لیست محضر ازدواج و سالن عقد در سال 1400

طی کردن تمامی مراحل ازدواج، استرس و هیجان غیرقابل تصوری ایجاد میکند. برای انجام عقد محضری لازم است، مقدماتی مانند مشاوره ازدواج، آزمایش ازدواج و در آخر یافتن دفتر ازدواج یا همان محضر عقد، را برای ثبت رسمی عقد و خواندن خطبه، طی کنید. ازدواج امری پسندیده و سفارش شده در اسلام است که میتواند به صورت عقد دائم یا عقد موقت باشد.

معمولا چنین اقدامی نیازمند امکانات مختلفی است که از سوی تشریفات یا سالن عقد فضای باز روف گاردن ارائه میگردد. از امکانات بسیار عالی دفتر عقد و ازدواج مهر افزا، دارا بودن پارکینگ اختصاصی است؛ که موجب میشود با خیالی آسوده میهمانانتان به استقبال این لحظه باشکوه بیایند. سعی نموده است بهترین باشد دو لاین آسانسور در برج ما و پارکینگ اختصاصی از تسهیلات موجود برای رفاه حال عزیزان است. سالن عقد های شیک و لوکس برای برگزاری مراسم عقد لاکچری در زیباترین روز زندگیتان مناسب ترین گزینه اتاق عقد طلایی هستند.

مسلما یکی از زیباترین لحظات زندگی را تجربه خواهید کرد و پس از مدتها استرس و هیجان به آرامشی نسبی خواهید رسید. ظرفیت سالن در دفتر مرکزی مهر افزا 50 نفر است و امکاناتی همچون کافیشاپ، گلآرایی ، شمع آرایی، بادکنک آرایی را برای برگزاری هرچه باشکوهتر این لحظه ناب در زندگی شما فراهم نموده است. برای خواندن متن ازدواج موقت کافی است و نوشتن و شاهد گرفتن لازم نیست. در ازدواج موقت، زوجه حق گرفتن نفقه را از زوجخود ندارد و زوجین از هم ارث نمی برند.

دفتر عقد و ازدواج مهر افزا یکی از معروفترین دفاتر عقد محضری تهران در محدوده غرب تهران محسوب می شود. دفتر ازدواج 74 در تهران، تجریش، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو قیطریه، جنب پمپ بنزین اسدی، قراردارد . این دفتر عقد، یکی از گزینههای مناسب جهت برگزاری مراسم عقد و ازدواج محضری است. برای خواندن متن صیغه و ازدواج موقت روش های مختلفی دارد. سالنهای عقد تشریفات عقد هرمس با ظرفیت حداکثر 100 نفر و تالار پذیرایی با ظرفیت 250 نفر میباشد که برای پذیرایی و سرو غذا به طور اختصاصی در اختیار مهمانان گرامی شما عزیزان قرار میگیرد. همچنین بخش تشریفات این دفترخانه، امکان تزئین و گلآرایی ، شمع آرایی و بادکنک آرایی سالن و سفرهعقد را مطابق با سلیقه شما دارد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با سالن عقد قزوین وب سایت خود باشید.