فرماندار ویسکانسین آرا elect انتخاباتی ایالت به بایدن را تأیید می کند

“امروز من وظیفه خود را برای تأیید انتخابات 3 نوامبر انجام دادم ، و همانطور که قانون ایالتی و فدرال به آن اقتضا می کند ، گواهینامه تشخیص برای تابلوی انتخاب جو رئیس جمهور منتخب و کمال هریس معاون رئیس جمهور امضا کردم ، “Evers ، یک دموکرات ، در بیانیه ای گفت. “من می خواهم از دفترداران ، مجریان انتخابات و کارگران نظرسنجی در ایالت ما تشکر کنم که بی وقفه کار کردند تا اطمینان حاصل کنند که ما یک انتخابات امن ، عادلانه و کارآمد داریم.”

فرماندار کمی بعد از اعلام نتایج کمیسیون انتخابات ویسکانسین در سرتاسر کشور ، این اوراق را امضا کرد. پیروزی بایدن پس از بازشماری مجدد تقاضای مبارزات انتخاباتی ترامپ در دو شهرستان تأیید شد.

گرچه مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ متعهد شده است که نتایج این ایالت را در دادگاه بیشتر به چالش بکشد ، اما گواهینامه استاندار ضربه مهمی به تلاش های طولانی مدت ترامپ برای لغو نتایج انتخابات در چندین ایالت ، از جمله ویسکانسین است.

مقامات انتخاباتی اکنون نتایج را در تعدادی دیگر از ایالت های نزدیک به تصویب رسانده اند که ترامپ نبردهای قانونی در این کشور را آغاز کرده است ، از جمله جورجیا ، میشیگان ، پنسیلوانیا ، نوادا و آریزونا ، که نتایج آن را اوایل روز دوشنبه تأیید کرد.

از جمله تلاش های مبارزات انتخاباتی ترامپ در ویسکانسین ، درخواست از مقامات انتخاباتی در منطقه دان برای بیرون انداختن ده هزار رای رای غایب بود. هیئت مدیره دو حزب متشکل از شهرستان ، به اتفاق آرا این حرکت را رد کرد.

بازشماری آرا D شهرستان دان ، كه روز یكشنبه به اتمام رسید ، نشان داد كه بایدن با 181 هزار و 340 رأی برنده شد زیرا اختلاف رای رئیس جمهور منتخب با 45 رأی كاهش یافت.

آریزونا پیروزی بایدن را تصدیق می کند

روز جمعه ، بایدن به عنوان بخشی از بازشماری آرا در شهرستان میلواکی ، 132 رأی سود کسب کرد.

جوش کائول ، دادستان کل ویسکانسین ، روز دوشنبه مبارزات انتخاباتی ترامپ را به دلیل آنچه “استراتژی ننگین جیم کرو” برای حق رای دادن از رای دهندگان سیاه پوست در هنگام بازشماری در این ایالت خواند ، مورد انتقاد قرار داد.

“واضح است که پرزیدنت ترامپ و نمایندگان وی از بازشماری مجدد برای تغییر قوانین پس از انتخابات استفاده کردند. این تغییرات منجر به بیرون ریختن ده ها هزار رای خواهد شد ، اگر نه بیشتر – و نمایندگان رئیس جمهور فقط کائول در بیانیه ای گفت: “تلاش کرد تا این تغییرات در آرا cast رای داده شده در دو شهرستان پرجمعیت ما اعمال شود که اکثریت سیاهان ویسکانسینیت در آنها زندگی می کنند.”

در بیانیه آمده است: “من اطمینان دارم که این استراتژی ننگین جیم کرو در زمینه محرومیت از حق رای دهی گسترده رای دهندگان شکست خواهد خورد.” “تصمیم گیری در انتخابات ویسکانسین با اراده رای دهندگان انجام می شود نه با مانور قانونی پس از انتخابات.”

این داستان با تحولات اضافی روز دوشنبه به روز شده است.