شکستگی پای بایدن نشان می دهد که کاخ سفید وی تا چه اندازه متفاوت از دونالد ترامپ خواهد بود

روز یکشنبه ، سه روز پس از روز شکرگذاری ، جو بایدن رئیس جمهور منتخب هنگام بازی با سگ خود ، میجر لیز خورد و پایش را زخمی کرد. به سرعت – از طریق استخر مطبوعاتی در حال مسافرت – به ما گفتند که بایدن از طریق احتیاط فراوان به ملاقات ارتوپد خود می رود. در عرض دو ساعت ، بیانیه ای از جانب دکتر کوین اوکانر منتشر شد که متذکر می شود پای بایدن توسط اشعه ایکس انجام شده است و به نظر می رسد که دچار پیچ خوردگی شده است. قرار بود سی تی اسکن فقط برای تأیید تشخیص انجام شود.

سپس ، 90 دقیقه پس از آن ، این بار دیگر از اوکانر آمد: “اشعه ایکس اولیه هیچ شکستگی واضحی نشان نداد ، اما معاینه بالینی وی تصویربرداری دقیق تری را نشان داد. پیگیری سی تی اسکن ، شکستگی های ریزش مو (کوچک) رئیس جمهور را تأیید کرد – استخوان های میخی جانبی و میانی بایدن را که در وسط پا قرار دارند انتخاب کنید. پیش بینی می شود که وی به احتمال زیاد برای چند هفته به یک بوت پیاده روی احتیاج داشته باشد. “

اکنون ، من – و احتمالاً شما – همه اینها را در مورد “استخوان های میخی جانبی و میانی” جو بایدن نمی دانم یا به آنها اهمیت نمی دهم. اما در واقع این موضوع نیست.

نکته این است: شفافیت در زمینه های بهداشتی ، و همچنین همه موارد دیگر ، برای یک دموکراسی عملکرد اساسی است. و ما در این چهار سال گذشته عکس آن را داشته ایم.

بازگشت به دیدار اعلام نشده و هنوز توضیحی ترامپ از والتر رید در نوامبر 2019.

توضیحات اولیه ، ارائه شده توسط استفانی گریشام ، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید ، برای این بازدید اعلام نشده این بود: “رئیس جمهور با پیش بینی سال 2020 بسیار شلوغ ، از آخر هفته رایگان اینجا در واشنگتن دی سی استفاده می کند تا بخشهایی از برنامه سالانه فیزیکی خود را آغاز کند. امتحان در والتر رید. “
که عجیب است – زیرا رئیس جمهور تقریباً در هر جایی ویزیت های بدون برنامه انجام نمی دهد و مطمئناً برای انجام آزمایشات به بیمارستان نمی رود. کاخ سفید هرگز توضیح بیشتری درباره سفر والتر رید ارائه نداده است. اما در کتابی از مایکل اشمیت ، خبرنگار نیویورک تایمز که در پاییز سال گذشته منتشر شد ، وی این واقعه را نوشت:

“در ساعات منتهی به سفر ترامپ به بیمارستان ، در غرب بال این خبر منتشر شد كه معاون رئیس جمهور در حالت آماده باش باشد تا اگر ترامپ مجبور به انجام روشی بود كه لازم بود رئیس جمهور موقتاً اختیارات ریاست جمهوری را به دست گیرد. بیهوش شوید. “

کدام یک اقدام احتیاطی عجیب و غریب برای یک “آزمایش سریع و آزمایشگاه” به نظر می رسد ، درست است؟ درست.

به خصوص وقتی شما در نظر بگیرید که ما در مورد تاریخچه پزشکی ترامپ کمتر از هر نامزد قبلی ریاست جمهوری در دوران مدرن اطلاعات داریم.

ترامپ هنگام نامزد شدن برای ریاست جمهوری در سال 2016 سوابق پزشکی صفر را منتشر کرد ، آنچه که منتشر کرد نامه ای از دکتر هارولد بورنشتاین ، پزشک شخصی باسابقه وی بود که به راحتی تأکید می کرد: “اگر آقای ترامپ انتخاب شود ، بدون شک می توانم اظهار کنم ، سالم ترین فردی که تاکنون به ریاست جمهوری انتخاب شده است. قدرت جسمی و استقامت وی ​​فوق العاده است. ” (بعداً بورنشتاین از این نامه فاصله گرفت و گفت ترامپ عملاً این نامه را به او دیكته كرده است).
بایدن ، که در سن 78 سالگی پیرترین فردی است که برای اولین بار در کاخ سفید انتخاب شده است (او رکورد ثبت شده توسط ترامپ را شکست) ، خلاصه ای از سوابق پزشکی خود را در اواخر سال 2019 منتشر کرد. در آن زمان ، اوکانر نوشت که بایدن “یک مرد سالم ، با نشاط و 77 ساله ، که برای انجام موفقیت آمیز وظایف ریاست جمهوری مناسب است.”
(شایان ذکر است: بایدن در مواقعی که در مورد وضعیت سلامتی وی در مبارزات انتخاباتی مورد سوال قرار می گرفت ، گاهی اوقات موهایش را مسواک می زد.) بایدن در پاییز سال 2019 به مردی در آیووا گفت: “اگر می خواهید شکل من را بررسی کنید ، بیایید با هم فشار دهیم”. ، بیایید هر کاری را که می خواهید انجام دهیم انجام دهیم. بیایید یک تست ضریب هوشی انجام دهیم. “)

شفافیت حاصل از تیم انتقالی بایدن در مورد شکستگی های خط مو در پای رئیس جمهور منتخب حاکی از آن است که تلاش کاخ سفید ترامپ برای فعالانه مبهم ماندن در هنگام پرسیدن س basicالات اساسی در مورد سلامتی رئیس جمهور به پایان رسیده است.

شروع خوبی است. اما فقط یک شروع است. بیایید ببینیم آیا رئیس جمهور منتخب و تیم وی می توانند در سالهای آینده به شفافیت کامل در مورد سلامتی خود پایبند بمانند.