مذاکرات محرک: شلاق زدن درباره پیشنهادهای مختلف در Capitol Hill ادامه دارد

پیشنهادهای زیادی وجود دارد و هیچ یک از آنها آماده رای گیری نیستند. کاخ سفید برای اولین بار پس از انتخابات رسماً به بازی در مورد مذاکرات محرک بازگشت. رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، مسیر خود را برای پیشرفت پیشنهاد می کند و گروه دو طرفه هنوز در تلاش است تا مشکل بیمه مسئولیت را که ماه ها مذاکره کنندگان را بهم ریخته است ، حل کند.
نکته اساسی: پیشنهاد کاخ سفید در بدو ورود توسط دموکرات ها مرده است. همه نگاهها به گروه دو حزب است و اینکه آیا آنها می توانند معامله خود را ببندند. نقطه چسبیدن؟ پول برای دولت های ایالتی و محلی و حمایت از مسئولیت.

ما منتظر هستیم که گروه دو حزبی یک سری خلاصه ها را درباره پیشنهاد آنها منتشر کند. چرا؟ زیرا قرار دادن آن روی کاغذ به معنای جدی بودن مذاکرات است.

انتظار نمی رود که خلاصه ها شامل مسئولیت و دستیار دولتی و محلی باشد ، اما تصویری از چگونگی برنامه ریزی برای برنامه ریزی سایر برنامه ها از جمله برنامه محافظت از وام تجارت کوچک ، بودجه آموزش ، بودجه حمل و نقل ، بودجه مواد افیونی ، تمدید کننده بیکاری و دانشجو خواهد بود. مسدود کردن پرداخت وام.

یک هشدار که این گروه بازیکنان زیادی را درگیر می کند. بنابراین هرگونه اعلان در مورد زمان انتشار این موارد باید با احتیاط انجام شود زیرا اعضای زیادی وجود دارند که باید قبل از مشاهده هر چیزی به صورت عمومی توافق کنند.

سه شنبه پیشنهاد منچین چه بود؟

چندین منبع به CNN گفتند که در حالی که طرحی از وزیر خزانه داری استیون منوچین شامل بسیاری از مفاد مشابه در لایحه دو حزب بود – از جمله 160 میلیارد دلار برای بودجه ایالتی و محلی و “قوی تر” از مسئولیت – اما این شامل 600 دلار چک مستقیم برای آمریکایی ها. با این حال ، این اسکناس با حذف اسناد قانونی در لایحه دو طرفه که 300 دلار مزایای بیکاری هفتگی را پس می داد ، هزینه آن چک ها را پرداخت کرد. این مزایا در پایان ماه ژوئیه تمام شد ، اما با دستور اجرایی ترامپ در ماه آگوست جایگزین شد و از نظر دموکرات ها و برخی جمهوری خواهان در این گفتگوها ضروری است. همانطور که یکی از دستیاران دموکرات گفت ، جایگزینی سود هفتگی 300 دلاری که از ماه مارس انجام می شود با یک بار پرداخت 600 دلار قرار نیست آن را کاهش دهد.

هنوز هم درگیری منوچین سیگنال مهمی را ارسال می کند. کاخ سفید که عمدتا در این گفتگوها نقش پشت صحنه را بازی می کند ، دوباره به بازی برگشته است. به CNN گفته شده است كه رهبران GOP كاملاً درگیر آنچه مونوچین سه شنبه شب ارائه داد ، حتی اگر این طرح متفاوت از پیشنهاد McConnell در اوایل شبانه روز برای اسقاط مسئولیت و كمك های دولتی و محلی باشد و ادامه یابد.

یک جمع بندی

اگر سه شنبه را تماشا می کردید ، شلاق زدن آسان بود.

در حالی که گروه دو طرفه برای یافتن مصالحه در مورد بیمه کمک های دولتی و محلی و مسئولیت تلاش می کرد ، مک کانل در تماس ناهار GOP و بعداً به صورت علنی پیشنهاد کرد که منطقی است که هر دو را کنار بگذاریم و بسته ای را که قبلاً توافق گسترده ای داشت پیش ببریم.

“ما نمی توانیم بدون انجام یک لایحه Covid ترک کنیم. کشور به آن نیاز دارد ،” جمهوری کنتاکی گفت ، “آنچه من توصیه می کنم این است که مسئولیت را کنار بگذاریم و ایالتی و محلی را کنار بگذاریم و مواردی را که می توانیم در مورد آن توافق کنیم تصویب کنیم ، با آگاهی کامل ، ما پس از اول سال به این مسئله باز خواهیم گشت. “

دموکراتها این پیشنهاد را دوست نداشتند ، سناتور دموکرات شلاق ، دیک دوربین از ایلینوی ، آن را “نقض ایمان” خواند که وی نمی توانست از آن حمایت کند.

ساعاتی بعد ، درست زمانی که سناتورهای دو حزب مذاکرات بزرگنمایی دیگری را برای لایحه امداد خود آغاز می کردند – منوچین اعلام کرد که پیشنهاد جدید 916 میلیارد دلاری را به دموکرات ها ارائه داده است که شامل حمایت های دولتی و محلی و مسئولیت است که ساعاتی قبل مک کانل پیشنهاد کرده بود که از بین برود .

دموکرات ها به سرعت آب سرد را روی نقشه مانوچین انداختند و گفتند که کار گروه دو حزب باید ادامه یابد.

مراقب باشید تا ببینید آیا امروز رهبران بیشتر تماس یا جلساتی درباره محرک یا هزینه دارند. در حالی که دموکرات ها به صراحت گفته اند که می خواهند اجازه دهند کار گروه دو حزب ادامه یابد ، هنوز یک زمان بیشتر باقی مانده است تا منتظر بمانیم تا این معامله را ببندند. مک کانل اعلام کرده است که روز چهارشنبه با پیشنهاد خود صحبت می کند. منوچین به وضوح با دموکرات ها نیز پیشنهادات تجاری دارد. و در حالی که رهبری دموکراتیک می خواهد به گروه دو حزب احتیاج داشته باشد ، گفتگوها بین دستیاران رهبری درمورد راهی به جلو هرگز متوقف نشده است. در اینجا اصول خود را حفظ کنید.

و البته ، مجلس بعد از ظهر چهارشنبه به قطعنامه یک هفته ای ادامه می دهد تا دولت را باز نگه دارد.

یادآوری در مورد گروه دو حزب

در حالی که این گروه شامل جمهوری خواهان و دموكرات ها است و اعضای آن مانند سناتور لیندزی گراهام ، یك جمهوری خواه كارولینای جنوبی كه به یك بخش مسئولیت كمك می كند ، شامل می شوند ، جمهوری خواهان در گروه دو حزب نظرات كنفرانس GOP را در بزرگ در برخی از این مسائل. آنچه ممکن است برای سناتور میت رامنی ، یک جمهوریخواه از یوتا ، یا سناتور جمهوری خواه ماین ، سوزان کالینز ، مفید باشد ، ممکن است برای سن باراکسو ، سناتور حزب وایومینگ کار نکند.

حتی اگر گروه پیشنهادی نهایی را نادیده گرفته و متن لایحه داشته باشد ، پایان توافق نامه نیست. به گفته دستیاران ، در ناهار GOP روز سه شنبه در مسیری که گروه دو حزب در آن قدم می گذارد ، بازگشتی وجود دارد. و به رسمیت شناخته شده است که در نهایت رهبری مجبور به درگیر شدن در آن هستند. مک کانل کسی نیست که لوایحی را به مجلس بیاورد که فقط تعداد انگشت شماری از آرا Republican جمهوری خواهان را داشته باشد. او باید خریدهای گسترده تری از کنفرانس داشته باشد.

رای NDAA

رأی مجلس در مورد لایحه سیاست دفاعی 741 میلیارد دلاری با قدرت 335-78 بود. این چیزی فراتر از اثبات حق وتو است. امید در بین رهبران GOP این است که مجلس سنا رای قوی خود را داشته باشد که رئیس جمهور را مجبور به تجدیدنظر در وتو در وهله اول کند.

هنوز هم مهم است که به یاد داشته باشید اگر ترامپ این پیشنهاد را وتو کند ، نمایندگان مجلس باید آرا their خود را مجدداً بگیرند. و گرچه ممکن است جمهوری خواهان برای اولین بار “بله” رأی داده باشند ، وقتی رئیس جمهور محبوب پایگاه شما از شما بخواهد که رأی منفی بدهید ، “بله” سخت تر می شود. کوین مک کارتی ، رهبر جمهوری خواه مجلس ، پیش از این گفته بود که در حالی که او برای اولین بار این لایحه را رأی داد ، اما اگر ترامپ آن را وتو کند ، دیگر از آن پشتیبانی نخواهد کرد.

مک کارتی گفت: “من معتقدم جمهوری خواهان ، در کار ما همیشه با رئیس جمهور ، رای دادن به نادیده گرفتن حق وتو نیستید.”