مسابقه فرمانداری کنتاکی پیام های سال 2024 را آزمایش خواهد کردCNN

بزرگترین رقابت فرمانداری در سال 2023 در این هفته شکل گرفت، زیرا دانیل کامرون، دادستان کل کنتاکی و اکنون نامزد فرمانداری جمهوری خواه و متحدانش پیش نمایش خطوط حمله خود را به اندی بشیر فرماندار دموکرات آغاز کردند.

رقابت بین بشیر و کامرون، بسیار شبیه رقابت‌های قانون‌گذاری ایالت ویرجینیا در پاییز امسال، پیامدهای مهمی برای انتخابات 2024 به همراه دارد، زیرا هر دو حزب پیام‌هایی را آزمایش می‌کنند که سال آینده به دنبال استفاده از آن در سراسر نقشه خواهند بود و دموکرات‌ها به دنبال درس‌هایی در مورد ارتباط پیام‌ها هستند. با رای دهندگان در ایالت های قرمز رنگ.

کامرون روز سه‌شنبه از یک انتخابات مقدماتی پرجمعیت جمهوری‌خواه – که شامل کلی کرافت، سفیر سابق فلوریدا، مورد تایید ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا بود – پیروز شد تا در مقابل بشیر، یکی از محبوب‌ترین فرمانداران کشور قرار گیرد.

این مسابقه آزمایش خواهد کرد که آیا یک رئیس جمهور دموکرات می تواند در وضعیت قرمز عمیقی که مزیت ثبت نام رای دهندگان حزبش در سال های اخیر حذف شده و محیط سیاسی به طور فزاینده ای تحت تسلط مضامین ملی است، زنده بماند.

در حالی که نبرد سال آینده برای کنترل سنا در حال نزدیک شدن است، با اکثریت به طور بالقوه بر اساس نتایج در ایالت های مشابه با نمایندگان دموکرات و رای دهندگان تحت سلطه جمهوری خواهان، اجرا خواهد شد.

جان تستر سناتور مونتانا، شرود براون سناتور اوهایو و جو منچین سناتور ویرجینیای غربی، همگی برندهای خود را ساخته اند – اما برای پیروزی در انتخابات مجدد، هر کدام باید رای دهندگان را متقاعد کنند که بلیط های خود را در سال انتخابات ریاست جمهوری تقسیم کنند. .

بشیر 45 ساله، که پدرش برای دو دوره فرماندار ایالت بود، در سال 2019، فرماندار جمهوری خواه مت بیوین، یک فرماندار نامحبوب را شکست داد که بسیاری را در حزب خود خشمگین کرده بود.

اگرچه او محبوبیت خود را حفظ کرده است، اما جمهوری خواهان استدلال می کنند که پیروزی 0.4 درصدی او تقریباً چهار سال پیش نتیجه یک چشم انداز سیاسی نامطلوب بود – که از آن زمان به شدت تغییر کرده است.

سارا کریگ، مدیر اجرایی انجمن فرمانداران جمهوری خواه، در یادداشتی در روز چهارشنبه گفت: «بشیر امروز با محیط بسیار متفاوتی نسبت به زمانی که در سال 2019 نامزد شد، مواجه است.

کریگ گفت: «برخلاف سال 2019، اندی بشیر اکنون سابقه‌ای دارد که توسط رأی‌دهندگان پاسخگو خواهد بود». بشیر لیبرالی است که به طرز تاسف باری با کنتاکی‌ها ارتباط ندارد.

کامرون 37 ساله به دنبال تبدیل شدن به اولین فرماندار سیاه پوست کنتاکی است. او زمانی دستیار میچ مک‌کانل، رهبر اقلیت سنا بود، اما با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، که در ژوئن 2022 از کامرون در رقابت فرمانداری حمایت کرد، نزدیک‌تر بود.

کامرون در جشن پیروزی سه شنبه شب خود گفت: «اجازه دهید فقط بگویم، فرهنگ ترامپ برای پیروزی در کنتاکی زنده و زنده است.

جمهوری خواهان قبلاً به Beshear به دلیل وتوی اقدامی در ماه مارس که مراقبت های بهداشتی تأیید کننده جنسیت را برای جوانان تراجنسیتی ممنوع می کرد و حمام هایی را که می توانند استفاده کنند محدود می کرد، مورد حمله قرار دادند.

او در یک پیام وتو گفت که این لایحه “آزادی والدین را در تصمیم گیری پزشکی برای فرزندانشان از بین می برد.”

کامرون که گفته بود این مصوبه را امضا می کرد، سه شنبه شب بشیر را مسئول مدارسی دانست که به گفته او “در آستانه تبدیل شدن به بستری برای پرورش ایده آل های لیبرال و مترقی هستند.”

وی گفت: استانداری که در این موضوعات صحبت نمی کند و از منافع شما دفاع نمی کند، مسئولیت خود را در قبال جامعه مشترک المنافع واگذار کرده و دیگر شایسته رهبری آن نیست.

بشیر تا حدی به دلیل بلایایی که در ماه های اخیر کنتاکی را درنوردیده، از جمله تیراندازی دسته جمعی که در آن یکی از دوستانش در لوئیزویل کشته شد، و همچنین گردبادی که غرب کنتاکی را در اواخر سال 2021 ویران کرد و سیل تاریخی، در کانون توجه ملی قرار گرفته است. سال گذشته 25 نفر در شرق کنتاکی کشته شدند.

او در نطق پیروزی سه شنبه شب خود پس از اینکه به راحتی با مخالفان اولیه اسمی دموکرات ها مقابله کرد، به دنبال حملات حزب جمهوری خواه بود. او سوابق اقتصادی خود را تبلیغ کرد و خود را به عنوان یک متحد کننده معرفی کرد.

او گفت: “در حال حاضر، جایی در آمریکا، یک مدیر اجرایی تصمیم می گیرد که کسب و کار خود را به کجا منتقل کند و آنها در حال بررسی کنتاکی هستند.” «اجازه دهید از شما بپرسم، آیا دیدن مردم از وضعیت و اقتصاد ما، توهین به مردم ما و تشدید اختلافات به شرکت بعدی کمک می کند تا کنتاکی را انتخاب کند؟ البته که نه.”

Beshear قرار است این آخر هفته یک تور اتوبوس سراسری را آغاز کند. کمپین او استدلال می‌کرد که او سال‌ها با حملاتی بر سر جنگ‌های فرهنگی محافظه‌کاران روبرو بوده است، اما برندی در ایالت بلوگرس ایجاد کرده است که وظیفه جمهوری‌خواهان را برای مقابله با این حملات دشوارتر می‌کند.

الکس، سخنگوی کمپین بشیر، گفت: «زمانی که فرمانداری دارید که مردم از قبل می‌شناسند، که نه تنها در میان دموکرات‌ها، بلکه در میان مستقل‌ها و جمهوری‌خواهان نیز محبوبیت دارد، بسیار سخت‌تر است و اعتماد زیادی به مردم کنتاکی دارد.» فلوید. او مرد خودش است، برند خودش است، فرماندار خودش است.»

اگر جمهوری خواهان به دنبال ملی کردن رقابت هستند، دموکرات ها امیدوارند که آن را محلی کنند.

وبسایتی که روز چهارشنبه توسط انجمن فرمانداران دموکرات راه اندازی شد، “کامرون اهمیتی نمی دهد” نام دارد. به دنبال این است که دادستان کل را به بیوین، فرماندار نامحبوب جمهوری خواه که بشیر در سال 2019 شکست داد، گره بزند.

در پیش نمایشی از مواردی که احتمالاً در تبلیغات تلویزیونی در پاییز امسال برجسته می شوند، وب سایت دموکرات برخی از بحث برانگیزترین بخشودگی های Bevin – از جمله قاتل محکوم به نام پاتریک بیکر، که برادرش یکی از اهداکنندگان اصلی کمپین فرماندار سابق جمهوری خواه بود – و کامرون را به دلیل عدم موفقیت نشان می دهد. برای بررسی این عفوها یک دادستان ویژه تعیین کند.

این وب سایت می گوید: «تعجبی نیست که متحدان Bevin کمپین کامرون را تامین مالی می کنند.

مطالب پیشنهادی  اسباب کشی منزل در اصفهان