میت رامنی خواستار این است که ملت “جو” باید “عقب بمانند” و می گوید هیچ مدرکی از تقلب در رای دهندگان مشاهده نکرده است

رامنی ، که نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال 2012 بود ، به جیک تاپر CNN در مورد “State of the State اتحاد. اتصال.”

در حالی که CNN و شبکه های دیگر روز شنبه پیش بینی کردند که بایدن چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده و کمالا هریس معاون رئیس جمهور خواهد شد ، ترامپ وکلای خود را وادار به پیگیری چالش های حقوقی می کند که تأیید رسمی نتایج را به تأخیر می اندازد. و با نزدیک شدن مسیر انتخاب مجدد وی ، رئیس جمهور ادعاهای بی اساس تقلب در رای دهندگان را مطرح کرد – ادعا می کند که رامنی روز یکشنبه شک کرد.

رامنی گفت: “من معتقدم که پیشنهاد تقلب یا فساد گسترده برای هدف دموکراسی مخرب است. در این مرحله هیچ مدرکی دال بر این وجود ندارد. و من فکر می کنم تشخیص اینکه دنیا در حال تماشای آن است برای ما مهم است.” .

وی گفت: “من فکر می کنم در چنین محیطی فکر کردن در مورد آنچه که جهان می بیند ، تاریخ چه می بیند ، مهم است ، به اعتقاد من مهم است که ما بایستیم و از نهادهای دموکراسی دفاع کنیم.”

سناتور یوتا همچنین روز یکشنبه گفت که آمریکایی ها نباید “انتظار داشته باشند (ترامپ) در شب آرام بماند” و گفت او “ترجیح می دهد دنیا را ببیند که عزیمت با عزت بیشتری دارد ، اما این فقط در طبیعت این مرد نیست. ”

CNN پیش از این گزارش داده بود که رئیس دفتر کاخ سفید ، مارک میدوز ، شنبه درباره مراحل بعدی با تیم حقوقی ترامپ گفتگو کرد ، اما ، طبق گفته دو منبع ، جارد کوشنر ، داماد و مشاور ارشد ترامپ ، در مورد پذیرش انتخابات به رئیس جمهور مراجعه کرده است.

یکی دیگر از منابع آگاه از گفتگوها روز یکشنبه به CNN گفت که بانوی اول ملانیا ترامپ نیز به گروه هم افزایی محافل داخلی ترامپ پیوسته است و به وی توصیه می کند که زمان پذیرش ضرر فرا رسیده است.

رامنی ماه گذشته گفته بود که در انتخابات به ترامپ رأی نداد ، اما از گفتن روز یکشنبه خودداری کرد. سناتور تحت فشار Tapper ، در عوض گفت که رای او “در آینه عقب است”.

وی گفت: “من در حال حاضر در مورد چگونگی کار کردن با رئیس جمهور جدید صحبت خواهم کرد. من می دانم که او در آن طرف راهرو است ، اما می خواهم اطمینان حاصل کنم که ما محافظه کاران” علیه طرح های سیاست دموکراتیک مبارزه می کنیم “.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن با سخنرانی پیروزی به دنبال اتحاد ملت است

رامنی همچنین گفت جمهوری خواهان سنا “چاره ای ندارند” جز اینکه در زمینه سیاست گذاری با بایدن کار کنند ، گفت حزب “مسئولیتی دارد که ما باید به آن عمل کنیم.”

وی گفت: “من فکر می کنم ، ما با نیاز فوری به خانواده ها و مشاغل کوچک که در نتیجه رکود اقتصادی مرتبط با کوید رنج می برند ، کمک کنیم.” “این کاری است که ما مجبور به انجام آن هستیم و می خواهیم آن را به صورت دو حزب انجام دهیم.”

این سناتور در ادامه اظهار داشت که وی معتقد است جمهوری خواهان و دموکرات ها می توانند در زمینه های دیگر از جمله آموزش ، مراقبت های بهداشتی و محیط زیست همکاری کنند.

رامنی روز شنبه سریعاً به بایدن و هریس تبریک گفت و گفت آنها را به عنوان “افرادی با حسن نیت و شخصیت قابل تحسین” می شناسد.

در حالی که رامنی رأی قابل اعتماد GOP بوده است ، اما او اغلب تنها صدای جمهوری خواهان در Capitol Hill است که از سخنان و شخصیت ترامپ انتقاد می کند. وی تنها جمهوریخواهی بود که به اتهام سو abuse استفاده از قدرت در دادگاه استیضاح رئیس جمهور در اوایل سال جاری به حذف ترامپ از سمت خود رای داد.

این داستان با نظرات اضافی سناتور میت رامنی در مورد “وضعیت اتحادیه” به روز شده است.

کیت بنت ، کیتلان کالینز و نیکی رابرتسون از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>