قاضی فدرال دولت ترامپ را به دلیل نحوه استفاده از DACA متلاشی می کند

“من فقط می خواهم شما درک کنید که من معتقدم که ما باید مانند هرجای دیگر یک روند قانونی ، یک فرایند قانونی داشته باشیم ، اما متأسفانه آنچه ما انجام می دهیم زندگی بسیاری از افراد تأثیرگذار است قاضی نیکلاس گراوفیس گفت: تصمیم دادگاه در ماه ژوئن و از آن زمان به بعد توسط وزارت امنیت داخلی تضعیف شده است ، همانطور که من در تصمیم خود قید کردم.

DHS در میان چالش هایی که برای اختیارات منشی منصوب می شود ، سعی می کند تا حکم جانشینی را اصلاح کند
روز شنبه ، گراوفیس حکم داد که چاد ولف به طور قانونی به عنوان وزیر امنیت داخلی عمل نمی کند ، هنگامی که قوانینی را برای محدود کردن برنامه ها و تمدید برنامه های معوق برای ورود به دوران کودکی امضا کرد ، و این قوانین اکنون معتبر نیستند.

ولف در ماه ژوئیه یادداشتی را صادر کرد و گفت که برنامه های جدید DACA ، برنامه دوره اوباما که از مهاجران بدون سند که از زمان اخراج از ایالات متحده به ایالات متحده آمده اند ، محافظت نمی شود ، پذیرفته می شود و تمدیدها به جای دو سال به یک سال محدود می شوند.

این حکم شکست دیگری را برای دولت ترامپ رقم زد. رئیس جمهور در ایجاد بسیاری از محدودیت های مهاجرتی موفق بوده است ، اما نتوانسته است به طور قابل توجهی DACA ، برنامه هشت ساله را از بین ببرد.

دولت سعی کرد این برنامه را در سال 2017 به پایان برساند ، اما دادگاه عالی ایالات متحده مانع تلاش آنها در ماه ژوئن شد. این یادداشت که روز شنبه فاقد اعتبار بود ، در حالی که دولت تصمیم گرفت مراحل بعدی خود را بگیرد ، به دنبال خرید زمان بود.

مطالب پیشنهادی  میک میل: رپر متعهد شد که پس از بازدید از آشویتس، علیه یهودستیزی "کلام" را منتشر کند.

گاراوفیس ، از روزی که دادگاه عالی جلوی تلاش دولت ترامپ برای پایان دادن به DACA تا روز تحلیف را گرفت ، دولت را به اتمام ساعت تمام متهم کرد و گفت که او “به شدت نگران” و “ناامید” است.

وزارت امنیت میهن در آخر هفته تلاش کرد تا برای دومین بار در سه ماه گذشته خط جانشینی خود را اصلاح کند ، زیرا این امر مربوط به اقتدار ولف است.

Garaufis تحت تأثیر قرار نگرفت ، و آن را “استفاده غم انگیز و نامناسب از اختیارات اجرایی برای جلوگیری از دریافت کنندگان DACA و افراد واجد شرایط DACA (از دسترسی به محافظت ها)” خواند.

Garaufis همچنین بیانیه ای را که DHS او را “قاضی فعال” خوانده و با صدای بلند خوانده و به سناتور دانیل پاتریک مونیهان ، که Garaufis را برای دادگاه توصیه کرده است ، اشاره کرد: “شما از نظرات خود مستحق هستید ، از حق خود برخوردار نیستید حقایق “