شمارش آرا در جورجیا ، آریزونا و سایر ایالت های مهم: به همین دلیل است که شمارش آرا هنوز ادامه دارد

وزیر امور خارجه آریزونا ، کتی هابز ، صبح روز پنجشنبه گفت که تقریباً 450،000 برگ رأی برای شمارش کشور باقی مانده است – با حدود 300،000 رأی از این تعداد از شهرستان های پرجمعیت ماریکوپا ، که شامل ققنوس و حومه آن است ، می آیند.

هابز که در برنامه “امروز” NBC صحبت می کرد ، برآوردی از زمان شمارش آراots باقیمانده نداشت.

وی آرا remaining باقیمانده را شامل “آرا early اولیه که رأی دهندگان در روز انتخابات در محل های رأی دادن رها کردند” توصیف کرد. وی گفت که کارگران صبح روز پنجشنبه قبل از جدول بندی آراots در حال امضای راستی آزمایی ها بودند.

این ایالت آرای دریافتی پس از روز انتخابات را محاسبه نمی کند.

گرجستان

بر اساس بیانیه وزیر امور خارجه برد رافنسپرگر ، تقریباً 48000 نفر در جورجیا شمارش می شوند. بر اساس آخرین گزارش ها ، ترامپ در حوالی ظهر پنجشنبه با کمتر از 15000 رأی پیش بود. شانزده رأی انتخاباتی در تعادل آویزان است.

شهرستان چاتهام ، که شامل ساوانا است ، صبح روز پنجشنبه بیشترین تعداد آرا unc را که بدون شمارش آرا ثبت شده بود ، داشت ، بیش از 17000 رأی.

گابریل استرلینگ ، یک مقام انتخاباتی در جورجیا ، گفت که این ایالت همچنین در تلاش است تعداد آرا outstanding موقت برجسته ای را که هنوز باید شمارش شوند ، تعیین کند ، اما او امیدوار است که این مسئله تا پایان روز حل شود.

وی صبح پنجشنبه به خبرنگاران گفت: “روزه عالی است و ما هم قدر سریع را قدر می دانیم.” “ما بیشتر دقت می کنیم.”

نوادا

تعیین اینکه چه تعداد آرا در نوادا بی نظیر هستند دشوار است زیرا این ایالت تعداد انگشت شماری است که رأی گیری را برای همه رأی دهندگان فعال ثبت شده از طریق پست ارسال می کند. مأموران انتخابات آرا ball نامه های پستی دریافتی را از 10 نوامبر ، به شرطی که برای روز انتخابات به عنوان علامت گذاری پست در نظر بگیرند ، محاسبه می کنند.

بعد از انتشار نتایج به روز شده توسط ایالت ، اختلاف رای بایدن در اواسط روز پنجشنبه در نوادا به تقریبا 12000 رأی افزایش یافت. مسئولان در منطقه کلارک ، محل زندگی لاس وگاس و بیش از 70٪ از رای دهندگان این ایالت ، گفتند که انتظار دارند تا پایان آخر هفته همه برگه های رای گیری آنها شمارش شود.

مقامات می گویند در واشو کانتی ، دومین شهرستان بزرگ ایالت ، در حال حاضر حدود 9000 برگه رای گیری از طریق پست الکترونیکی مورد بررسی قرار می گیرند.

کارولینای شمالی

ترامپ با بیش از 75000 رأی در کارولینای شمالی پیشرو است و تخمین زده می شود 95٪ گزارش شده باشد. انتظار می رود این ایالت تا هفته آینده هیچ نتیجه اضافی را گزارش نکند.

برای پایان شمارش ، کارولینای شمالی منتظر است ببیند که آیا 116000 برگ آرای غیرحضوری غیرحضوری تا 12 نوامبر برگردانده می شود. در کارولینای شمالی ، آرای روز پس از مارک در صورت انتخابات تا ساعت 5 بعدازظهر در 12 نوامبر قابل شمارش است.

اما ایالت هنوز نمی داند چه تعداد از آن 116000 رأی دهنده تصمیم گرفته اند در عوض شخصاً رأی دهند یا رأی خود را در روز انتخابات رها كنند ، بنابراین تعداد آرای بالقوه احتمالی می تواند كاهش یابد.

کارن برینسون بل ، مدیر اجرایی هیئت انتخابات ایالت کارولینای شمالی ، روز چهارشنبه گفت: “به استثنای تعداد کمی ، تعداد کارولینای شمالی تا 12 یا 13 نوامبر تغییر نخواهد کرد.”

پنسیلوانیا

مقامات ایالتی گفتند که در پنسیلوانیا ، جایی که 20 رأی انتخاباتی در معرض خطر است ، حدود 370،000 رأی برای شمارش پنسیلوانیا باقی مانده است. وزیر امور خارجه کتی بووکوار گفت که کارگران انتخابات می توانند روز پنجشنبه جمع آوری “اکثریت قریب به اتفاق” را به پایان برسانند و یک برنده مشخص داشته باشند.

رأی های پستی همچنان به پنسیلوانیا می رسند ، جایی که قانون ایالت به مقامات انتخاباتی اجازه می دهد رأی های پستی را که تا روز جمعه می رسد ، دریافت و شمارش کنند. بووكوار از شهرستانها خواسته است با توجه به چالش قانونی احتمالی مبارزات انتخاباتی ترامپ ، هر آرا را كه از ساعت 8 بعدازظهر ET 3 نوامبر و قبل از 5 بعد از ظهر 6 نوامبر می رسد ، تفكیك كنید.

اما بوكوار بعد از ظهر پنجشنبه در CNN ، گفت كه تعداد آرا پس از انتخابات می تواند تأثیر ناچیزی بر نتیجه داشته باشد. وی گفت: “این تعداد زیادی نیست.” “بنابراین ، من فکر می کنم ، مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد ، من فکر نمی کنم که تأثیر فوق العاده ای در این مسابقه داشته باشد.”

مقامات شهرستان آلگنی در اوایل روز به CNN گفتند كه آنها حدود 500 برگ رای گیری پس از انتخابات دریافت كرده اند و تخمین می زنند كه 10 تا 15 هزار رای دیگر موقت برای پردازش باقی مانده باشد. شهرستان آلنگی شامل شهر پیتسبورگ است.

به گفته مقامات شهرستان ، مقامات Allegheny به دلیل صدور حکم دادگاه در مورد 29،000 برگه مورد اختلاف ، تا روز جمعه دیگر آرا را محاسبه نمی کنند. اما شهرستان هنوز در حال آماده سازی برای از سرگیری روز جمعه شمارش است. ریچ فیتزجرالد ، مدیر اجرایی Allegheny به CNN گفت: “آنها آنها را پردازش می کنند. هیچ کس روز تعطیل ندارد. آنها کار می کنند.”

فیتزجرالد گفت ، تقریباً 36000 برگ رأی برای شمارش باقی مانده است.

این داستان با اطلاعات اضافی به روز شده است.

کلی منا ، جیسون موریس ، آستین باندی ، کیت بولدوان ، لورن مور ، جیسون موریس و وس برور از CNN در این گزارش همکاری کردند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>