منابع می گویند ، مشاور ترامپ که بر چالش های حقوقی مبارزات انتخاباتی نظارت می کند ، ویروس کرونا ایجاد می کند

باسی بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد. وی در هفته گذشته چندین بار در ستاد مبارزات انتخاباتی در ویرجینیا بوده و همچنین سفرهای زیادی داشته است.

اخبار بلومبرگ ابتدا این تشخیص را گزارش کرد.

باسی ، 55 ساله ، رئیس محافظه کار غیرانتفاعی Citizens United است. وی پیش از این به عنوان معاون مبارزات انتخاباتی در انتخابات ریاست جمهوری ترامپ در سال 2016 فعالیت می کرد.

اوایل روز دوشنبه ، CNN تایید کرد که بن کارسون ، وزیر مسکن و شهرسازی ، آزمایش ویروس کرونا مثبت است.

باسی و کارسون از جمله چندین فرد در مدار ترامپ بودند که به دنبال وقایع عمومی و مرتبط با کارزار انتخاباتی مثبت بودند.

با توجه به الف توییت از کوری لواندوفسکی ، مشاور سیاسی دیگر ترامپ ، باسی در 2 نوامبر با یک هواپیمای Air Force One به یک راهپیمایی ترامپ در کنوشا ، ویسکانسین سفر کرد. لواندوفسکی عکسی از کابین را به اشتراک گذاشت که شامل رئیس سابق کمیته ملی جمهوری خواهان ، رینس پریبوس و دختر اول تیفانی ترامپ بود که با بوسی پشت میز نشسته بودند. هیچ کس در عکس ماسک زده است.
هفته گذشته آزمایشات رئیس دفتر کاخ سفید ، مارک میدوز و چهار نفر دیگر در مدار ترامپ مثبت بود.

طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آمریکا ، افراد در محدوده سنی 50 تا 64 سال ، مانند بوسی ، چهار برابر بیشتر در معرض خطر بستری شدن در بیمارستان و 30 برابر بیشتر خطر مرگ ناشی از ویروس کرونا هستند.

طبق CDC ، مردان بیشتر از زنان به بیماری شدید مبتلا می شوند یا به دلیل ویروس کرونا می میرند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>