ناظر قضات انتخابات میسوری پس از مثبت بودن آزمایش Covid-19 درگذشت

به گفته این شخص به مدت 14 روز به این فرد قرنطینه شد اما آن توصیه را انجام نداد و روز سه شنبه در یك محل نظرسنجی در سنت چارلز كار كرد.

در خبر منتشر شده اشاره ای به زمان فوت فرد نشده است.

مسئولان بهداشت عمومی گفتند که آنها با کارگران در محل رای گیری تماس گرفته اند و قبل از نتیجه مثبت آزمایش با اعضای خانواده در حال کار هستند تا محل نگهداری فرد را تعیین کنند. در خبرنامه آمده است که 9 کارگر انتخاباتی دیگر نیز در محل اخذ رای حضور داشتند و به آنها توصیه می شود که آزمایش شوند

به نظر می رسد که یک نامزد قانونگذاری ایالت داکوتای شمالی که در اثر Covid-19 درگذشت ، در انتخابات خود پیروز شد

این اداره گفت ، از آنجا که فرد ناظر بود ، وظایف شغلی شامل تعامل نزدیک با بیش از 1800 رای دهنده ای که روز سه شنبه در محل رای گیری بودند نبود.

مدیر انتخابات شهرستان سنت چارلز ، كورت باهر گفت كه همه كارگران انتخاباتی مأمور به ماسك یا محافظت از صورت هستند و موانع پلکسی گلاس كارگران را از رأی دهندگان جدا می كند. اقدامات بهداشتی در طول روز برقرار بود.

نیوجرسی بیش از 2200 زندانی واجد شرایط را تحت اولین قانون مجازات بحران بهداشت عمومی کشور آزاد کرد

این بخش در خبرنامه اعلام کرد ، هنوز هم ، هر کسی که در این منطقه بود باید از نزدیک علائم خود را کنترل کرده و با هر گونه س questionsال با شماره تلفن Covid شهرستان تماس بگیرد.

در این خبر جزئیات دیگری در مورد فردی که درگذشته است ارائه نشده است.

“با ادامه شیوع این ویروس ، تمام جنبه های سیستم مراقبت های بهداشتی در حال همکاری با یکدیگر هستند و به جامعه یادآوری می کنند که نتیجه مثبت آزمایش COVID-19 ایجاب می کند که فرد نسبت به دیگران در جامعه مسئولیت داشته باشد” دیمیتریوس سیانچی چاپمن در انتشار خبر گفت. “هیچ وظیفه مهمتری جز حفاظت از سلامتی خانواده ، دوستان و کسانی که در جامعه با ما زندگی می کنند نیست.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>