که رقابت سنا بین پردو و جون اوسوف از دموکرات ها به مرحله دوم صعود کند ، هر دو نامزد از هم اکنون در حال مبارزه برای رویارویی با یکدیگر در 5 ژانویه هستند.
پردو با بیش از 88000 رأی اوسوف را رهبری می کند ، اما بیش از 50٪ آرای لازم برای جلوگیری از دور دوم را کسب نکرده است.

رافنسپرگر در پایان سخنان خود گفت: “كار من این است كه از قانون جورجیا پیروی كنم و مراقب باشم كه همه آرا legal قانونی و بدون هیچ رأی غیرقانونی به درستی و دقیق شمرده شود.”

“به عنوان وزیر امور خارجه ، این وظیفه من است و من به وظیفه خود ادامه می دهم. من به عنوان یک جمهوری خواه ، نگران نگهداری مجلس سنای ایالات متحده توسط جمهوری خواهان هستم. من توصیه می کنم سناتورهای لوفلر و پردو تمرکز خود را بر روی این موضوع آغاز کنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>