قیمت میلگرد در شیراز

تقویت میلگرد با انواع روش ها برای مقاوم سازی ساختمان ها بر قیمت میلگرد و هزینه ساخت تاثیر می گذارد. میله های تقویت کننده از انواع فولادها در چندین درجه مقاومت مختلف نورد گرم می شوند. بیشتر میله های تقویت کننده از سطلهای جدید فولادی نورد می شوند ، اما برخی دیگر از محورهای استفاده شده از راه آهن اتومبیل یا ریل های راه آهن که به شکل های غلتکی برش خورده اند ، نورد می شوند. مجموعه ای از نقاط قوت موجود است. برای خرید میلگرد در انواع مختلف می توانید با ما تماس بگیرید.

انجمن آمریکایی آزمایش مواد (ASTM) یک مارک استاندارد برای میله های تقویت کننده تغییر شکل یافته ایجاد کرده است. دو سیستم کلی مارک تجاری وجود دارد. هر دو سیستم هدف اصلی شناسایی اندازه مارکر ، نوع فولاد و درجه هر میله را دارند. در هر دو سیستم با حک کردن رول نهایی که برای تولید میله ها استفاده می شود ، علامت هویتی که نوع فولاد مورد استفاده را نشان می دهد ، علامت گذاری می شود تا نمادهای برجسته بین تغییر شکل ها باقی بماند. علامت هویت سازنده که نشان دهنده آسیابی است که میله را نورد کرده است ، معمولاً یک حرف است و یا در بعضی موارد ، یک نماد است. اندازه میله از علامت سازنده پیروی می کند و با نمادی نشان داده می شود که فولاد شمش جدید (-N-) ، فولاد ریل نورد (-I-) یا فولاد محور نورد شده (-A-) نشان می دهد. شکل 7-2 سیستم علامت گذاری دو درجه را نشان می دهد.

میله های تقویت کننده مقاومت کم تنها سه علامت را نشان می دهد: علامت اولیه نشان دهنده آسیاب تولیدی ، اندازه میله و نوع فولاد است. میله های تقویت کننده مقاومت بالا یا از سیستم خط پیوسته یا از سیستم اعداد برای نشان دادن علامت های درجه استفاده می کنند. در سیستم خط ، یک خط پیوسته به میله های 60،000 psi و دو خط پیوسته به میله های psi 75،000 نورد می شود. همانطور که در شکل 7-2 نشان داده شده است ، خطوط باید حداقل پنج فضای تغییر شکل را اجرا کنند. در سیستم اعداد ، یک “60” به دنبال مارک نوع فولادی به منظور نشان دادن میله های 60،000 psi ، و “75” به میله های 75،000 psi ، نورد می شود. قیمت میلگرد در انواع مختلف ممکن است دچار نوسان شود که از علل مختلفی ناشی می شود.

تقویت مش و فلز و سیم میلگردهای فولادی

برای تقویت بتن از مش فلزی یا سیم منبسط شده نیز استفاده می شود. فلز منبسط شده با برش نسبی یک ورق فولاد ساخته می شود ، همانطور که در شکل 7-3 نشان داده شده است. ورق فولاد به طور موازی قیچی شده است

خطوط و سپس بیرون کشیده یا گسترش یافته و به شکل الماس بین هر برش موازی شکل می گیرد. نوع دیگر مربعی است ، به جای اینکه به شکل الماس باشد ، همانطور که در تصویر B ، شکل 7-3 نشان داده شده است. از فلز منبسط شده معمولاً در عملیات گچ بری و ساخت بتن آرماتور سبک مانند پیاده روها و کوچک استفاده می شود لنت های بتونی که لازم نیست وزن قابل توجهی تحمل کنند ، مانند لنت های ترانسفورماتور و کولر.قیمت میلگرد فولادی در ساخت و سازهای مختلف بر اساس نوع آن متفاوت است.

انواع میلگرد

پارچه مفتول جوش داده شده از مجموعه ای از سیم ها ساخته می شود که در زاویه راست یکدیگر قرار گرفته اند و در همه تقاطع ها به صورت الکتریکی جوش داده می شوند. پارچه سیم جوش داده شده ، که در NCF به آن WWF گفته می شود. در ساخت بتن مسلح کاربردهای گوناگونی دارد. در ساخت و ساز ساختمان ، بیشتر اوقات برای دال کف در زمین کاملاً فشرده استفاده می شود. پارچه سنگین تر ، که عمدتا در ورق های تخت عرضه می شود ، اغلب در دیوارها و برای تقویت اولیه در دال های کف سازه ای استفاده می شود. سنگفرش های مخصوص جاده ها و باند ها ، آبریزهای جعبه ای و آسترهای کانال های کوچک از نمونه های دیگر کاربرد آن است.

چهار عدد برای تعیین سبک توری سیم استفاده می شوند. به عنوان مثال ، 6 در 6-8 در 8 (گاهی اوقات 6x6x8x8or6x6-W2.1xW2.1 نوشته می شود). اولین عدد (در این مورد ، 6) فاصله طولی سیم را در اینچ نشان می دهد. عدد دوم (در این مورد 6) فاصله متقاطع سیم را در اینچ نشان می دهد. دو عدد آخر (8 در 8) اندازه سیم روی واشبرن و سنج مون را نشان می دهد. اخیراً دو عدد آخر یک عدد W است که نشان دهنده اندازه سطح مقطع سیم در صدمات اینچ است. (جدول 7-4 را ببینید.) WWF در حال حاضر در سیستم سهام نیروی دریایی با استفاده از سیستم چهار رقمی ، 6 در 6-8 در 8 ، از زمان نوشتن این مقاله موجود است ، اما اگر از طریق منابع غیرنظامی تهیه شود ، از سیستم W استفاده می شود.برای خرید میلگرد آجدار فولادی ضد زنگ برای استفاده در موارد خاص با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خمش کردنش

مرحله ششم: یک زاویه گیر بگیرید. بعد از اینکه میلگرد را فقط چند اینچ خم کردید ، از برش دهنده برای بررسی صحت استفاده کنید.

مرحله هفتم: میلگرد را دوباره گرم کنید و تا رسیدن به زاویه مورد نظر به خمش ادامه دهید.

مرحله 8: اگر به بیش از یک خمش نیاز دارید ، ناهنجار را باز کرده و موقعیت میلگرد را تنظیم کنید. هر مرحله را تکرار کنید تا تمام زوایا کامل شود.

نکات ، ترفندها و اشتباهاتی که هنگام خم شدن میلگرد نباید از آنها جلوگیری کرد

همیشه مطمئن شوید که اندازه و درجه میلگرد را می دانید. برخی از تجهیزات ممکن است نیازهای اندازه خاصی داشته باشند که باید دقیقاً دنبال شوند. نادیده گرفتن این الزامات منجر به آسیب جدی یا سوunction عملکرد محصول می شود. خرید میلگرد میانه و کارخانه های مختلف داخلی و خارجی می تواند به راحتی انجام شود.

در زیر برخی از نکات بیشتر برای دنبال کردن وجود دارد:

نکات استفاده از میلگرد فولادی

همیشه مطمئن شوید که خم میلگرد شما با حداقل قطر خم داخلی مطابقت داشته باشد.

همیشه هنگام استفاده از روشهای دستی میلگردی را انتخاب کنید که بتواند به طور مناسب با دست خم شود. اندازه پیشنهادی 1/4 اینچ است. هر چیزی بزرگتر از این یک خطر ایمنی است و همچنین می تواند باعث سو mal عملکرد دستگاه شما شود.

همیشه مطمئن شوید که معاون شما به درستی روی میز کار شما محکم شده است.

همیشه برای جلوگیری از حوادث به آرامی و با دقت کار کنید.

همیشه هنگام کار با میلگرد آستین بلند و شلوار بپوشید تا از پوست در برابر لکه ها و بریدگی ذرات فلز محافظت کنید.

همیشه میلگرد را پس از خم شدن با روکش گالوانیزه یا اپوکسی مجدداً قرار دهید زیرا در طی فرآیند تمایل به تراشه دارد.

هرگز میلگرد خود را دوباره خم نکنید زیرا باعث ضعیف شدن آن شده و یکپارچگی ساختاری آن را از بین می برد. شما می توانید استعلام قیمت میلگرد امروز را از ما داشته باشید و در کمتر از یک ساعت خرید خود را تمام نمایید.

هرگز از ابزاری مانند پتک استفاده نکنید و میلگرد خود را بزنید تا آن را به زاویه مورد نظر خود خم کنید. کنترل کمی روی شکل نهایی خواهید داشت. همچنین میلگرد را ضعیف خواهید کرد.

خلاصه

می توانید میلگرد را به روش های مختلف خم کنید. اگر پروژه بزرگی دارید و باید به طور مداوم میلگرد را خم کنید ، می خواهید از یک روش حرفه ای استفاده کنید. این اطمینان و دقت را تضمین می کند. هزینه شما بیشتر از روش دستی خواهد بود ، اما یک کار بسیار کارآمد را تضمین می کند.

خم شدن میلگرد به صورت دستی ، مقرون به صرفه است و برای مواد نازک بسیار مناسب است. این ساده است و هر ابزاری که استفاده می شود به راحتی قابل تنظیم است.از هر روشی که استفاده می کنید ، اطمینان حاصل کنید که با رعایت دستورالعمل های دقیق اندازه و رعایت تجهیزات محافظ ، ایمنی خود را تضمین می کنید. سرانجام ، اگر می خواهید میلگرد را به یک دایره خم کنید ، این مقاله را نیز بررسی کنید.قیمت میلگرد بر اساس نوسان دلار و قیمت نفت ممکن است در نوسان باشد.