مجلس برای جلوگیری از خاموش شدن به لایحه بودجه متوقف رأی خواهد داد

لایحه توقف ، که به عنوان یک مصوبه ادامه دار شناخته می شود ، مهلت خاموش کردن برنامه از جمعه ، که در حال حاضر اعتبار آن منقضی است ، تا 18 دسامبر تمدید می شود. انتظار می رود که مجلس به راحتی از مجلس عبور کند و سپس توسط سنا مورد بررسی قرار گیرد.

قانونگذارانی که برای مذاکره در مورد لایحه عظیم هزینه های دولت برای سال مالی جدید که به عنوان همه چیز شناخته می شود ، کار می کنند ، تاکنون نتوانسته اند یک توافق را منعقد کنند و نیاز به وصله یک هفته ای را ایجاد کنند. اختلاف نظرها در مورد مقررات مهاجرت و زبان سقط جنین و سایر موارد همچنان در گفتگوهای همه چیز باقی مانده است.

امید در میان مذاکره کنندگان این است که زمان اضافی کافی خواهد بود تا نه تنها یک معامله گسترده مالی را انجام دهید بلکه برای رسیدن به توافق در مورد دور جدید تسکین Covid قبل از انقضا key برنامه های اصلی کمک به بیماری همه گیر در پایان سال و کنگره واشنگتن را به مقصد تعطیلات تعطیلات

سرنوشت یک لایحه گسترده هزینه و کمک های اضافی Covid با هم درگیر هستند ، زیرا انتظار می رود هر بسته محرک همه گیری به عنوان بخشی از یک قرارداد مالی دولت تصویب شود.

ائتلاف دو حزبی که طرح تحریک سازش را با برچسب قیمت 908 میلیارد دلار تحت فشار قرار می دهد ، اکنون می تواند بهترین فرصت برای وحدت قانونگذاران و تصویب کمک های بیشتر به قانون باشد. متن قانونگذاری آن طرح هنوز به طور رسمی منتشر نشده است ، زیرا مذاکره کنندگان در تلاشند تا دو نقطه مهم را حل کنند: پول ایالتی و محلی ، اولویت اصلی دموکرات ها و حمایت از مسئولیت ، اولویت اصلی جمهوری خواهان.

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، پیشنهاد کرد که این دو مسئله کنار گذاشته شود تا اکنون که هر دو طرف می توانند در مورد آن توافق کنند ، یک توافق را تصویب کنند و این امکان را برای گشودن جدید در مذاکرات ایجاد می کند.

“ما نمی توانیم بدون انجام لایحه Covid برویم. کشور به آن نیاز دارد ،” جمهوری کنتاکی گفت ، “آنچه من توصیه می کنم این است که مسئولیت را کنار بگذاریم و ایالتی و محلی را کنار بگذاریم و مواردی را که می توانیم در مورد آن توافق کنیم تصویب کنیم ، با آگاهی کامل ، ما پس از اول سال به این مسئله باز خواهیم گشت. “

با این حال ، به نظر می رسد که از دموکرات ها بعید به توافق برسند که پول ایالتی و محلی را از یک معامله کنار بگذارند.

چاک شومر ، رهبر دموکرات سنا ، از نیویورک روز سه شنبه گفت که مک کانل “در مذاکرات حسن نیت و دو حزب کارشکنی می کند”.

شومر گفت: “پیشنهاد مسئولیت شدید شرکت مک کانل” “هیچ پشتیبانی دموکراتیک ندارد” ، در حالی که جمهوری خواهان و دموکرات ها خواهان کمک اضافی برای دولت های ایالتی و محلی هستند.