میلیون ها رای دهنده سفید بار دیگر نشان می دهند که چه کسانی هستند

عدم اطمینان چند جانبه در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ، همچنان که شمارش صدها هزار رأی قانونی در ایالت های مهم جنگ ادامه دارد ، ملعون است ، حتی اگر جو بایدن دموکرات پیروز شود.
یک چیز ، علی رغم چهار سال رئیس جمهور دونالد ترامپ – یعنی مردی که ناسیونالیسم سفیدپوست را به بخشی اصلی از دولت خود تبدیل کرده و غفلت شدید او در مواجهه با یک بیماری همه گیر منجر به کشته شدن بیش از 230،000 نفر شده است – میلیون ها نفر از رای دهندگان در حال رای دادن به او.
رأی دهندگان سفید ، به ویژه در حالی که نظرسنجی های زود هنگام خروج از کشور (که بسیار مهم است تأکید کنیم ، کاملاً خیرخواهانه است) نشان می دهد که ترامپ ممکن است امسال حمایت بیشتری از رای دهندگان رنگین پوست نسبت به سال 2016 دریافت کند ، اما مهمترین داستان این است که پایگاه سفید او محکم به نظر می رسد.
در حقیقت ، نکته ای که در این هفته روشن کرده است ، طول مدتی است که بسیاری از آمریکایی های سفیدپوست حاضرند برای محافظت از سفیدی خود ، آن را متمرکز کنند ، حتی پس از یک تابستان که حمایت بی سابقه ای از جنبش زندگی زندگی سیاه داشت.

اما این تنها بخشی از دلیل شرم آور بودن انتخابات است.

این مسابقه به همان اندازه فشرده به نظر می رسد که نشان دهنده موفقیت نسبی حزب جمهوری خواه ، حزب اقلیت ، در حفظ قدرت از طریق مانورهایی از قبیل محرومیت از حق رای ، کنترل هرزنامه و سرکوب رای دهندگان است ، که به طور نامتناسبی بر رای دهندگان رنگی تأثیر می گذارد ، که اکثریت آنها عقب هستند. حزب دموکرات

به عنوان مثال ، ایالتی که صاحب نظران در لبه آن بود ، فلوریدا بود. با توجه به جهت گیری نظرسنجی های پیش از انتخابات ، بسیاری از آنها تعجب کردند که آیا ممکن است به ستون بایدن برود؟ در نهایت ، ترامپ با اختلاف کمی ویفر برنده این ایالت شد. اگرچه بسیاری از مردم به صندوق های رای دسترسی نداشتند ، اما به پیروزی او کمک کرد.

پس از آنکه 65٪ از فلوریدیان در سال 2018 برای بازگرداندن حق رأی به زندانیان سابق رای دادند ، “قانونگذار و فرماندار جمهوری به رهبری جمهوریخواه” سپس تصمیم گرفت با ایجاد موانع جدید برای رأی دادن زندانیان سابق ، به ویژه پرداخت هزینه ها و جریمه ها ، رأی دهندگان را نادیده بگیرد “خولیو کاپو جونیور و ملبا وی پیرسون روز سه شنبه برای واشنگتن پست نوشتند و این اقدام را” نسخه قرن بیست و یکم جیم کرو “خواندند. “از بسیاری جهات ، این به یک مالیات نظرسنجی با نام جدید است. برخی از تخمین ها نشان می دهد که 1.4 میلیون فلوریدیان حق رأی گیری مجدد خود را دریافت می کردند. اما در نتیجه اقدامات قانونگذار ، فقط حدود 300000 نفر از آنها مجاز به ثبت نام در رای.”
به همین ترتیب ، اشتون پیتمن ، مطبوعات آزاد می سی سی پی ، اخیراً گزارش داده است که در طول تابستان ، مقامات انتخابات در شهرستان مدیسون “بی سر و صدا” 2000 رای دهنده عمدتا سیاه پوست و اسپانیایی تبار را از یک منطقه اکثریت-سفید در یک منطقه اکثریت محدود و غیر سفید با پارکینگ کمی ” از نظر بسیاری ، فضاها ، وسیله ای برای جمهوری خواهانه بودن این منطقه است.

کارول مان ، نامزد دموکرات ها برای کمیسیون انتخابات منطقه 1 ، به مطبوعات آزاد می سی سی پی گفت: “نظر من این است که این کار برای دلسرد کردن اقلیت ها از رای دادن انجام می شود.” “این خیابان ها و این مجتمع های آپارتمانی ، و من می توانم به شما بگویم که از همه آنها عبور کرده و درهای اتاق را کوبیده اید ، اکثراً آمریکایی های آفریقایی تبار هستند.”

در حالی که ناراحت کننده بود ، این دو عنصر به هم پیوسته انتخابات – تشویق رأی دهندگان سفیدپوست از ترامپ ، شوخی یک حزب اقلیت برای حفظ کنترل کشوری که به طور فزاینده آن را رد می کند – تعجب آور نیست. بدون شک ، آنها نشان می دهند که آمریکا همیشه چه بوده است.

یا همانطور که استاد مطالعات آفریقایی آمریکایی ادی S. Glaude Jr می گوید در a ویدئو این هفته در حال چرخش مجدد است ، “برای ما آسان است که همه را روی شانه های دونالد ترامپ بگذاریم … (اما) این ما هستیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>