قبولی در کنکور با روش های فوق العاده حرف آخر

به فوریه رسیدیم ، حدود 5 ماه مانده به کنکور. در همین حال ، داوطلبان کنکور به سه دسته تقسیم می شوند. گروه اول افرادی هستند که کار خوبی انجام داده اند و به اهداف و کارهایی که قرار است بعد از کنکور انجام دهند متعهد هستند. گروه دوم داوطلبانی هستند که در این دوره ها کار کرده اند و دوره های آموزشی آنها به پایان نرسیده است و گروه سوم افرادی هستند که هنوز مطالعه نکرده اند ، اما به تدریج به هوش آمده و می خواهند طوفانی ایجاد کنند ، اما نمی دانند از کجا شروع کنند. … امروز ما خبرهای خوبی برای هر سه گروه داوطلب داریم. 5 دقیقه برای خواندن این مقاله وقت بگذارید تا کارت برنده خود را در بزرگترین ماراتن علمی کشور با پروژه 6040 https://harfeakharpub.com حرف آخر تضمین کنید.

6040 طرحی است که در سال 1997 توسط موسسه حرف آخر معرفی شد و مورد استقبال بسیار خوب دانش آموزان و والدین آنها قرار گرفته است. این پروژه به دو قسمت 60 و 40 تقسیم شده است. قسمت اول ، پروژه 60 ، مربوط به تدریس صفر تا صد دوره در دو ماه یا 60 روز است و قسمت دوم به بررسی ، جمع بندی و حل تست ها در 40 روز می پردازد. شاید قابل اعتماد نباشد ، اما باید بدانید که امروزه با پیشرفت فن آوری های آموزشی ، به ویژه در ایران ، آموزش در 60 روز امکان پذیر شده است و خالق آن پروفسور عبدالرضا منتظری ، مدیر اجرایی موسسه حرف آخر است. این پروژه دارای شصت چهل ویژگی است که برای اولین بار در ایران به سبک ارائه شده در زیر ارائه می شود. در ادامه می توانید پکیج کامل 6040 نظام جدید را هم مشاهده کنید.

مطالب پیشنهادی  یوسف (پیامبر) - ویکی شیعه

100 روز حساس را با 6040 حرف آخر تجربه کنید

برای اولین بار ، مربی منتظری موسسه دوره تحصیلات در کنکور ایران را کاملاً تغییر داد و سبک تدریس حرف آخر را معرفی کرد. در این آموزش ، داوطلب دیگر نیازی به حفظ و استفاده از فرمول ها ، از جمله دروس دین و زندگی که در طبیعت حفظ شده است ، در این سبک یادگیری ، داوطلبان همه چیز را بصری می بینند و یادگیری آنها مبتنی بر شهود است. این امر فرایند یادگیری را تسهیل می کند و همچنین باعث افزایش زمان ماندگاری مطالب در ذهن مخاطبان می شود. اما استفاده نکردن از فرمول به دلیل وجود الگویی است که داوطلب را از حفظ فرمول های زیادی نجات می دهد و در هر مبحث با الگو ، بسیاری از تست های مربوط به این مبحث حل می شود.

این توضیحات را در مهمترین درس کنکور تجربی نشان خواهیم داد. زیست شناسی را می توان گسترده ترین دوره در رشته تجربی دانست که می تواند خط به خط درخواست کند. سوالات این دوره در کنکور نیز کاملاً مخلوط است و متأسفانه در روش کلاسیک داوطلب باید آن را بخاطر بسپارد و قادر به فهم مطالب نخواهد بود. اما در این موسسه و با کمک بهترین اساتید زیست شناسی در ایران ، همه دروس دیداری تدریس می شود ، به عنوان مثال در موضوع قلب ، داوطلب با انیمیشن به قلب سفر می کند و با تمام قسمت های قلب آشنا می شود. و وظایف همه همچنین ، در بخش 7 الگوی طلایی زیست شناسی ، دیگر نیازی به خواندن کل آزمون 7 الگو برای همه سوالات زیست شناسی نیست ، اما در کمتر از نیم سال جواب خواهید گرفت. برای کسب اطلاعات در مورد زیست شناسی حرف آخر و مشاهده راهنماها ، فقط روی پیوند کلیک کنید. در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

مطالب پیشنهادی  اسباب کشی منزل در اصفهان

منبع بدون مشاوره می‌تواند ما را به موفقیت برساند؟؟

نه !!! منبع خوب و پشتیبانی خوب دو بال است که موفقیت را فقط برای افرادی که سخت کار می کنند تضمین می کند. تعریف قبلی به مثلث موفقیت برمی گردد. مثلثی که در آن یک طرف تلاش خوب است ، طرف دیگر پشتیبانی خوبی دارد و ضلع آخر منبع خوبی است و اگر هر سه در کنار هم باشند می توانید به موفقیت فکر کنید. اما چه کسی باید منابع این موسسه را برنامه ریزی و سازماندهی کند؟ جواب روشن است !! مشاوران حرف آخر؛ این بدان معنی است که موسسه علاوه بر محصولاتش ، به نامزدهای خود مشاوره رایگان نیز می دهد تا تمام نیازهای معدن را برآورده کند و با خیال راحت برای رسیدن به هدف خود تمرین و تمرین کند.

سبک مشاوره به این صورت است که داوطلبانی که از تابستان تا اواخر مدرسه را شروع می کنند در 4 ماه سقوط می کنند و داوطلبانی که پس از 2 ماه وقت کمی دارند ، با کمک مشاوران حرف آخر پرونده کنکور را می بندند. این مشاوره شامل پشتیبانی کامل و همچنین تأمین نیازهای داوطلب می باشد و کاملاً رایگان در اختیار وی قرار می گیرد و بسته به شرایطی که داوطلب در آن قرار دارد ، مشابه وضعیت فوق ، دوره های کنکور برای وی بسته شده و مشکلات دانشجو برطرف می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مشاوره و مشاوره رایگان به صفحه مشاوران حرف آخر مراجعه کنید. در ادامه می توانید  روش های جادویی فیزیک حرف آخر برای پاسخ به سوالات دینامیک را هم مشاهده کنید.

مطالب پیشنهادی  انتقاد ترامپ از نامزدهای حزب GOP سنا ، جمهوری خواهان را قبل از تجمع نگران کرده است