فرزندان بزرگ ترامپ در مسیر پیشرفت او تقسیم شدند

در حالی که پسران بزرگسال او ، دونالد ترامپ جونیور و اریک ترامپ ، سرحال هستند و اتهام ماندن در جنگ برای رئیس جمهور را به عهده دارند ، ایوانکا ترامپ ، دختر و مشاور کاخ سفید به عنوان کسی در جستجوی راهی برای نجات رئیس جمهور است. هنگام گام های بعدی خود ، چهره ها به CNN می گویند.

رویکردهای مختلفی در میان خواهران و برادران ترامپ پدیدار شده است: دونالد ترامپ جونیور و اریک ترامپ به پدرشان می گویند که تا آخر با پرخاشگری مبارزه کند و ادعاهای بی اساس مبنی بر تقلب در انتخابات و نتیجه تغییر را تکرار می کند. در همین حال ایوانکا ترامپ و همسرش جارد کوشنر حساب سیاسی متفاوتی دارند.

این زوج معتقد نیستند که نبردهای حقوقی نتیجه انتخابات را تغییر خواهد داد ، اما با این وجود طرفدار یک روش سنجیده تر برای ادامه مبارزه قانونی و بازشماری آرا برای تضمین صحت انتخابات در آینده است ضمن اینکه به آنها اجازه می دهد نسبت به ترامپ حساس به نظر برسند ، یک منبع آگاه گفت وضعیت

ایوانکا ترامپ پیام کالیبره شده تری را به پدرش ارائه داده و از او می پرسد آیا ارزش این را دارد که به میراث وی و به طور بالقوه تجارت خود ادامه دهد تا از امتناع از پذیرش خود خسارت ببیند. منبعی به CNN گفت ، وی به طور خصوصی نسبت به از دست دادن رئیس جمهور واقع بین است ، اما او همچنین می داند که تمام آینده او – اکنون بیش از هر زمان دیگری – با پدرش گره خورده است و باید با ظرافت رفتار شود.

سخنگوی کاخ سفید از اظهار نظر در مورد CNN خودداری کرد. سخنگوی دونالد ترامپ جونیور از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

“یک جنبش تاسیس شد”

لواندوفسکی تازه ترین مشاور ترامپ در زمینه ویروس کرونا است

به نظر می رسد رئیس جمهور به این توصیه توجه می کند.

یک منبع آگاه از تفکر ترامپ گفت: “او می داند که برنده نخواهد شد ، اما همچنین می داند که همه کارت ها را در اختیار دارد زیرا می داند که 72 میلیون رأی کسب کرد و جنبشی را بنیان نهاد.”

این منبع گفت ترامپ معتقد است که وی هرگز به عنوان کاندیدای قانونی یا رئیس جمهور شناخته نشده است.

“او مورد تحقیق و استیضاح قرار گرفت و مردم سعی کردند او و خانواده اش را از بین ببرند ، پس چرا او هنوز عجله دارد که هر چیزی را که جورجیا و آریزونا تماس نگرفته است بپذیرد ، و برخی از مردم به او می گویند که برخی از مراجع قانونی در پنسیلوانیا؟ ” منبع گفت.

وقتی او سرانجام با از دست دادن خود کنار آمد ، از ترامپ خواسته می شود که این انتخابات را “آخرین اقدام نهایی آزار و اذیت” توصیف کند ، اما او طرفداران خود و رسانه های اجتماعی خود را دنبال می کند و روشن می کند که به جایی نمی رود .

بزرگترین پسران ترامپ ، عالی جایگزین در مبارزات انتخاباتی 2020 و مارک های آتشین محافظه کار ، برای تقویت پیام خود به شبکه های اجتماعی رفته اند.

در آخرین شب مبارزات انتخاباتی ، اریک ترامپ در هنگام بازگشت از راهپیمایی میشیگان به افرادی که در هواپیمای Air Force One بودند گفت که اطمینان دارد این کار یک انفجار ترامپ است. و در روز پنجشنبه ، این کمپین درخواست تجدید نظر در مورد جمع آوری کمک مالی از اریک ترامپ را با عنوان “FIGHT BACK” ارسال کرد.

“مردم دقیقاً می دانند در این کشور چه می گذرد … این کلاهبرداری است!” اریک ترامپ در پیام جمع آوری کمک مالی نوشت.

خواهر آنها بیانیه حمایت صریح را ارائه داده است که ادعای ملتهبانه و بی اساس پدرش در مورد کلاهبرداری گسترده رای دهندگان را نادیده می گیرد.

ایوانکا ترامپ در توئیتی نوشت: “هر رأی صادره قانونی باید شمارش شود. هر رأی صادره غیرقانونی نباید. این نباید بحث برانگیز باشد.” “این بیانیه حزبی نیست – انتخابات آزاد و عادلانه اساس دموکراسی ماست.”

شوهر او در حال بازی در هر دو طرف است ، CNN در آخر هفته گزارش داد که کوشنر در مورد اینکه آیا ترامپ باید شکست خود را تصدیق کند ، بحث کرده است ، در حالی که رئیس جمهور را نیز برای برگزاری تجمعات برای بازشماری آرا تشویق کرد.

کسب و کار خانواده

ترامپ

طی بیش از چهار سال ، ایوانکا ترامپ ، که قبلاً در شرکت املاک و مستغلات پدرش کار می کرد ، مجموعه ای کاملاً متناسب با توانمندسازی اقتصادی زنان و توسعه نیروی کار را ایجاد کرد ، اما تأثیر او با رئیس جمهور در موضوعات بیشماری را نمی توان نادیده گرفت.

در حالی که مشخص است رئیس جمهور برای نظرات سه فرزند ارشد خود ارزش قائل است ، فقط یکی از آنها در بال غربی نقش آفرینی کرد ، پسران ترامپ برای هدایت تجارت خانوادگی در نیویورک ترک شدند.

ایوانکا ترامپ در کتاب خود در سال 2009 نوشت که طلاق والدینش او را با پدرش نزدیکتر کرد ، در حالی که برادر بزرگترش دون جونیور در آن زمان رابطه پیچیده تری داشت و یک بار به مجله نیویورک گفت که با پدرش صحبت نکرد برای یک سال پس از طلاق.

ایوانکا ترامپ از آن زمان برای ایجاد رابطه بهتر با پدرش استفاده کرد.

او نوشت: “او آنقدر دور نمی شد ، فقط چند طبقه زیر ما بود. اما حالا من هر روز صبح قبل از مدرسه به دیدن او می آمدم ، و بعد از ظهر نیز در حالی كه به خانه می رفتم شروع به رها كردن نزد دفتر او کردم.” در “کارت ترامپ”.

یک نیروی کلیدی که در محاسبات سیاسی ایوانکا ترامپ بازی می کند: نگاهی به آینده او و میراث همسرش جارد کوشنر.

یکی از منابع گفت ، ایوانکا ترامپ در زمان حضور در واشنگتن “MAGA کامل” شده است ، با اتخاذ دیدگاه محافظه کارانه تر ، همگام با مارک ترامپ ، موفقیت او با پدرش گره خورده است.

ایوانکا ترامپ ماه گذشته در مصاحبه ای با RealClearPolitics گفت: “من طرفدار زندگی هستم ، و بدون هیچ گونه عذر خواهی.”

مبارزات انتخاباتی ترامپ در هفته های قبل از انتخابات ، به طور استراتژیک ، ترامپ را در رویدادهای هدف زنان رای دهنده حومه جمهوری خواه در یک سری توقف های انتخاباتی مستقر کرد.

کوشنر ، یکی دیگر از منابع آگاه گفت ، در حال تمایل به نرم کردن پیام است تا برای یک برازنده تر شدن خروج آماده شود. منبع گفت ، كوشنر مجبور است كه به كار خود برگردد و دولت نگران باشد كه خروج بد منجر به تغییر دستورات اجرایی رئیس جمهور منتخب جو بایدن شود كه می تواند آنچه را كه وی بهترین دستاورد خود می داند ، از بین ببرد. اما مهم نیست که ترامپ با چه ظرافت از سمت خود خارج شود ، مشخص نیست که دولت بایدن از هر یک از این دستاوردها محافظت می کند.

ایوانکا ترامپ این حرف را در مورد همسرش در مواقع بحران زد: “او (کوشنر) تمرکز روی مسئله (در مقابل راه حل) یا واکنش احساسی را غیر مثمر می داند. او بزرگترین معلم من در این زمینه است ، صدای آرام و آرامش بخش عقل او مرا در کتاب خود با عنوان “زنانی که کار می کنند” نوشت: “این امر مرا راهنمایی می کند تا روی مهمترین چیزها تمرکز کنم ، حتی در لحظات بحران یا هرج و مرج که طبیعتاً احساساتی ترم.”

اکنون ، ترامپ و کوشنر در انتظار نتایج بازشماری و چالش های حقوقی هستند.

یک مقام ارشد دولت با رد کردن از اتمام این حکم گفت: “آنها می خواهند همه راه های قانونی به پایان رسیده و هرچه ممکن باشد به دست بیایند.”

کیت بنت از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.