نکات راه اندازی کارگاه خیاطی با سایت سیماکده

به نقل از سایت آموزش خیاطی سیماکده اگر الان این مطلب رو مطالعه میکنید به  راه اندازی اتاق دوخت خود فکر می کنید؟ قبل از اینکه حتی به ایجاد اتاق خیاطی فکر کنید ، باید به برخی از سوالات پاسخ دهید تا مطمئن شوید که به اشتباه نمبکنید

باور کنید – تعدادی از افرادی که فکر می کنند فقط وقتشان کمی خیاطی می کند ، درگیر یک اتاق خیاطی می شوند و ناگهان متوجه می شوند که واقعاً چقدر زمان می خواهند در آنها یک فضای خیاطی مقدس شگفت انگیز بگذرانند!

بنابراین ، بیایید به کمک این مطلب از سایت سیماکده  از همان ابتدا اتاق دوخت شما را دقیقاً  بدون نقص راه اندازی کنیم!

توجه: برخی از پیوندهای این پست پیوندهای وابسته هستند ، به این معنی که در صورت خرید بدون هزینه اضافی می توانم کمیسیون دریافت کنم.

تنظیم اتاق دوخت: نکاتی برای مبتدیان در خیاطی!

سوالات تنظیم اتاق خیاطی

بنابراین سوالاتی که هنگام تنظیم اتاق دوخت باید به آن توجه کنید عبارتند از:

  • اتاق خیاطی برای شما چیست؟
  • چه رنگی برای اتاق دوخت شما مناسب است؟
  • برای اتاق خیاطی خود به چه چیزی نیاز دارید؟
  • میز خیاطی شما چقدر باید بلند باشد؟
  • اتاق های خیاطی اصلی شما چیست؟
  • بهترین روش برای نگهداری پارچه چیست؟
  • در حال حاضر چگونه لوازم خیاطی را ذخیره می کنید – و آیا می خواهید آن را تغییر دهید؟

 

بنابراین ، بیایید به تجزیه و تحلیل این سوالات مربوط به چیدمان اتاق خیاطی بپردازیم و برخی از موارد پیشنهادی را برای الهام بخشیدن به شما نشان دهیم!

توجه: برخی از پیوندهای این پست پیوندهای وابسته هستند ، به این معنی که در صورت خرید بدون هزینه اضافی می توانم کمیسیون دریافت کنم.

اتاق خیاطی برای شما چیست؟
با دقت به آن فکر کنید! اولین اتاق خیاطی که داشتم (فقط برای من بود) یک آشفته آشفته بود. من از آن برای همه چیز استفاده می کردم ، از جلسات مناسب با مدلها ، ساختن مدل و دوخت برای طراحان لندنی ، و همچنین دوختن لباس و مجموعه های مد خودم.

من همه کارها را در همان قسمت اتاق ، روی یک میز انجام دادم ، که منجر به هرج و مرج مطلق شد.

قبل از اینکه حتی به میز فکر کنید ، باید فکر کنید که چگونه فکر می کنید می خواهید از اتاق خیاطی خود استفاده کنید.

در به روزرسانی های این سایت مشترک شوید

چه رنگی برای اتاق دوخت شما مناسب است؟

اکنون که اتاق خیاطی شما راه اندازی شده است ، متوجه می شوید که آن مکان مقدس شما خواهد بود. اتاق خیاطی فعلی من فقط 2 متر در 1.5 متر است ، اما به دلیل رنگ ها احساس بزرگتری می کند.

من دیواری از قفسه های چوبی روشن دارم و دیوار پشتی به رنگ آبی روشن رنگ آمیزی شده است. دیوار روبرو سفید است (اگرچه با عکسهای بستگان پوشانده شده است). درب کابینت و درهای تاب دار نیز وجود دارد. یک پنجره بزرگ وجود دارد ، بنابراین من مقدار زیادی نور دریافت می کنم ، و آبی سفید و کم رنگ به پراکندگی آنچه گاهی اوقات می تواند نور بسیار روشن باشد کمک می کند!

تنظیم اتاق دوخت: نکاتی برای مبتدیان در خیاطی!

در واقع ، می تواند آنقدر روشن شود که تا بعد از ظهر ، زمانی که خورشید آنقدر عقب رفته است که نور را نرم کند ، نمی توانم برای پست های وبلاگ بنویسم یا عکس بگیرم!

برای اتاق خیاطی خود به چه چیزی نیاز دارید؟

این بیشتر لیستی از چیزهایی است که باید اضافه کنید و مواردی که می خواهید در اتاق خیاطی خود قرار دهید.

من به شما توصیه می کنم که لیستی از مواردی که در حال حاضر دارید و کارهایی که جدید هستند را ایجاد کنید. به س nextال بعدی در مورد آنچه فکر می کنم هنگام تنظیم اتاق دوخت خود باید داشته باشید توجه کنید!

اتاق دوخت اصلی شما چه باید باشد؟

همه ما “لیست خواسته” خود را برای دوخت وسایل اتاق داریم ، اما موارد اساسی وجود دارد. در اینجا لیستی وجود دارد که می توانید روی آن کار کنید – ممکن است شگفت زده شوید و چیزی را یادآوری کنید که در لیست شما نیست!

میز کار
رئيس هیئت مدیره
روشنایی
منبع تغذیه
ذخیره سازی
بیایید نگاهی دقیق تر به هر یک از آنها داشته باشیم!

میز خیاطی شما

میز انتخابی هنگام تنظیم اتاق خیاطی باید به خوبی فکر شده باشد. بله ، می توانید با یک میز آشپزخانه دست دوم شروع کنید ، اگر فکر می کنید برای بازی طولانی خیاطی می کنید ، احتمالاً می خواهید الگو خیاطی دوخت خود را آشکار کرده و تغییراتی ایجاد کنید.

چرا این یک ملاحظه مهم است؟ زیرا باید بدانید میز دوخت شما چقدر باید ارتفاع داشته باشد تا راحت باشد.

شما واقعاً نمی خواهید روی میز خیلی بلند یا خیلی پایین خم شوید. این دستور العمل کمردرد است. شما می توانید – اگر بودجه شما اجازه می دهد – روی یک میز قابل تنظیم سرمایه گذاری کنید. میزهای خیاطی بسیار پیچیده و کاملی در سراسر جهان وجود دارد ، اما توصیه صادقانه من برای همه میزهایی است که از IKEA استفاده می کنم!

 

شما باید آن را خودتان بسازید ، اما این یک میز ساده است که دو پایه آن روی یک نوار تخت و یک میز کار سفید قرار دارد.

دلیل اینکه من این میز را دوست دارم؟ می توانید ترستل قابل تنظیم را کمی بیشتر خریداری کنید و سپس میز کار را در صورت لزوم بالا و پایین بیاورید.

تنظیم اتاق دوخت: نکاتی برای مبتدیان در خیاطی!

روز به روز ، من از گیره خود با گیره در اولین سوراخ استفاده می کنم. این به من اجازه می دهد:

در ارتفاع راحت بدوزید

این پست های وبلاگ را در ارتفاعی بنویسید که مانع از پذیرش آنها شود
“فضای معلق” برای کابل و نوار چسب در دست داشته باشید!
اکنون از جدول به دو روش دیگر استفاده می شود. هنگام ساختن الگوها ، من از میخ برای بلند کردن میز به ارتفاع راحت تر استفاده می کنم – در حالی که زیاد حرکت می کنم ، الگوها را به صورت عمودی ترسیم می کنم. میز قد خیاطی من کمرم را خراب می کند!

سومین روشی که من از جدول استفاده می کنم زاویه دار است. این به من این امکان را می دهد که از آن به عنوان یک تابلو طراحی استفاده کنم ، فوق العاده برای آن زمانی که از کاغذهای بزرگ یا طرح های بزرگ الهام می گیرم و طرح می کنم!

بنابراین ، برای هرکسی که از هزینه حدود 100 پوند لذت می برد ، این واقعاً یک میز عالی برای چیدمان اتاق دوخت شماست!

راه حل فقط برای پاها است
در حال حاضر گزینه شماره دو این است که فقط پاهای تسمه را بخرید و یک میز پیشین قدیمی دست دوم روی آنها قرار دهید. پاهای تستی هر کدام حدود 25 پوند است ، بنابراین میز را با هزینه بسیار کمتر چیده اید.

یک مزیت دیگر برای داشتن پایه های نازک این است که می توانید آنها را به عنوان “فضای ذخیره سازی” در اتاق خیاطی خود استفاده کنید. در پل هوایی سمت چپ دسته کار من و در سمت راست چاپگر / اسکنر Canon من قرار دارد. بله ، انتخاب ترستل در این دوخت کوچک کوچک یک پاداش شگفت انگیز بود!

 

تنظیم اتاق دوخت به کمک سایت سیماکده: نکاتی برای مبتدیان در خیاطی!

فراموش نکنید که فضای خالی اتاق خیاطی خود را اندازه گیری کرده و میز مناسب اندازه خود را بیابید / خریداری کنید!

بهترین صندلی برای اتاق خیاطی
شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که بهترین صندلی دوخت کدام است؟ و تنها چیزی که می توانم به شما بگویم این است که باید یک صندلی راحت باشد. این قطعاً یک سرمایه گذاری قابل توجه برای اتاق دوخت شما است. دوباره کاری را که من انجام می دهم انجام دهید و فعلاً فقط از صندلی آشپزخانه استفاده کنید ، اما به خاطر داشته باشید که در برخی مواقع شما می خواهید یک صندلی داشته باشید که کمر شما را فلج نکند.

 

من یک بار این صندلی هرمان میلر را داشتم ، که فوق العاده بود – اما برای محل دوختی که در آن زمان زندگی می کردم بسیار بزرگ بود. به همین دلیل آن را دادم. چرت زدن (من هنوز آن را با 10 پوند از کسی دریافت کردم – آنها محتوای استودیوی هنری خود را رها کردند و من نمی توانم با این قیمت مناسب نه بگویم!)

اکنون که من در چهل سالگی هستم ، یکی از سرمایه گذاری های بعدی که می خواهم انجام دهم تا اتاق خیاطی من کامل شود ، صندلی ای است که برای حالت بدن من راحت و عالی است. مراقب این فضا باشید! 🙂

روشنایی
بدست آوردن نور مناسب برای اتاق دوخت جدید واقعاً بی معنی است. به خصوص که سن ما بالا می رود یا دوخت را در غروب های تاریک زمستان شروع می کنیم.

منبع: https://simakade.ir/