سگ های بایدن: حیوانات خانگی کاخ سفید برمی گردند

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در شکستن هنجارهای واشنگتن در سال 2016 کاندیدا شد و پیروز شد ، که شامل انتخاب یک حیوان خانگی در طی چهار سال ریاست جمهوری او بود. اما چمپ و سرگرد بایدن ، هر دو چوپان آلمانی ، ژانویه امسال هنگامی که به خیابان 1600 پنسیلوانیا نقل مکان می کنند ، به جمع نخبگان جوراب کلینتون ، بارنی بوش ، ماکارونی کندی و ربکا راکون کولیج و غیره می پیوندند.

چمپ در حین انتقال ریاست جمهوری در دسامبر 2008 ، چند هفته پس از آنکه بایدن به عنوان معاون منتخب رئیس جمهور ، به خانواده بایدن پیوست.

بایدن به خبرنگاران کمپین در هواپیمای خود گفت: “با باراک در مورد اینکه آیا من مایل به بررسی شدن هستم ، جیل گفت:” من برای شما معامله می کنم: اگر معاون رئیس جمهور شوید و انتخاب شوید ، می توانید یک سگ بگیرید. ” در روز انتخابات 2008.

سرگرد تقریباً هشت سال بعد به طایفه بایدن پیوست. بایدنس سرگرد اصلی انجمن انسانی دلاور را تأسیس کرد و فرزندخواندگی وی را در نوامبر 2018 رسمی کرد.

میجر اولین حیوان خانگی نجات دهنده ای نیست که در کاخ سفید فرود آمده است. یوکی ، یک توله سگ نژاد مخلوط که توسط صاحبش در یک پمپ بنزین در تگزاس رها شده بود ، توسط رئیس جمهور لیندون بی جانسون ، دختر لوسی ، اولین نفر نجات یافت و گربه کلینتون ، جوراب ، نیز یک نجات بود.
جیل بایدن در آگوست 2020 عکسی با Major و Champ در توییت منتشر کرد.
قهرمان بیشتر قهوه ای روشن با پوزه ای تیره است و ماژور بیشتر سیاه و سفید با پنجه های قهوه ای روشن است. خبر اولین حیوانات خانگی خانگی جدید در شبکه های اجتماعی مورد استقبال قرار گرفت – یک پست شنبه از حساب محبوب “We Rate Dogs” رتبه بندی هر دو سگ 14 از 10 سگ بیش از 355،000 لایک در اینستاگرام دریافت کرده است.

حیوانات خانگی کاخ سفید: یک تاریخچه مختصر اما درخشان

رئیس جمهور هاردینگ با سگ خانگی لادی ، در ژوئن 1922 در مقابل کاخ سفید عکس گرفته شده است.

سنت نگهداری حیوانات خانگی در کاخ سفید به توماس جفرسون برمی گردد که در دوران ریاست جمهوری خود یک مرغ تمسخر و چند توله خرس نگهداری می کرد. در طول سال ها ، حیوانات خانگی ریاست جمهوری به گونه های مشهوری شناخته می شدند.

“اد لنگل” ، مورخ ارشد سابق انجمن تاریخی کاخ سفید ، در سال 2017 به CNN گفت: “این تصویر آنها را نرم تر می کند ، جذابیت آنها را گسترش می دهد.” آنها به ایجاد جو کاخ سفید به عنوان یک خانواده ، یک محل زندگی کمک می کنند و نه فقط یک موزه سفت ، بلکه مکانی که در آن خانواده ای زندگی می کنند و بازی می کنند و از همراهی یکدیگر لذت می برند. “

تاریخچه اولیه حیوانات خانگی کاخ سفید مستند نبود ، اما شامل حیوانات مزرعه ، سگ های شکار و اسب در اصطبل در محوطه کاخ سفید و بسیاری از حیواناتی بود که به آنها هدیه داده می شد.

گزارش شده است که به رئیس جمهور جیمز بوکان یک گله فیل داده شد و رئیس جمهور مارتین ون بورن یک جفت توله ببر دریافت کرد. به گفته اندرو هاگر ، مورخ مقیم موزه حیوانات خانگی ریاست جمهوری ، مجموعه ای از یادگاری های حیوانات خانگی ریاست جمهوری واقع در خارج از بالتیمور ، کنگره وان بورن را مجبور کرد توله ها را به باغ وحش محلی بدهد.

لنگل به CNN گفت که اگرچه به طور مستند تأیید نشده است ، اما شواهد مستدلی وجود دارد که رئیس جمهور جان کوینسی آدامز را تمثیل داده اند.

لنگل گفت: “این مشهور است كه به جان كوینسی آدامز تمساحی هدیه داده شد و او كاملا نمی دانست كه با آن چه كند.” گفته می شد که آدامز این موجود باتلاقی را برای چند ماه در وان در اتاق شرقی نگه داشته است.

گوسفندان در چمن کاخ سفید در سال 1919.
رئیس جمهور وودرو ویلسون گله ای از گوسفندان و یک قوچ را در چمن کاخ سفید نگهداری کرد و رئیس جمهور ویلیام تفت یک گاو هولشتاین به نام پائولین وین داشت که بعداً به ویسکانسین بازنشسته شد.

گرچه رidentsسای جمهور سالها حیوانات خانگی خود را نگهداری می کردند ، سگ وارن هاردینگ ، لادی پسر ، تریر آیریدال ، برای جلسات کابینه صندلی خود را در اتاق روزولت داشت و اولین حیوان خانگی “مشهور” در اوایل دهه 1920 شد. Laddie Boy ریاست مراسم Easter Egg Roll را بر عهده داشت و یک بار در هیئت منصفه کودکان یک باشگاه طبیعت گردی نشست که جغدهای کاخ سفید را به جرم قتل محاکمه کرد. (جغدها بی گناه شناخته شدند.)

به دلیل علاقه روزنامه نگاران کاخ سفید و خوانندگان آنها ، حیوان خانگی ریاست جمهوری به یک صدای مشهور تبدیل شد. در طول دهه 1920 ، آمریکایی ها سفیران حیوان خانگی را به کاخ سفید می فرستادند.

همسر رئیس جمهور کالوین کولیج ، گریس ، علاقه مند به یکی از این سفیران شد ، راکونی که او “ربکا” نامید و او را با بند زیبایی مات و مبهوت راه می برد. او همچنین تصدیق اختیار کرد.

بانوی اول گریس کولیج دیده می شود که راکون حیوان خانگی خود ، ربکا ، را در سال 1927 در آغوش گرفته است.

رئیس جمهور تئودور روزولت نزدیک به 30 حیوان خانگی خانگی داشت ، از جمله یک بولداگ به نام پیت که وقتی روزنامه شلوار را از سفیر فرانسه پاره کرد ، خبرساز شد و تقریباً باعث یک حادثه بین المللی شد.

خانواده کندی کاخ سفید خانه اسب ماکارونی ، اسب های متعدد ، همسترهای دبی و بیلی ، سگ ، پارکت ، یک قناری ، خرگوش Zsa Zsa و یک گربه بود.

حیوان خانگی مدرن کاخ سفید

رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012 سگ خود را بو بیرون از دفتر بیضی کاخ سفید حیوانات خانگی اعلام کرد.

در سالهای اخیر ، حیوانات خانگی ریاست جمهوری سنتی تر بوده اند ، عمدتا سگ و گربه.

ترن اسکاتلندی جورج دبلیو و لورا بوش ، بارنی ، در یک سری از فیلم های “بارنی بادامک” در کنار تریر همسر ، خانم بیزلی بازی کرد. تقاضای محتوای بارنی به قدری زیاد بود که کاخ سفید وب سایتی با عنوان “Barney.gov” ایجاد کرد.
رئیس جمهور جورج دبلیو بوش با سگهای خانگی خود بارنی و خانم بیزلی در چمن جنوبی کاخ سفید در سال 2005 بازی می کند.

و بو و سانی اوباما سگهای پرتغالی آب اغلب در مراسم کاخ سفید بازی می کردند.

ترامپ اولین رئیس جمهور در دوران مدرن بود که چهار سال در کاخ سفید بدون تهیه حیوان خانگی به سر برد ، اگرچه خانواده پنس یک حیوان خانگی واقعی در رصدخانه نیروی دریایی داشتند ، از جمله یک خرگوش زودرس ، مارلون بوندو ، با یک قرارداد کتاب و شبکه های اجتماعی حضور

معاون رئیس جمهور مایک پنس و همسرش کارن پنس خرگوش خانواده خود را مارلون بوندو در آغوش می گیرند.

ترامپ روزگاری با یک پودل ، چپی ، با همسر اول خود ، ایوانا زندگی می کرد ، که در خاطرات خود نوشت: “ترامپ را تربیت کنیم” که “دونالد طرفدار سگ نبود”.

وی نوشت: “وقتی به او گفتم كه چاپی را با خودم به نیویورك می آورم ، او گفت:” نه “. “من هستم و چپی یا هیچ کس!” من اصرار کردم و این همان بود ».

بعدا گفت چپی ، “به همان اندازه از دونالد بیزار بود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>