مبارزه حقوقی: ترامپ از عدم تأثیر عمده تیم حقوقی در شمارش انتخابات ناراضی است

و از آنجا که در روزهای اخیر توجه معاون رئیس جمهور پیشین جو بایدن مورد توجه قرار گرفته است ، ترامپ از این س askingال پرسیده است که چرا تیم حقوقی او بیشتر به هم نمی پیوندد ، پیشنهاد می کند که او معتقد نیست که آنها وظیفه دفاع از او را در دادگاه ها ندارند و به گفته یک نفر که با او صحبت کرده است ، از تیم خود می خواهد وکلای بهتری پیدا کند.

این تلاش های عمومی را رودی جولیانی و دادستان کل سابق فلوریدا ، پام بوندی ، وفاداران ترامپ که اعتبار آنها در بین انواع استعدادهای حقوقی نخبه که ممکن است مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در جریان چالش های انتخاباتی به آن روی آورند ، کاهش یافته است.

در تیم حقوقی ، تلاش های ترامپ برای اعتراض به نتایج انتخابات در ایالاتی مانند پنسیلوانیا ، آریزونا ، جورجیا و میشیگان توسط وکلائی هدایت می شود که سالها در کنار رئیس جمهور بوده اند ، از جمله جی سکولو ، وکیل محافظه کار که به دفاع از ترامپ کمک می کند مشاور ویژه رابرت مولر در مورد مداخله روسیه در انتخابات 2016 ، و به سازماندهی برخی از چالش های قانونی در پنسیلوانیا کمک می کند.

همچنین ویلیام کنسوی درگیر شده است ، که پیشگام تلاش طولانی مدت ترامپ و تاکنون موفقیت آمیز آن برای جلوگیری از دسترسی به سوابق مالی وی به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی توسط دادستان منطقه منهتن بوده است.

بنجامین گینزبرگ ، وكیل ارشد انتخابات جمهوری خواه كه به عنوان مشاور ملی در مبارزات انتخاباتی بوش خدمت می كرد ، گفت: “آنچه كه یك ستاد انتخاباتی برای انجام یك بازشماری در سطح كشور باید انجام شود ، چه رسد به بازشماری چند باره.”

گینزبرگ گفت: “بوش علیه گور یک ایالت بود. ما فراخوانی ارائه کردیم و صدها وکیل ، فعال سیاسی و بسیاری دیگر پاسخ دادند.” وی افزود: “حتی با این كار ، حزب فقط برای انجام یك ایالت از حزب مالیات می گیرد. در بهترین حالت اثبات نشده است كه مبارزات انتخاباتی ترامپ می تواند نوع زیرساخت هایی را كه واقعاً برای از بین بردن آنها به آنها احتیاج دارند ، اداره كند.”

سرزنش در حال گسترش است

رئیس جمهور تنها فردی نیست که قدرت تیم حقوقی خود را زیر سوال می برد. بسیاری از افراد در رده های بالای کاخ سفید این س questionال را دارند که چرا – با توجه به عهد صریح ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج در دادگاه – قبل از روز سه شنبه بیشتر دستگاه قانونی وجود نداشت.

سرزنش به چند جهت است. ترامپ خود به مشاوران گفته است که ستاد مبارزات انتخاباتی وی باید نیاز به وکلای مبارز مبارز را پیش بینی می کردند. اما برخی دیگر جارد کوشنر را که از موقعیت خود در کاخ سفید بر مبارزات انتخاباتی نظارت می کرد ، متهم می کنند که نتوانسته این شکاف مهم را شناسایی کند.

یک مقام ارشد دولت گفت که در نهایت مسئولیت این کارزار این است که وکلایی مستقر شوند که بتوانند تلاشی چند دولتی برای به چالش کشیدن نتایج داشته باشند.

روز پنجشنبه ، پات سیپولون ، مشاور کاخ سفید ، با برخی از مشاوران مبارزات انتخاباتی ترامپ دیدار کرد تا اقدامات قانونی بیشتری را بسنجد.

متحدان برجسته ترامپ با اهدا کنندگان تماس گرفته اند تا برای تلاش های حقوقی بودجه ای را جلب کنند. یکی از افراد آشنا به اقدامات جمع آوری کمک مالی ، آنها را “کند حرکت” توصیف کرد.

درخواست کمک می کند

روز جمعه ، عملیات سیاسی فرماندار جمهوری جورجیا برایان كمپ “فراخوانی برای وكلا Republican جمهوری خواه” ارسال كرد كه می گوید برگه هایی برای شمارش آرا باقی مانده است و حزب ایالتی نیز تیمی از وكلا با صلاحیت بالا را برای اطمینان از عادلانه بودن روند در حال جمع آوری است. و شفاف “

منابع جمهوری خواه می گویند عقاید حقوقی محافظه کار برجسته ای مانند نوئل فرانسیسکو ، دادستان کل سابق ترامپ ، که شرکت او ، جونز دی ، کارهای تبلیغاتی ترامپ را انجام داده است ؛ Emmet Flood ، شریک ویلیامز و کانلی که مشاور موقت ترامپ در کاخ سفید بود ؛ و Cleta Mitchell ، فعال در زمینه های محافظه کارانه از جمله حقوق اسلحه ، از جمله نام هایی است که مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری GOP برای یک مبارزه قانونی جدی انتخاباتی به آنها متوسل خواهد شد.

توییتر پس از صحبت در مورد قمه زنی حساب استیو بانون را برای همیشه معلق کرد

تاکنون آنها در پرونده های قضایی حاضر نشده اند.

“ناامیدی که رئیس جمهور از عدم تمایل ظاهرا تیم حقوقی خود برای اتخاذ مواضع خاص ابراز می کند ، غیر معمول نیست زیرا موارد زیادی وجود دارد که موکلان می خواهند وکلایشان اقدامی انجام دهند که وکلا به سادگی آن را قابل دوام نمی دانند ، “اشلی تیلور ، وكیل مدافع نامزدهای جمهوری خواه در بازشماری آرا و سایر موارد قانون انتخابات ، گفت.

منابع حقوقی جمهوری خواهان می گویند ، اگر ترامپ بتواند با پیروزی در ایالت هایی مانند آریزونا و جورجیا ، بتواند رقابت را نزدیکتر کند ، برخی از این موارد ممکن است تغییر کند. این اجازه می دهد تا کمپین تلاش خود را بر روی یک ایالت متمرکز کند.

تاکنون پنسیلوانیا مورد توجه پرونده های حقوقی قرار گرفته است ، از زمان پیش از انتخابات ، مبارزات انتخاباتی ترامپ و GOP ادعاهایی را به عنوان راهی برای طرح زمینه برای شمارش نهایی اعلام کرده است.

در انتخابات سال 2000 ، جمهوری خواهان می توانستند بر فلوریدا و حاشیه تیغ آن تمرکز کنند و ادعاهای حقوقی خود را برای به چالش کشیدن چگونگی پیشگویی قصد رای دهندگان بر روی برگه های کاغذی ، خنثی کنند. این نوع استراتژی ساده در موارد انتخابات سال 2020 پدیدار نشده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>